Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım ekg ne? Ay cok cahılım ya

:)) çok normal heyecanlı olman buna kim kızabilir ki çok tatlı heyecanlar bence:)
şimdi,önlük giyiyorsun elbet ameliyathaneye gitmeden önce odada giydiriyorlar(önce wc ye gitmeyi unutma sonra damar yolu açılıyor sonra tekerlekli sandalyeye binip ameliyathaneye geçiyorsun ben ilginç bir şekilde hiç heyecanlanmadım sanırım nefret etmişim eski burnumdan :) sonra sedyeye yatıyorsun işte ama yattıktan sonra benim önlüğümün göğüs kısmını komple açıp bant taktılar. yani göğüsler meydandaydı anlıcaan:) sakın çekinme utanmak yok burda dedi bayan hemşire güler yüzlü bi şekilde:)
heyecanın dinmesi, tansiyon ve kalp atış hızı bilmem ne için adrenelin iğnesi yapılıyormuş diye duymuştum,yapılcak mı die sordum can bey'e sana lazım aslında biraz heyecanlanman için dedi yok yani öyle bir şey şurup ya da benzeri bişe verilmiyor.anestezide baş dönmesi kesinlikle olmuyor. acayip bir huzurla uykuya dalıyorsun. zaten anlıyosun yani böle çok uyku basar hani bazen ama uyumaman gerekir o an gözlerini tutamazsın ya aynen öyle tatlı bir şekilde uykuya dalıyorsun işte böyle tatlıım sakın korkma yani hiçbir şeyden inşallahta kusmazsın zor olur diye tahmin ediyorum o haldeyken kusmak.ama sen içini hep ferah tut. ne zaman olacaksın?

canım ekg ne? Ay cok cahılım ya
cahillik olur mu aşk olsun. herkes ne bilsin ekg yi benimki salaklık. hani filmlerde oluyor ya kalp ritmi için takip edilen bir cihaz. hani tek uzun çizgi oluyor ölünce insanlar o cihaz işte göğsüne pedler yapıştırıyorlar o cihazla bağlantı saglamak için kalbini sürekli takip etmiş oluyorlar bu şeklide

canım memeler fora dıyosun yanı onu takınca ortu ortmuyomu tekrardan yoksa ole cıbıl cıbıl yatıyonmu tamam hemsıre taksın ama ole acık kalmasın ya canım2gundur grıp oldum bogaz agrısı bı yandan burun akıntısı hapsuruk bı yandan gecsın bı nasıpse ozaman olucam

ha anladım canım coooooooooooooook tesekkur ederım cvp verdıgın ıcın sarısın bomba

ahahaha yasemin öldürdün gülmekten gece gece aynen öyle fora işte.. yapcak bir şey yok napalımm..çıktığımda elimle kapatmaya çalışıyormuşum da annem havada elini sallıyordun dedi beyin yerinde değildi daha tabi üst kapatmaya çalışıyorum oluyor bitiyor hepsii geçiyor işte önemli olan sorunsuz kazasız belasız olsun inşallah canım benim..

CANIM BENIM DUN GECE COK HASTAYDIM ATES BASIMA VURMUS BU YAZDIKLARIM AKLIMA GELDIDE COK UTANDIM AF DILEMEYE GELDIM KUSURUMA BAKMAYIN ICIM DISIM BIRDIR BAZEN SACMALAYABILIYORUM BUYUZDEN

CANIM BENIM DUN GECE COK HASTAYDIM ATES BASIMA VURMUS BU YAZDIKLARIM AKLIMA GELDIDE COK UTANDIM AF DILEMEYE GELDIM KUSURUMA BAKMAYIN ICIM DISIM BIRDIR BAZEN SACMALAYABILIYORUM BUYUZDEN

anladım canım benimmmm olur mu öyle şeyyy ya seni öğrendik bile bizz tanımasamda hakikaten içten birisin bu çok belli :)))

anladım canım benimmmm olur mu öyle şeyyy ya seni öğrendik bile bizz tanımasamda hakikaten içten birisin bu çok belli :)))

sagolasın canım benım sende olesınsın zaman yaklastıkca korku basmaya basladı halbukı can beye korkmuyorum dıye artıkstlık yapmıstımumarım ogun zangırzangır tıtremem

ıskarpın kronıkbalık kızlar sızlerı dusunupte kendımı sakınlestırmeye calısıyorum ıkınızde benden kucuksunuz kucucuk kızlar olmusta korkmamıs sana noluyo dıyorum kendıkendıme

ıskarpın kronıkbalık kızlar sızlerı dusunupte kendımı sakınlestırmeye calısıyorum ıkınızde benden kucuksunuz kucucuk kızlar olmusta korkmamıs sana noluyo dıyorum kendıkendıme

korkucak bir şey yok uyuyacaksın zaten..en son anestezi uzmanının nasılsın mı? napıyor sun mu? öyle bir soru sorduğunu hatırlıyorum.. ben de ona ben gidiyorum dedim sonrasını hatırlamıyorum bile...korkma tatlım benim sonuca odaklannnnn..

eheheheh iskarpincim sen yine iyisin..bende hemşirenin "sana şimdi sakinleştirici veriyoruz" dediği andan sonrası yok..ameliyathaneye gidişimi bile bilmiyorum :)))

ha anladım canım coooooooooooooook tesekkur ederım cvp verdıgın ıcın sarısın bomba

hahha şu memeler foraya ben de çok güldüm çok tatlısın doğallığına sağlık tatlıııım :90: .ya aslında varya burayı okumasaydın hiç bi bilgin olmadığı için hiç korkmazdın. ben mesela tamamen bilinçsizce olaylardan bihaber girdim. arkadaşlarım filan nasıl yaparsın ya hiç mi korkmuyorsun diyorlardı ben de yoo korkçak bişi yokmuş doktorum öle dedi diyordum=) ve gerçekten de iyi ki o stresi yaşatmamışım kendime.her şey çok güzel geçti. bana mailini at özelden de sana 1 aylık fotomu yolllim moral olsun

eheheheh iskarpincim sen yine iyisin..bende hemşirenin "sana şimdi sakinleştirici veriyoruz" dediği andan sonrası yok..ameliyathaneye gidişimi bile bilmiyorum :)))

aynısını yaptılar banada doktor nsılsın dedi heyecanlıyım dedim sakinleştirici yapın dedi sonrası yok son duyduğum bu oldu:)

ay canım benım ya yerım ben senı evet cok dogru soluyosun ben daha once kıst amelıyatı oldum nasıl acı cekecegımı bılmeden gırdım amelıyata amelıyat sırasında uyanıktım karnımı kestıler komple onume perde gerdıler fakat cok canım yandı 4saat boyunca etlerımı lıme lıme ettıler sankı bıdaha aynı amelıyatı olacan deseler geberırım korkudan cunku nasıl acı cekecegımı bılıyorum cokta fazla bılgı edınmemek lazım belkıde sonucta basa gelen cekılıyo herturlu allah yardımcı oluyo ben can beye amelıyat esnasında boru sokuyomussunuz onu nasıl sokuyosunuz komple bogazımızın ıcınemı felan dıye sordum gulerek sen okadarını napıcan dedı cvplamak ıstemedı sanırım korkmayım dıye aman okadar ınsan olmusta banamı bısey olcak demı ama seytan kulagına kursun

boru mu sokmuşlar bozğazıma benimmmmmmmmm!! allahım ben de diyorum ki boğazım ne diye ağrıyo bu kadar herlade üşüttüm ameliyata girmeden şişti o da çok komik nasıl nefes aldım acaba ameliyatta diye düşünüp teoriler üretmem de cabası çok güldüm ya nasıl aklıma gelmediyse hahhaha

şoktayım şu an ya ne borusu sokmuşlar ya hiç farkında bile değilim haberim de yoktu..bilmeden gir işte yahuuu..yasemin canım arkadaşım fazla araştırıp durma bırak artık bak ayrıntılar sıklaşıyorrrrr

Ay kızlar cok tatlısınız ya allah benım cezamı verecek evet ben cok fazla arastırdım sanırım korkmamda ondan kaynaklanıyo neler olacagını bır bır bıldıgımden ne vardıda okadar arastırdım anacım ne sayfalar okudum burda yok amelıyat sonrası kan kustum vs vs g.tum ucbucuk atıyo kormuyodum korkmaya basladım su ınternet cıktı ben herseyın ıncıgını cıncıgını arastırır oldum hersey bozuldu ya atıyorum dıscıye gıdıyorum bır ıslem yaptırıcam neler yapılabılır nasıl yapılabılır en ınce ayrıntısına kadar arastırıyorum doktorla gorusme asamasında ıste solede olabılırmıs yok sunu yaparsak bole olurmus vs vs dıye soyluyorum doktor elıne cenesını koydu bana sen bunları nerden ogrenıyosun bukadar bılınclısın dedı bende eee kk dan dedım ne kaka mı dedı Gulustuk kadınlar kulubu dedım can beye de kk falan dıyom yok ıskarpın yok mıkado35 kronık balık felan adam nasıl guluyo ısın tuhaf yanı can beyın ılk yanına gıttıgımde benı acmak ıcın bıkac dakka ugrastı adam cagız cekıngenım bıraz rahat olamam felan dedım sonra bı dagıtmısım kahveler ıcıyom hayallerımden felan bahsedıyom sonradan acıldım Can bey en buyuk hayalım guzel bır burnum olması bıde maldıvlere gıtmek felan dedım oda maldıvler mı maldıvlere gıtme bence orda sureklı fırtına cıkıyo ben ıddıaya gırıyorum yok orası maldıvler degıl sızın dedıgınız yer mayami Sıbel canın sureklı gıttıgı yer felan ıddıaya gırıyorum adamla karıstırıyosunuz falan maldıvler orası degılkoskoca adamla bıde ıddıaya gırdım manyakmıyım neyım :26:umutsuz ev kadınlarındakı yasemıne benzetır ablam benı zaten o karakter bana benzıyo hakketten ay bu arada umutsuz bır ev kadını olaraktan o dızıye bayılıyorum kızlar amelıyat korkusu bastı sacmalıyorum galıba :44:hemde burun amelıyatı sayfasında yazdıklarıma bak gece evde korktugun zamanlardada bagırarak sarkı solerım zaten bastırmak ıcın korkumu aman kızlar ya hor gormeyın benı mıllet narkoz sonrası sacmalar ben oncesı

tatlım benim sakin ol önce tamam mı ve fazla araştırma artık lütfennnn :))) can beye bırak gerisini o en iyisini yapıcaktır zaten şüphen olmasın canım fotoğraf istemişsin benden..en pişman olduğum ey ameliyat öncesi ayrıntılı fotoğraf çekmemekk..keşke çekseymişim her türlü..:/// önden gülerken yakın bir fotoğrafım var onu saat 5 gibi koyayım canım şu an benim pc de değilim..gülmeden tam önden yok ama yakın var bir tane onu da koyarım buraya..öptüm yasemincim..

tamam canım benım sagolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…