Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ay canım benım ya yerım ben senı evet cok dogru soluyosun ben daha once kıst amelıyatı oldum nasıl acı cekecegımı bılmeden gırdım amelıyata amelıyat sırasında uyanıktım karnımı kestıler komple onume perde gerdıler fakat cok canım yandı 4saat boyunca etlerımı lıme lıme ettıler sankı bıdaha aynı amelıyatı olacan deseler geberırım korkudan cunku nasıl acı cekecegımı bılıyorum cokta fazla bılgı edınmemek lazım belkıde sonucta basa gelen cekılıyo herturlu allah yardımcı oluyo ben can beye amelıyat esnasında boru sokuyomussunuz onu nasıl sokuyosunuz komple bogazımızın ıcınemı felan dıye sordum gulerek sen okadarını napıcan dedı cvplamak ıstemedı sanırım korkmayım dıye aman okadar ınsan olmusta banamı bısey olcak demı ama seytan kulagına kursun

Boru mu? Tirstim simdi :KK70: fazla derin konulara inmayelim arkadaslar, ameliyat olmadim hala :KK70:

eylülde ameliyat olacağım hala doktorun kim olacağına karar veremedim. can kopal hakkında olumsuz yorumlar da çok var o yüzden kafam çok karışıyo :KK43:

eylülde ameliyat olacağım hala doktorun kim olacağına karar veremedim. can kopal hakkında olumsuz yorumlar da çok var o yüzden kafam çok karışıyo :KK43:
gerçekten merak ettiğim için soruyorum bunu ''çok'' demişsin ya,bana 3-5 tane alıntı yapıp cevap atar mısın buraya. ne yazmışlar şikayet ne ile ilgiymiş onu merak ettim. bunu savunma amacıyla yazmadığımı belirtiim sdc olumsuz ne söylenmiş onu görmek istiyorum.

aynen ya arkadaşım nerde bu çok olumsuz yorumlar yahuu??? biz niye göremedik bunları zamanında?? yoksa fazla mı abartıyorsunuz ne!!!

buraya neyin ne olduğunu bilmeden cart diye yazıyorsunuz ne bir alıntı yapılmış ne gerçek bir hastadan gerçek bir bilgi edinilmiş.
bu site türkiye de bu konuda bilgi edinilebilen tek forum sitesi. ve buraya bilmeden yazılan bir yorumun etkileyebileceği ameliyat olmak isteyen kişileri de, o doktorları da düşünmüyorsunuz.sadce can bey için de konuşmuyorum tüm doktorlar için durum böyle. biraz saygılı ve düşünceli olalım lütfen.

haklısınız kızlar bende can beyle görüşmek isterken olumsuz yorumlardan dolayı etkilendiğim için söyledim bunu belki içimi rahatlatan birisi olur diye, kimsenin hakkını yemek istemem adam emeğinin karşılıgını gayet güzel vermş bunları da görüyrum ama hassas konu oldgu için en ufak bi olumsuzluktan etkileniyorum :KK43:

ben cemil beyin hastasıyım ancak can beyle ilgili anımı yazmak istedim..en yakın arkadaşım can beye ameliyat oldu hafif kemerli ve yana doğru yaygın bir burnu vardı(biraz araştırdıktan sonra bu ameliyatın diğer burun ameliyatından daha zor olduğunu öğrendik) şu anda çok güzel bir burnu var gerçekten süper oldu..ben daha önce cemil beye olmuştum bende çok memnunum doktorumdan ancak can beyde işinde çok başarılı..daha sonra ablamla birlikte ben aldırmak için can beyin yanına gittik..ablamla görüşürken bende girdim odasına konuşurken anladı tabi benim burnu:)bana burnunu kim yaptı diye sordu cemil bey diyince çok başarılı olmuş ellerine sağlık dedi..bu kadarda mütevazı bir doktordu..kesinlikle tavsiye ederim yaklaşık 10 tane ben aldı bir tek iz bile kalmadı..can beyin muayenesinden çıkarkende burun ameliyatı olan bir hastasının bandajını açtı ve gözümle gördüm kızın burnu mükemmel olmuştu..eski halini sorduğumda nişanlısı yanından felaketti dedi:)yani dediğim gibi doktorum farklı olmasına rağmen can beyi kesinlikle öneririm..üstelik parayı hiç önem vermeyen bir doktor..çoğu doktor daha muayeneden girmeden para için gözlerini açıyor..yalnız burun ameliyatı birazda şans işi benim şansım 3.de güldü size öyle söyliyim:)bende doktor seçiminde çok zorlanmıştım burası çok yardımcı olmuştu..yazılan en ufak bir yorum bile o kadar etkiliyorki insanı..umarım en doğru doktoru bulursunuz

Son düzenleme:
ben can hazıran ayından berı can beyle alakalı butun sayfaları yuzlerce kez okudum olumsuz bıtek turra arkadasımızın yazısı vardı onun dısında bır kısıdende can beye amelıyat oldum memnun kalmadım yazısını gormedım yukarda yorum yapan arkadas sanırım doktorları karıstırmıs 1senedır takıpteyım ızmırde can beyden baskasınada gıtmedım gıtmıcem ıllede can kopal ıllede can kopal

haklısınız kızlar bende can beyle görüşmek isterken olumsuz yorumlardan dolayı etkilendiğim için söyledim bunu belki içimi rahatlatan birisi olur diye, kimsenin hakkını yemek istemem adam emeğinin karşılıgını gayet güzel vermş bunları da görüyrum ama hassas konu oldgu için en ufak bi olumsuzluktan etkileniyorum :KK43:
hala aynı yerdesin ''olumsuz yorumLAR'' diyorsun buraya alıntı yapıp yayınla o zaman nerdeymiş o yorumlarr :KK47:

Bende çok merak ettim bu olumsuz yorumları...Fotoğraflarını koymaktan çekinen ve bu yüzden gerçekten olumsuz bir durum yaşayıp yaşamadığına emin olmadığım turra dan başka tek bir olumsuz yorum görmedim...Üstelik forumda ilk ameliyat olanlardanım...23 aydır en ufak bir sıkıntım bile olmadı...Üstelik de yorumları doğru dürüst okursanız ve fotoğrafları incelerseniz Can beyin yaptığı burun ameliyatlarının neredeyse hepsinin çok zor ameliyatlar olduğunu görebilirsiniz...Yani öyle aman azcık kaldırayım yada kavis vereyim tarzı değil...Baya kemerli yamuk ve büyük burunları yüze yakışan sanat eserlerine dönüştürüyor...
Gerek Can Bey gerekse diğer tüm değerli dr. larımız hakkında yorum yaparken daha dikkatli olun bence...
Ben ilk açtığım konuya metamorfoz başlığı atmıştım...Çünkü Can bey bende büyük değişim ve dönüşüm sağlamıştı...hemde tek seferde...Bunun için de deli paralar ödemedim...ben sadece kendisini şükran duygularıyla anıyorum....

merhaba arkadaşlar bende can beye ameliyat olmayı düşünüyorum yorumlar çok güzel fakat korkuyorum :KK43: sadece bir arkadaş can bey hakkında olumsuz yorumlar okuduğunu yazmış bu beni biraz etkiledi ne yalan söyliyeyim yardımıcı olun please

merhaba arkadaşlar bende can beye ameliyat olmayı düşünüyorum yorumlar çok güzel fakat korkuyorum :KK43: sadece bir arkadaş can bey hakkında olumsuz yorumlar okuduğunu yazmış bu beni biraz etkiledi ne yalan söyliyeyim yardımıcı olun please

Siteye daha dün üye olup ilk ve tek yorumu buraya yazmışsınız....İlginç....Ne oluyor böyle anlamadım ben ..:)

eve dun uye oldm yorumları takıp ettm ve yazdm ılk yorm yazmassam devamını nası getrcem kı hıc mı yorum yazamsaydm anlamadm ne demk ıstedgnı micador

eve dun uye oldm yorumları takıp ettm ve yazdm ılk yorm yazmassam devamını nası getrcem kı hıc mı yorum yazamsaydm anlamadm ne demk ıstedgnı micador

1. si micador değil mikado35 ilginç gelende şu...12 saat kadar önce üye oldunuz ama Can bey le ilgili 10 larca sayfayı okumadınız....Ameliyat olan hiçbir hastasıyla konuşmadınız fotoğraflarını görmediniz ama...''olumsuz yorumlar'' okuduğunu söyleyen birinden etkilendiniz....2 gündür tuhaf bir şekilde "olumsuz yorumlar" lafı dolanıp duruyor...ama bu yorumları kim okumuş nerede okumuş kim yazmış belli değil.....

Arkadaşımmm Can bey hakkında olumsuz yorum yapacak olan varsa buyursun belgelerle gelsin buraya..kulaktan dolma, yalan yanlış cümlelerle milletin kafasını kimse karıştırmasın ve kimsenin de buna hakkı yok..çünkü burada bir virgül dahi koysanız insanlar hemen endişelenebilir..acaba? diyebilir..bu nedenle fotoğrafın,alıntın varsa buyur gel anlayışla karşılarız..ama ona buna saçma sapan şeylere karşıyız arkadaşımm Can'cıyız aynennn Can Kopal'cıyız bizz...biz burada savunmaksa evet savunuyoruz hepimiz onu çok seviyoruz yeni halimizden de memnunuz..tekrar söylüyorum sorunun varsa her neyin varsa koy fotoğrafını yap alıntını buyur o zaman hoşgeldinn..ama şimdi güle güle.. :KK55:

henuz amelıyat olmadım ama sonucları tahmın edebılıyorum can kopal abıme laf soletmem :KK47::KK47::KK47:aylardır pesındeyım neredeyse 1yıl oldu eger ısını ıyı yapan bır doktor olmasaydı ben coktan onu elemıstım kactane doktor eledım ben can kopalı bulana kadar eb son can beyde karar kıldım vede emınım nasıl sonuclanıcagından eger bır aksılık cıkmazsada tabıkı once ALLAHA sonra can kopala guvenıyorum mıkado35ıskarpın kronık balık hepımızın burnu hemen heman aynı uzun ve kemerlı ve sonuclar mukemmel benımkıde ole olacak kımbılır belkıde dahada guzel olur:KK34:can bey ozellıkle uzun kemerlı burunları cok guzel duzenlıyor

X