Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

iskarpin ve kronik balık umarım ben de en yakın zamanda bu zorlu yolu atlatırım. umarım bu hafta can beyle görüşebilrim.

kronikbalık, iskarpin ameliyatlarınız olalı ne kadar zaman geçti? çünkü hiç bir morluk yok, en büyük korkum oydu. öğretmenim, çok uzun süre rapor almam mümkün olmaz.

kronik balık maili aldım süper görünüyorsun, hem de bu kadar kısa sürede , inanılmaz bir cesaret geldi şu an bana, sağol

kronikbalık, iskarpin ameliyatlarınız olalı ne kadar zaman geçti? çünkü hiç bir morluk yok, en büyük korkum oydu. öğretmenim, çok uzun süre rapor almam mümkün olmaz.

kronik balık maili aldım süper görünüyorsun, hem de bu kadar kısa sürede , inanılmaz bir cesaret geldi şu an bana, sağol
sağol canım teşekkür ederim umarım seninde istediğin gibi olur
benim bugün tam 1 ay oldu 10günde geçti morluklarım 2 hafta izin alman gerekir bence veya ben yıllık iznimde yaptırmıştım öyle de yapabilrsin

açıkçası bu kadar çabuk yanıt alacağımı , yardımcı olunacağını sanmıyordum, çok çok teşekkür ederim , özellikle kronikbalık sana. en yakın zamanda görüşmek üzere. sevgiler.

önemli değil canım müsaittim denk geldi:) yardımcı olabildiysem ne mutlu =)

kızlar hakkımda yazılanları daha sımdı gorebıldım ve buyuzden de sımdı cvb verebılıyorum ancak..sebebı ıse evımde netım yok ve cok mesgullum bu sıralar hanı o kadar sana msj yazdık cvb vermedın dıyenler umarım sebebını sımdı anlamışlardır...fotografımı koymak ısterdım ama soyledıgım sebeblereden ve bu tarz yerlere foto koymayı dogru bulmadıgımdan da koyamıyorum koyanlar yanlış anlamasınlar herkesın sahsı dusuncesı ..geldıgım yerde maalesef plastık cerrah kalmamıstı ılk zamanlar daha sonrasında da dr. yerınde yoktu yanı hala burnumda kı olusan sey nedır?anlamıs degılım tabı moralımı dusunun artık..ben yıne de Can bey ıyıdır sevecendır her zaman dıyorum ama ılk baslarda en olmadık seylerde bıle kendısını aradıgımda mutlaka kendısıyle gorusup bılgı alıyordum bu sorunda da haklı olarak oyle bır sey bekledım bı de uzakta oldugumu dusunerek...bılmıyorum belkı de ben yanlış anladım neyse cnm sıkılıyor daha cok konuşmak ıstemıyorum..

Bu tarz yerlere fotoğraf koyanlara rica edip fotoğraf bakmayı doğru buluyorsunuz ama....! Hem ne demek bu tarz yerler gören duyanda ne sancak.....!

Kızlar bugun bıraz grıp baslangıcım var sanırım suan can bey benı amelıyat yapmaz nasıpse ıyılesınce can beyde uygunsa amelıyat olucam sıze bıkac soru sormak ıstıyorum cvplarsanız sevınırım
amelıyata gırerken normal amelıyatlar gıbı cırılcıplak ten uzerıne onluk gıyıyormusunuz
amelıyat sonrası kusma oluyomu zaman yaklastıkca yusuf yusuf
daha once kıst amelıyatı oldum cok canım yanmıstı tam bayıltmadan yapılmıstı canımın yanmasından tansıyonum dusuyodu basımda aneztezı uzmanı canın yanıyomu dıye soruyodu sureklı ogunler aklıma geldıde sımdı tırsttım bıraz ama ozaman bıldıgın karnımı komple kesmıslerdı 7kat ıcını acmıslardı burun amelıyatı okadar zor degıldır demı

canım iç çamaşırının üzerine giyiyorsun önlüğü sütyen olmuyor tabiki.. benim bümyenden dolayı çıkınca feci kustum ama yan tarafta ameliyat olan kız gülücükler saçıyordu..bünyeye göre değişiyor tatlım..ağrısı falan yok sakin ol hiçbir şey duymuyorsun sadece 3 gün nefes alamıycaksın..

canım cvp verdıgın ıcın cok tesekkur ederım ya aklıma geldıkce sorarım sagol varol

canım ben hiç kusmadım. üst kısmım tamamen çıplaktı. altımda çamaşır vardı sdc. göğsüne ekg için bantlar yapıştırıyorlar o yüzden üst kısmın soyunuk oluyor.yalnız sakın korkma tamam mı gerçekten hiç acı çekmeyeceksin. pıt diye bayılıyorsun zaten anlamadan. hiç bir şey hatırlamayacaksın çoooook güzel olacaksın bunu düşün :))

Son düzenleme:

canım nasıl ustum komple cıplak oluyo anlamadım onluk gıyılmıyomu yanı gogus amelıyatı olmucam kı ben utanırım ayyyy heyecandan olecem ben bayılırken basın donerekmı bayılıyon pekı yoksa uyur gıbımı ay cok meraklanıyom ben ınsallah bende kusmam kusmaktan nefret ederım hos kımse sevmezde ben hıc hoslanmam amelıyat oncesı heyecan yatısması ıcın surup felan verılıyomu ayyyyyy cok soru soruyorum kızmayın bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…