Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tm yanlış yazmışım ısmınızı pardon o kadar çok yorum okudum kı dıger sayfaları okumadgmı nerden bılıyosun ayrıca methınıde cok duydum ve amelıyat olmayı dusunuyorum dedım o yuzden yorumlar o kdr guzel kı amelıyat olmayı dusnmemde cok buyuk etken ılla konusmam gerekmıo hastalryla amelyat olan hastalar yorumlarını yeterınce dıle getrmısler zaten en kucuk bı yorumda ınsan etkılenebılır arkadasım neden etkılenmıyeyım kı istıyorum ama korkuyorum ılla buraya amelıyat olmayı dusndgm ıcın bısuru yorum yazmam bırıleryle konsmam gerekmıo olumsuz yormlrdn etklenmmde cok dogal sızı bnm yorumm neden bu kdr rahtsz ettı kı anlamdm yenı uye olms olblrm burası bayanlarn bırbrne yardm edecegı dertlesecegı yer ne guzel dıe bnde uye olaym konsmya baslıyaym derkn sevnrken bırde baktm yok yenı uye olmsm yok hastlrla konsmamsm yok söle yok böle saynzde bın pısman oldm ya yınede saolunn

isterseniz artık uzatmayıp burda bırakalım...kimsenin amacı kimseyi kırmak değil çünkü amaç yardım almak..biz delilsiz ifadeler olunca bu şekilde haklı olarak tepkimizi gösterdik...amacımız kimseyi üzmek değil..yardım isteyenlere de gerek kronikbalık gerek mikado gerekse ben her an yardıma açığız...

arkadşlar mrb ben cok yeniyim ama uzun zamndır forumu takip ediyorum ve Can Bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum anck bişey sormk istiyorum. benim fiyat limitim toplamda en fazla 3000-3500, bundan fazlasını wericek gücüm yok, aklımı karıştıran soru şu, Can beye ayrı para ameliyatın yapılcağı hastaneye ayrı para mı ödeyeceğiz acaba?

Son düzenleme:

hayır canım..can beye vereceğin para içine hepsi dahil oluyor zaten..

Tamamına katılıyorum...Tabiki herkes memnun kalmak zorunda değil...Bunun aksinide kimse söylemedi söylüyemez de zaten .... Ama burada asıl haksızlık yapanlara uyarı gelmeliydi..Delilsiz ifade aynen öyle...Fotoğraf ekle dediğinde bu tarz sitelere fotoğraf eklenmez yorumu yaptı arkadaş....O zaman bu tarz sitede ne işin var ortalığı bulandırıyosun...

kızlar sonunda son karar verildi ameliyat olucam az önce aradım salı günü 4 te görüşme için randevu aldım ameliyat günüme karar vericez bana karar verdikten bir hafta sonra yaparız demişti umarım öyle olur çünkü gelgitler yaşıyorum sürekli bazen vazgeçiyorum bazen hemen o anda olayım bitsin diyorum

aynen.forumu o kadar takip ediyorum.olumsuz bir tek yorum görmedim.ama bir kişi çıkmış olumsuz yorumlar diye kendinden emin emin yazmış.ben bile şüpheye düştüm,gerçekten olumsuz bişey vardı da ben mi göremedim diye.şahsım adına söylüyorum,olumsuz bişey okuduğumda hemen yanlış yönde etkileniyorum,aklıma birsürü acabalar geliyo...lütfen bişey yazarken dikkatli olsun birileri.burada yazanlar benim gibi birçok insanın karar vermesinde en önemli faktör.birazcık saygı lütfen!..

evet canım benim gibisin aynı bende öyleydim her gün değişiyordumm:)) hakkında hayırlısı olsun canım..

Arkadaşlar merhaba 28 Mys ta ameliyat olucam daha önce ameliyat olmuş arkadaşların bütün yorumlarını okudum dr can bey hakkında aynı fikirdeyim sadece olan arkadaşların resimlerini merak ediyorum açıkçası yardımcı olursanız sevinirim

ben de eğer mümkünse ameliyat olan arkdşların resimlerini görmek istiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…