Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

cidden muayene için alıyormu acaba. Bende gidicem bir ara fiyatları son zamanlarda amelıyat olanlar yazarsa sevınırım

Ucretsiz olarak gorusuosnz can beyle zaten ilki sohbet olarak gerceklesiyor..snra karar verdgmzde yine gelmenizi istiyor fotolar cekiyor burnu inceliyor daha detayli konusmalar ameliyat ile ilgili bilgiler veriyor.snra ameliyat gununu belirleyip ayriliyorsnz, herhangi bi ucret odemek yok :) ameliyat gunu ameliyattan sonra muhasebeye gidip konustgnz ucreti yatiriyorsunuz.verdigi fiyat her seh dahil zaten..hastaneye odedgnz para disinda aldgnz agri kesici disinda bi para cikmiyor elinizden :) o da 14tl fln

teşekkürler bilgi için :) haftaya bir gideyim konuşmaya kafama girerse kredi çekerim :)
Birde yeni burun tasarımı yapıyormu bilgisayardan

Son düzenleme:

Canim ozel msj hakkim yok istedigin kadar gorusebilirsin can beyle ucret almiyor )

merhaba arkadaşlar bende doktor araştırıyorum can kopal hakkında burda baya yazı okudum beni ekleyebilir misiniz fotograflarınızı görürsem benim için daha kolay olucak

tuecim merhaba bugun görüştüm can beyle ama sanki ilgisizdi ya yada sanki ben öyle hissettim yani bişey eksiktii

aa cok sasirdim tatlim ben de bugun gittim 1 saat tuttu beni sohbet muhabbet ettik cok cana yakindir halbuki..telefonda mi konustun? eger oyleyse belki iletisimsizlik olmustur..

aa cok sasirdim tatlim ben de bugun gittim 1 saat tuttu beni sohbet muhabbet ettik cok cana yakindir halbuki..telefonda mi konustun? eger oyleyse belki iletisimsizlik olmustur..

yok canım ya bende ordaydım 4 te girdim 4 40da cıktım :) benide baya tuttu yani :) beni cok rahatlattı hoş konustu ikna edici falan ama niyeyse bilmiorum belki bendendir canım :)

Arkadaşlar benim 3 yıl bitcek yakında..Hiç bir problemim yok ve gayet memnunum çok şükür...
Sizden ricam bana artık fotoğraf konusunda helede bu konuyla hiç alakası olmayan konulara gelip yazmamanız...Orada konu açan arkadaş içinde benim içinde gayet rahatsız edici bir durum bence...Daha yeni ameliyat olmuş ve bu konuda yardımcı olmak isteyenlere veriyorum ben sıramı.. Benim fotoğrafım yok artık ..İlk zamanlar koymuştum ama kaldırdım..Bilginize...

canım merhaba lafın bana galiba haklısın :) ama can beyin yorumlarında en baslarda seni gördüm güzel yazılarını dileklerini cok memnun oldugunu yardımcı olabilecegini düşündüm ama kusura bakma pardon...

valla işte süreçleri anlattı olumlu olumsuz olucakları samimi ve kendine güvenen biri gerçekten doğal yaptığını söyledi bende öyle istiyorum zaten ama insan yine de düşünüyo tabi sen başka doktorla görüşme yaptın mı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…