Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

yok canım yapmadım bide bora beyle görüşücem bakalım :) ee sen ne düşünüosun can bey hakkındaa :)

Hala bir Doktor bulamadım kendime Son 25 Günüm
Ben ameliyatımı olalı 5 gün oldu. Dr'um Can Kopal.Bugün alçı değişimi yaptı , o arada kardeşim resimlerimi çekti ben de nihayet yüzümün ortasındaki koca alçının içinde ne olduğunu görebildim.Şişliklerden dolayı yorum yapmak için erken olsa da gördüğüm şey çok hoşuma gitti :)) Kararsız kaldığın için ameliyat sonrası ilk yorumumu sana yazıyorum doktorum gerek becerisiyle gerek insanlığıyla beklentilerime cevap verdiği için tercihimi bu yönde kullandım ama ben bu işlerde ön sezilerin çok önemli rol oynadığına inananlardanım.Yaptığı işleri çok beğendiğim için doktorumla görüşmeye karar verdim ilk görüşmede kendisiyle ilgili çok net bir fikrim olamaması beni yıldırmadı tekrar gittim :)) Acele etme gerekirse görüştüğün kişilerle bir kaç kez görüş telefon aç merak ettiğin herşeyi sor.Muayene günü, insanlık hali görüştüğün kişi için iyi geçmeyen bir gün olabilir yorgun olabilir bu sebeplerle sana enerjisi düşük görünmüş olabilir bence tüm bunları göz önüne alarak hasta referanslarına, akademik ortamdaki tutarlılığı ve bilinirliğine araştırmaların sonucu güvendiğin bir doktor bulursan sadece görüşme içine sinmedi diye vazgeçmemeli tekrar tekrar görüşmekten çekinmemelisin.Ayrıca Dr um bana, önceki hasta resimlerini beğenmiş olman karar vermekte en önemli kriterin olmasın demiş olsa da ben o kadar çok resim gördüm ki bir yerden sonra daha okumadan hangi burnu hangi doktorun yapmış olduğunu tahmin edecek duruma geldim :)) Ve tüm bunların sonucu olarak eleme yapıyorsun yapıyorsun sonuçta elinde tek bir isim kalıyor ve git ben seni ameliyat etmem dese bile hayır sen yapmalısın diyecek kadar emin hale geliyorsun :)) Bence henüz karar verme aşamanı tamamlamadın daha değerlendirmen gereken çok fazla konu var kafanda sakın acele etme bırak düşünceler kendiliğinden olgunlaşsın seçenekler sonbahar yaprakları gibi zamanla birer birer dökülecek kafanda ve herşey netleşecek.bu arada bol bol oku tek bir siteden değil internetten bulduğun her türlü kaynaktan araştır vaktine sakın acıma telaşa gerek yok işin en zevkli kısmındasın tüm kontrol senin elinde panikleyerek bu güzel zamanları yitirme dönüp baktığında ne güzeldi o korku dolu günler diyeceksin. sorulara açığım elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.sevgiler..

Canım ilginden ve duyarlılığından dolayı çok tşk ederim.. Geçmiş olsun umarım istediğinden çok daha güzel ve problemsiz bir sonuç alırsın.. Can beyi düşünüyordum fakat tamamen aklımdan silindi ona ameliyat olan bir kaç arkadaş ile görüştüm ve kime baksam mutlka burnunda bir problem oluşmuş. Yani bu kişiden veya burun yapısından da kaynaklı olamaz 1 kişi değil bir çoğunda aynı veya benzer sorunlarla karılaşılmış.. Can beyden vazgeçmemin bir diğer nedeni ise; Burnum zaten doğal ben küçük bir burun istediğim için ve can bey biraz daha kendi fikirlerince doğal burun yapıp foto veya dizayn kabul etmediği için vazgeçtim.. Aslına bakarsanız mantık olarak düşündüğününzde doktorun karakteri pek de önemli bir rol oynamıyor yani güler yüzü vs vs benim burnumu mahvedecek olduktan sonra istediği kadar yüzüme gülsün veya sıcak kanlı sempatik olsun anlamsız.. Ben bir ömür doktorun karakteriyle yaşamayacağım onun yaptığı burunla yaşayacağım. Önemli olan ne kadar işinin ehli olduğu, problemsiz, insanların beklentilerini karşılayabilen bir doktor olması.. Tamam Can bey alanında veya karakter bakımından çok iyi biri olabilir herkesin düşüncesine saygı duyarım, ama aradıklarımı onda bulamadım ki üzülmüyorda deilim bu öğrendiklerime keşke hiç diğer arkadaşlarda o tarz sorunlar olmasaydı yada gerçekten istediğimi yapabiliyor olsaydı çok isterdim Can beye ameliyat olmayı tanımıyor olmama rağmen çok sevmiş çok benimsemiştim can beyi.. Çok umutluydum gördüklerimden duyduklarımdan sonra Hayal kırıklığı yaşadım
Yine de senin ameliyat sürecini takip etmek isterim, bir sakıncası yoksa alçılar cıktıktan sonra fotoğraflarını mail adresime atarsan sevinirim canım..

Dediğin gibi çok ince ve derin düşünmek gerek bu doktor arayışında ben sağlığımdan olmak deil sağlığıma sağlık katmak istiyorum.. Paramla rezil olmak istemiyorum.. Bir de bu ameliyat için Belçikadan gelicem Haziranda mutlaka olmalıyım.. Çektiğim ve çekeceğim onca eziyete değmiş olmalı Doktor konusunda başka tavsiyesi olan arkadaşlar lütfen Fotoğraflarınız varsa beni eklerseniz çok memnun olurum. Şimdiden herkese tşk edrm..

şiir gibi o kadar güzel yazmıssın ki :) kalk git ameliyat ol diyor içimdeki ses :) peki cnm nasıl gecti begendiğine göre iyi gecmiş :) gecmiş olsun tekrardan insallah herseyin güzeli olur hem senn için hemde bizim için :) ekledim seni eger kabul edersen seni ve yeni yapılan burnnusunu cok görmek isterim :)

canım ne zaman görüşücen bora beyle ben gidicektim kontrole ayın 14ünde gelicekmiş izindeymiş şuanda bilgin olsun :)

biliorum cnm sölediler :) bnm için bi işaretmi acaba dedim :) babam duymus şimdi bi dr. onu söylüyor ya siz duydunuzmu hiç Tolgahan ALpaydın die bi plastik cerrah alsancaktaymısss

biliorum cnm sölediler :) bnm için bi işaretmi acaba dedim :) babam duymus şimdi bi dr. onu söylüyor ya siz duydunuzmu hiç Tolgahan ALpaydın die bi plastik cerrah alsancaktaymısss

Ben tanıyorum Tolgahan Bey'i:)Daha önce bir yakınıma abdominoplasti yapmıştı..Hayati tehlikesi olan yakınımı tedavi etmeyi kabul eden ve basaran bir doktordur..(kii bunu hiçbir doktor kabul etmedi)Çok güleryüzlü,basarılı bir doktor.Can bey olmasaydı Tolgahan Bey i tercih edecektim

Merhaba arkdaşlar bende burun konusundan muzdaribim Küçükken oyun parkında düşüp kırdım ve zamanla kemerli oldu şuan 22 yaşındayım ve bu beni çok rahatsz edio çok kemerli deil ama sol tarafta bi çıkıntı var aynı zamanda ağrılarda oluor.Çoğu kez baktım bu siteye ve yorumlara nasl cvpta vericem bilemedm bende arkdşn msjndan alıntı yapark msj atim dedim.Burun estetiği olan arkdşlarmzn resimlerini göremiorm onları görme şansım var mı ? Varsa nasıl görebilirim yardımcı olrsanz çok sevinrm .. Bi tanıdığmda can beye ameliyat oldu bi kaç gördm ondada şişik olduğu için pek anlaşılamıodu .. Çok kararszm can bey yanıbaşımda ama korkuorum rica etsem fotolarınızı mümknse bana iletebilirmsnz şimdiden çok teşekkr ederm umarım herkesn burnu istediği gibi güzel olur herkese güzel günler =))

saol canım bnm gene walla yarımcı oldun ama sanki biraz pahalı gibi :) erika pekii canım neden cana gittin tolgahan beyde karar kılamdın :):)

saol canım bnm gene walla yarımcı oldun ama sanki biraz pahalı gibi :) erika pekii canım neden cana gittin tolgahan beyde karar kılamdın :):)

Evet canım..5 yıl önce Can Bey 'in şu an verdiği fiyatı vermişti ama belki piyasaya göre fazla olduğu için bi indirime gitmiştir :)
Ben Tolgahan Bey in yaptığı hiçbir burnu göremedim ama Can Bey in yaptığı onlarca burnu görme fırsatım oldu..En yakın arkadaşım ona ameliyat oldu..En büyük etken de buydu

bende bır ara can beyı düşündum ama oncesınde ufuk beye muayene olup amelıyat gunu almıştım,il dışındada oldugum için izmıre gelıp can beyle gorusme imkanım olmadı,can beyın yaptıgı burunları gerçektende begenıyorum,bende son donemlerde bır ıkı olumsuz yorum okudum, gerçektende burun şeklı kadar işlevı ve saglıklı olması da çok muhim. hazıranda amelıyatım var,umarım sonuç ıyı olur.

anladım cnm bakalım bi gidip görüşelim dedi babam zaten fiyatı yüksek bulursa doğrudn tırıs cıkar :) birazda sans işi aslında ya dr.un iyi gününe gelir insallah ameliyat günü :)

anladım cnm bakalım bi gidip görüşelim dedi babam zaten fiyatı yüksek bulursa doğrudn tırıs cıkar :) birazda sans işi aslında ya dr.un iyi gününe gelir insallah ameliyat günü :)

gidip fiyat aldıgınızda buraya yazarsanız sevinirim :)

çok moralim bozuk.şu koskoca başlıkta bana yardımcı olabilecek kimse çıkmadı.

burnumun sol tarafından nefes alamıyorum ve artık bazı geceler tıkanarak uyanıyorum.nefes aldığım sağ burun deliğimin içinde bir et oluşmuş.bunu üç gün önce farkettim.

sizlerin burun içi nasıl görünüyor?belki geçici birşeydir.

sizler in ameliyat gününden bu yana ne tür değişimleriniz oldu?ben çok üzgünüm.

birde ameliyat olduktan sonra burun eti aldıran var mı ?aldırdıysanız ameliyattan kaç ay sonra oldu?çok korkuyorum

Son düzenleme:
kızlar bişey sorabilirmiyim bu baslıkla biraz alakasız ama olsun.benim alçı alındı bugün ameliyattan sonra 7. günüm bantlarım var ama bunların kenarları kalkıyo hareket ettikçe yüzüm ve doktor bunlar bi hafta durcak dedi.bi hafta nası kalcak bu bantlar şimdiden cıkcak gibi cıksa kendim yapıştırabilirmiyim bi bilginiz varmı

bende de aynı sorun vardı canım kbb uzmanına gittim alerjiye bağlı konka büyümesi olduğunu söyledi sprey ve alerji için tb verdi geçmezse radyofrekans yöntemiyle küçültülebileceğini söyledi sprey ii geldi tavsiyem kbb ciye görünmen

can beyin bütün hastalarında bu problem çıkmıo demii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…