Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

nasıl oldun :) :)

Bugun alcim degistii o arada gostermiodu can bey yalvardm telefonumdan foto cekti 1 tane.gordum soka girdim nasil bu kdr istedigimin aynisini yapabilir diye :) alcidan sanki bole hafif kavisli yapti gbi geliodu moralim bozuluodu..ben sadece kemerim alinsin duz olsun istiodm burnum aynen oyle olmus :))

Bugun alcim degistii o arada gostermiodu can bey yalvardm telefonumdan foto cekti 1 tane.gordum soka girdim nasil bu kdr istedigimin aynisini yapabilir diye :) alcidan sanki bole hafif kavisli yapti gbi geliodu moralim bozuluodu..ben sadece kemerim alinsin duz olsun istiodm burnum aynen oyle olmus :))

Canım benim çok geçmiş olsun yan profilden çok beğendim çok tatlı olmuş :21: Bende sanırım Can beyi düşünüyorum ama hala tam olarak emin olamadığım cevabını alamadığım aklımda soru işaretleri var.. Yurt dışından gelicem nasip olursa birde izmirde kalabileceğim bir tanıdığımda yok malum ameliyattan sonra bakım gerekiyor birilerinin ev ortamında bize bakması gerekiyor.. Ailem Eskişehirde yaşıyor sanırım sürekli izmire git gel yapmak zorunda kalıcam bir çok eziyet çekicem ve bu 1 aylık tatilimi sırf bu burun için harcıycam Can bey beklentilerimi karşılayacaksa bunca eziyeti onun için ve istediğim burun için çekmeye gerçekten değer.. Okuduğum yorumlara bakılırsa Can bey gerçekten çok anlayışlı, duyarlı ve hoş görülü ameliyattan sonra bir sorun dahi oluştuğu taktirde kestirip atmıyor sorunu düzeltmek için elinden gelen herşeyi yapıyor.. Yani bazı doktorlar gibi düşüncesi nasıl olursa olsun paramı alıyım parayı alıncada bitti düşüncesine sahip biri değil, paraya değil insan sağlığına daha önem veriyor bu yüzden seçimim ondan yana olmasını çok arzu ediyorum:) Doktor seçiminde Emin olamama neden olan en önemli soruyu cevaplamışsın istediğimin aynısını yapmış demişsin önem verdiğim konuların arasında bir diğeride bu, ben doğal olsun istemiyorum zaten burnum doğal bir burun aksine kavisli ve olabildiğince küçük bir burnum olsun istiyorum:KK17: Fikirlerimize Can bey önem veriyor mu yani şekil seçimini bize bırakıyor mu yoksa bazı doktorlar gibi rest çekip kendi düşüncelerine göre ameliyatta kendisimi veriyor şekli. Foto götürsem kesin olarak yapar mı bu konuda emin olmak istiyorum :KK14:

Birde Can beye sorunsuz ulaşabileceğim bir telefon numarası verirseniz çok sevinirim.. Zamanım çok kısıtlı gelmeme az kaldı artık bu doktor arayışını, doktor seçimini kesin olarak gerçekleştirmek ve sonlandırmak istiyorum.. :126:

Birde Can beye sorunsuz ulaşabileceğim bir telefon numarası verirseniz çok sevinirim.. Zamanım çok kısıtlı gelmeme az kaldı artık bu doktor arayışını, doktor seçimini kesin olarak gerçekleştirmek ve sonlandırmak istiyorum.. :126:
Canim can beyin numarasi internette cikiyor ben hastasi olarak bana bile o numarayi verdi 0532li bi numara..
Diger soruna gelince soyle cevapliyim..ben kendi deneyim be gozlemime gore solicem..ben hicbir foto goturmedim, benim fotografm ustnde oynayn nasil yapacagnzi gostern de demedm, soyle boyle olsn da demedim cok..sadece ben dogal bir sey istiyorm tek sorunum kemerim onun disinda burnum kalkik ve ucu cok duzgn degissn istemem dedim..be can beyin konusmalari dogrultsnda en sevdigi hasta modeli oldugumu anladim :) yani isteklerini soran ama yapay bi burunu isteyerek yapan biri degil anladgm kdryla..basarili estetik anlasilmayandir demisti bana..bir de ne kdr cok beklentn olursa o kdr memnuniyetn azalir demisti..o yuzden ben dogal olsn kavis olmasn cok degismek istemiyorum kemerim gitsin yeter dedim..o da tam istedgm seyi yapmis..ama ben solemesemde yaomayi isticegi sey o olurmus ztn..tespitlern dogru demisti..ben yine de seni yonlendirmek istemem sadece soyleyeblrmki can bey sevecen biri ve konusmalaryla her turlu rahatlatiyor..onla konusmadan kim ne dese bos inan :) ama sonucta parayi veren sensin sen ne istiosan ona yapacak tabiki de o konuda suphehe dusme bence...

Canim can beyin numarasi internette cikiyor ben hastasi olarak bana bile o numarayi verdi 0532li bi numara..
Diger soruna gelince soyle cevapliyim..ben kendi deneyim be gozlemime gore solicem..ben hicbir foto goturmedim, benim fotografm ustnde oynayn nasil yapacagnzi gostern de demedm, soyle boyle olsn da demedim cok..sadece ben dogal bir sey istiyorm tek sorunum kemerim onun disinda burnum kalkik ve ucu cok duzgn degissn istemem dedim..be can beyin konusmalari dogrultsnda en sevdigi hasta modeli oldugumu anladim :) yani isteklerini soran ama yapay bi burunu isteyerek yapan biri degil anladgm kdryla..basarili estetik anlasilmayandir demisti bana..bir de ne kdr cok beklentn olursa o kdr memnuniyetn azalir demisti..o yuzden ben dogal olsn kavis olmasn cok degismek istemiyorum kemerim gitsin yeter dedim..o da tam istedgm seyi yapmis..ama ben solemesemde yaomayi isticegi sey o olurmus ztn..tespitlern dogru demisti..ben yine de seni yonlendirmek istemem sadece soyleyeblrmki can bey sevecen biri ve konusmalaryla her turlu rahatlatiyor..onla konusmadan kim ne dese bos inan :) ama sonucta parayi veren sensin sen ne istiosan ona yapacak tabiki de o konuda suphehe dusme bence...

Çok tşk ederim canım benim. Zate doğal bir burnum var kemerli yada çok sorunlu deil. Özellikle küçük istediğim için yaptırmak istiyorum biliyorum ki o daha çok yakışıcak:) Neyse ben bi arayıp görüşsem iyi olucak inşAllah isteklerime olumlu yönlerde yanıt verebilirn:) Tekrar çok tşk ederim ve güle güle en güzel günlerde kullan o taptatlı burnunu.. :KK16:Ellerine sağlık Can beyin:)

Çok tşk ederim canım benim. Zate doğal bir burnum var kemerli yada çok sorunlu deil. Özellikle küçük istediğim için yaptırmak istiyorum biliyorum ki o daha çok yakışıcak:) Neyse ben bi arayıp görüşsem iyi olucak inşAllah isteklerime olumlu yönlerde yanıt verebilirn:) Tekrar çok tşk ederim ve güle güle en güzel günlerde kullan o taptatlı burnunu.. :KK16:Ellerine sağlık Can beyin:)

Cok tesekkurler :) insallah istedigim gibi olur senin de..benim de ablam amerikadan gelecek can beye ameliyat olmaya o kadar guven veriyor yani :)

Arkadaşlar ben bu forum sitesinden araştırıp sabahlara kadar yazıları okumuş ve kadınlarkulubunden karar vermiş biri olarak söylüyorum; birazcık aceleci bir insan olduğumdan okudum okudum okudum ve can beye karar verdim , sonuç idare eder iyi bir burun çıkıyor ama itiraf ediyorum eğer biraz daha çok okusaydım araştırsaydım yada dönme şansım olsaydı galiba muhammed dilberi seçerdim ki onu da bu forumdan tanıdım.
Benim geri dönüşüm bidaha olmam gibi bir durumda yok sonuç şuan için bana yetiyor ama bu düşüncelerimi paylaşmak istedim. Herkese sevgilerrrrr:KK66:

saol cnm :) şimdi aradım yarın ilk görüşmeye gidicem bakalım insallah anlaşabiliriz. cnm şey sorcam ben bide ilk görüşme oldu diyelim ikinci görüşemede ayrı bi ücret alıo mı

Canim ben avusturyadan oldugum icin, hep telefon görüsmesi yaptim, yani 2inci muayene yada görüsme olmadi...ama bildigim kadariyla Can beyin ameliyat önce görüsmeleri ücretsiz.

Burun ameliyati olmaya kesin kararimi 1,5 sene once vermistim.Ama kime olucam arayisi ameliyat korkumun sacma sapan senaryolari bitmiyodu.kesin kararliydim olucam.asagi yukari izmirdeki tum doktorlari arastirdim.Can beyin yaptigi ameliyatlari gordukten sonra doktorumuda bulmustum.hemen randevumu aldim gorustuk ameliyati butun ayrintilariyla anlatti zaten oyle guven veriyo ki tamam diyosun.iyice dusun kararini ver tekrar gorusuruz dedi.3 gun sonra tekrar gorustuk fotograflar cekildi vazgecirmeye calisti :KK66:) hayir ameliyat gunune bile karar verdim dedim ve korkumdan 1,5 ay sonrasina istedim.gunler ne sancili ne stresli gecti anlatamam son 5 gun kala tekrar gorustuk ameliyat saatini belirledik.sabah 10 daydi.o gune kadar nasil bi burun olacagini konusmamistik.sadece kavisli istiyorum dedim.en uygun olani olacak tamam merak etme dedi.son ameliyat oncesi boyleydi kizlar :))

igacım merhaba. senin adına çok sewindim öncelikle gördüm hoş olmuşsun :) bnm öğrenmek istediğim ne kadara mal oldu eger ozelden atarsan cok sewinirim :) bide yarın ilk görüşmeye gidicem ücretsizmis sonrakiler ücretli mi benim çok maddi gücüm yokta rezil olamayayım bide :)

igacım merhaba. senin adına çok sewindim öncelikle gördüm hoş olmuşsun :) bnm öğrenmek istediğim ne kadara mal oldu eger ozelden atarsan cok sewinirim :) bide yarın ilk görüşmeye gidicem ücretsizmis sonrakiler ücretli mi benim çok maddi gücüm yokta rezil olamayayım bide :)

cidden muayene için alıyormu acaba. Bende gidicem bir ara fiyatları son zamanlarda amelıyat olanlar yazarsa sevınırım

X