Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Can kopal hakkında bende detaylı bilgi almak istiyorum ameliyat olan arkadaşlardan.. Olumlu veya olumsuz izlenimlerinizden banada bilgi verirmisiniz Lütfen Memnun olanlar veya olmayanlar tavsiye eden varmı

can kopal candır can:)
işinin ehli bır suru yaptığı burnu bızzat kendım canlı gordum muannanesınde hepsı bırbırınden güzel.bende 2 ay once amelıyat oldum çok memnunum hiçbi şikayetım yok

can kopal candır can:)
işinin ehli bır suru yaptığı burnu bızzat kendım canlı gordum muannanesınde hepsı bırbırınden güzel.bende 2 ay once amelıyat oldum çok memnunum hiçbi şikayetım yok

Yanıtın için çok tşk edrm. Ben kesinlikle olucam ama hala beklentilerime tam anlamıyla yanıt alıcak bir doktor bulamadım denebilir.. Bir kaç doktor daha var aklımda ama Kararsızlığım hat safada..

Peki Can bey fotoğraflarımız üzerinde farklı şekiller deniyormu, ben ona foto götürsem yada istediğim şekli tam olarak tarif etsem yapabilirmi yoksa tamamen kendi kafasına göre mi şekil veriyor. Burda 2 kişi dışında kimsenin fotolarını görmediğim için bende tedirginim ister istemez. Haziranda mutlaka bu ameliyatı olmak zorundayım
Diğer olan arkadaşlarda profilinde foto paylaşırsa bizlere karar aşamasında çok büyük destek olacaklardır. En azından kafamızda ki olumsuz düşünceler yok olacaktır.. Şimdiden yardımcı olan herkese tşk edrm..

Oyy oyy çok tşk ederim bebeğim gerçekten çok yakışmış manken gibi olmuşsun :119: Çok beğendim

Ben çok küçük ve çok kavisli istiyorum sanırım fikirlerimize pek fazla önem vermiyormuş Can bey biraz daha kendi fikrince yakışıcak olan burnu yapıyormuş. Şimdi kafama takılan tek konu bu kaldı eğer şekil konusunda anlaşabilirsem kararlıyım ona yaptırmak isterim.. Ayrıca seni tebrik ederim ve gönülden yardımın için tşk ederm

Herşey istediğin gibi olur inşl..bence mutlaka bi görüş derim can beyle..bol şanslar canım sana şimdiden

Canim mesajini simdi gordum ama 100mesajim olmadgi icin cevap veremedim tabi :) keske bende kendi haliml yollayabilsem emin ol senden daha cok sistim :/ goz kapaklarim mosmor..o bantlari cikardm ilk gun gozumden..o kdr sisti ki gerildiler kendileri cikiolardi nerdeyse :) yrn gidicem sanrm tamponlari cikaricak..biraz daha rahatlarm umuduyla yasiyorum suan :)

ben 2 gün tuttum o bantları. sonra baktım gözümü açamıyorum, çıkardım. :) evet tamponları çıkarınca oldukça rahatlıyosun zaten. ben de yarın kontrole gitmeyi düşünüyorum bir işim çıkmazsa, belki karşılaşabiliriz orada :) ayrıca şişliklerini dert etme. benimkiler bi anda indi, şaşırmıştım ben de nasıl böyle oldu diye. 3 güne iner hepsi :)

Tamam canım görüşücem inşallah tşk ederimm

merhaba bende ameliyat öncesi deli gibi bilgi ve resim aradığım için yardımcı olmak istedim bende 5 ay önce can beye burun+ çene ameliyatı oldum burnumu çok beğenmesemde eskisinden iyi diyorum çenemide bazen beğeniyorum bazen beğenmiyorum çıkartmayı bile düşünüyorum.arkadaşlık teklifimi kabul edip resimleri görebilirsin

Karsilasirz belki :) cok soru sordum ama bir seyler daha sorcam :)) hapsurma istegi oluyor bende cok ama tirsiyorm :/ bi de nasil temizliyordn burnunu hep bi doluluk var nezle gibiymisim sanki..bi de banyo yapmis miydn :/

Karsilasirz belki :) cok soru sordum ama bir seyler daha sorcam :)) hapsurma istegi oluyor bende cok ama tirsiyorm :/ bi de nasil temizliyordn burnunu hep bi doluluk var nezle gibiymisim sanki..bi de banyo yapmis miydn :/

ben 3 gün içinde yaklaşık 15 kez hapşırdım neden bilmiyorum ama ben de korkmuştum ama bişey olmuyor :) bi de burundaki doluluk tamponlardan ve kuruyan kanlardan dolayı. tampounu çıkarınca açılır onlar. ve banyo yaptım evet ama yüzüme hiç su değdirmeden. birazcık dikkat edince kolay oluyor.

Hapşurma hissi artıyo evet burun içinde ıvır zıvır olduğu için sanırım. Ben pek çok kere başımı öne eğip dilimi de üst damağıma kuvvetlice bastırarak yendim hapşurma isteğini. Sonraki günler de ağzımı açarak ağzımdan hapşurdum. Kendinizi sıkmayın yeter :)

Kizlar, ameliyat olali 4 ay oldu, yeni foto yükledim...hertürlü yorumlariniza acigim :) ...yandan burnumdan memnunum fakat önden hala daha burun ucu cok genis geliyor bana, ucunda hala bi sertlik bi sislik var, nezaman gececek aceba?? Aranizda 4.üncü ayinda hala böyle sikayetleri olan varmiydi???

Ilk hapsurmami yasadim ama cok acele oldu burnum oynamadi bile agzimdan hapsurdm sanrm :) bir sey olmuomis gercekten..

Ekledm seni canim kabul edersen gormek isterim fotolarini :)

arkadaslar son zamanlarda can kopala ameliat olupta albumu olan arkadaslar beni ekleyebilirler mmi resimlerinizi gormek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…