Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaş olarak ekledim...Umarım benim fotoğraflarımı görebilirsin...Cemil beyde çok iyi ve başarılı bir doktor. Can bey benim burnum gibi uzun ucu düşük yada kemerli burunlarda kesinlikle çok başarılı....Fiyat konusunda en sağlıklısı kendisiyle görüşüp alacağın fiyat olacaktır..Bildiğim kadarıyla muayene hala ücretsiz...Gidip bir fikir al bence ...

teşekkürler MikaDo35.Bu arada gerçekten burnun çok güzel olmuş.Eski burnunuda gördüm çok başarılı ya.Hayran kaldım resmen,sağlıklı yıllara canım:)

Teşekkürler...Benim ilk ve tek ameliyatımdı :)

bildiğim kadarıyla hepimizin ilk. gidip mutlaka görüş can bey'le zaten o gerekiyorsa yapar eğer gerekmiyorsa asla yapmaz öyle paragöz bir adam diil çünkü:)

evet cnm benimde ilk ameliyatımdı..aynen para delisi bir adam değil..zaten öyle olsa ameliyattan sonra parayı alırdı giderdi ve umrunda bile olmazdık..öncesiyle ilgilendiği gibi sonrasıyla da ilgileniyor..peşini bırakmıyor..can bey hakikaten bi'tane:))fiyat konusunda da görüşüp bilgi alman daha doğru..burna göre fiyat veriyor can bey..yapılacak işlemlere göre...

aynen öyle canım kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz sağlık problemi var der geçeriz dicem sağol ben yavaş yavaş işliyorum adamı:))

Kizlar bugun can beyle gorustum ya varya sizin sayenizde hic yabancilik cekmedim dedikleriniz cok dogru can bey cok tatli dilli bir insan ben cok sevdim 1saatten fazlaca konustuk nasipse nisan ayinda ameliyat olucam bende cooooooooooooook heyecanliyim can bey bir hastaneyle anlasma yapicakmis nisana kadar bende kendimi hazirlayim diyorumo zamana kadar sanki taniyo gibiycim can beyi sayenizde sizi kkdan taniyorum dedim cok mutevazi bir doktor bana bir la f soledi cok etkilendim bana baskalarinin guzel burun yapmis demesi beni ilgilendirmez ben guzel burun yapmisim demeliyim dedi amcama benzettim biraz ama onun genclik hali

Kizlar az once iskarpin arkadasimada soledigim birseyi paylasmak istiyorum can beye ben kesin kararimi verdim size yaptiricam ameliyatimi diyince istersen git baska arkadaslariminda bir gorusunu al dedi gercekten paragoz degilmis baskasi olsa kaptirmak istemezdi baskasina adamin egosunada hayran kaldim iyi niyetinede bide parca parca aklima geliyo unutkanlik var bendede hastalari geldi bekliyodu benimle konusmaya bilgilendirmeye devam etti ben tedirgin oldum hastsliri bekliyo diye can bey benim yuzumden insanlar beklemesin tedirgin oluyorum dedim genede benimle konusmaya devam etti baska hastam geldi yallah yapmadi ki muhanehane ucretide almiyor digerleri gibi insanlara deger veren saygin kisilikli bir adam hic abartisiz 1saatten fazla konustu sen ne istiyorsun ben neler yapabilirim acik acik konustu benimle bide yuzun gozlerin dudaklarin guzel guzel olucak guzel bir burun olmaya musayit bir burnun var dediayyyyy insallah can bey dedim mikado35 ve iskarpine ozellikle tesekkur ederim henuz ameliyat olmadim farkindayim ama inaniyorum guzel olucak

daha fazla fotolarını bekliyoruz şişliklerinin durumu nasıl canım?

daha fazla fotolarını bekliyoruz şişliklerinin durumu nasıl canım?

cnm bir süre yazdıklarınıza cavap veremiycem..sınav dönemim başladı da ama 10 gün sonra falan tekrar eski aktifliğime kavuşucamm tatlımm şişliklerim daha iyi durumda hatta az kaldı diyebilirimm...biraz burnumun bir tarafında bezelye gibi var geçicekmiş o da işte..yeni foto ekliycem cnm toparlansın biraz daha..öpüyorumm..

türkçemde bozulmuş cavap nedir ya cnm unutmadan dha dudak burun mesafesi dha şiş yazmayı unuttm onu..dediğim gibi az daha toparlanayım dha güzel fotoğrflarla dönücem..

can bey bana burnunun içini tuzlu suyla temizle dedi.Tuzlu suyu direk burnumamı çekicem yada bir bezi tuzlu suyla ıslatıp öylemi içini silicem.Yardımcı olursaız çok sevinirim.

can bey bana burnunun içini tuzlu suyla temizle dedi.Tuzlu suyu direk burnumamı çekicem yada bir bezi tuzlu suyla ıslatıp öylemi içini silicem.Yardımcı olursaız çok sevinirim.

can bey ayrıntılı olarak anlatıyordu nasıl temizleyeceğini halbuki ama unuttu heralde.1 bardak suya bir tatlı kaşığı tuz atıp eritiyorsun sonra kulak çubuklarıyla temizliyorsun güzelce ardından yine kulak çubuklarıyla badem yağı ya da zeytinyağı sürüyorsun en son da bepanten sürüyorsun bir de okyanus suyu sıkıyorsun 1 saat filan sonra. bu şekilde günde 5kez temizledim ben 1 hafta boyunca.

ben yoken neler olmuş burada boyle Can beyın hastaları ne kadar da artmış boyle..ben kendısıne amelıyat olacagım sıra bu sıtede tek tuk ksıs ona olmustu ve uzun zamandır da forumda gozukmuyorlardı..ben de karqrsızlık ıcınde artık olsun deyıp kendısıne oldum gectıgımız hazaıraan ayında..Hersey basta cok ıyı gıderken sonrasında hıc beklemedıgım bır sey oldu burnumun sol tarafında saga gore bır orantısızlık oluştu..ızmırde olamadıgım ıcın can beyede gıdemıyorum kendısnı arayıp soyledım ancak cokda bekledıgım ılgıyı goremedım acıkcası..Ama can bey yıne de ıyı ve sevecen bırr doktor helede bazılarına gore cok cok ıyı..nasıp olurda bu yaz gelebılırsem artık muayanesıne gıtmeyı dusunuyorum bakalım..bunuda soylemek ıstetım mutlaka hatalar oluyor ve olması da cok normal o yuzden amelıyat olmayı ısteyenler cok buyuk umutlarla amelıyata gırmeyın sı-onradan mutlaka hayaallerınız bır sekılde suya dusuyor..

Çok belirgin bir orantısızlık mı peki? senden başka kişiler fark edebiliyor mu?

fotoğraf eklersen eğer daha iyi olur can bey çok alakalı bir doktordur şaşırdım söylediğin şeylere :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…