Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben yoken neler olmuş burada boyle Can beyın hastaları ne kadar da artmış boyle..ben kendısıne amelıyat olacagım sıra bu sıtede tek tuk ksıs ona olmustu ve uzun zamandır da forumda gozukmuyorlardı..ben de karqrsızlık ıcınde artık olsun deyıp kendısıne oldum gectıgımız hazaıraan ayında..Hersey basta cok ıyı gıderken sonrasında hıc beklemedıgım bır sey oldu burnumun sol tarafında saga gore bır orantısızlık oluştu..ızmırde olamadıgım ıcın can beyede gıdemıyorum kendısnı arayıp soyledım ancak cokda bekledıgım ılgıyı goremedım acıkcası..Ama can bey yıne de ıyı ve sevecen bırr doktor helede bazılarına gore cok cok ıyı..nasıp olurda bu yaz gelebılırsem artık muayanesıne gıtmeyı dusunuyorum bakalım..bunuda soylemek ıstetım mutlaka hatalar oluyor ve olması da cok normal o yuzden amelıyat olmayı ısteyenler cok buyuk umutlarla amelıyata gırmeyın sı-onradan mutlaka hayaallerınız bır sekılde suya dusuyor..

temmuz ayından berıdır sıze msj atıyorum resmınızı gormek ıcın rıcada bulunuyorum kactane msj yazdım cvp bıle yazmadınız madem bole bır sıkıntı yasadınız bızde gorelım

ben yoken neler olmuş burada boyle Can beyın hastaları ne kadar da artmış boyle..ben kendısıne amelıyat olacagım sıra bu sıtede tek tuk ksıs ona olmustu ve uzun zamandır da forumda gozukmuyorlardı..ben de karqrsızlık ıcınde artık olsun deyıp kendısıne oldum gectıgımız hazaıraan ayında..Hersey basta cok ıyı gıderken sonrasında hıc beklemedıgım bır sey oldu burnumun sol tarafında saga gore bır orantısızlık oluştu..ızmırde olamadıgım ıcın can beyede gıdemıyorum kendısnı arayıp soyledım ancak cokda bekledıgım ılgıyı goremedım acıkcası..Ama can bey yıne de ıyı ve sevecen bırr doktor helede bazılarına gore cok cok ıyı..nasıp olurda bu yaz gelebılırsem artık muayanesıne gıtmeyı dusunuyorum bakalım..bunuda soylemek ıstetım mutlaka hatalar oluyor ve olması da cok normal o yuzden amelıyat olmayı ısteyenler cok buyuk umutlarla amelıyata gırmeyın sı-onradan mutlaka hayaallerınız bır sekılde suya dusuyor..

Ben tek bir insanın fotoğrafını görmeden ameliyat oldum....Doktor hatası yada bünyenden kaynaklanan bir problem sonucu sorun yaşıyor olabilirsin bu da muhakkak çok can sıkıcı bir durum...Ancak bana öyle geliyorki senin asıl problemin farklı şehirde olmak ve Can bey'e direk gidip konuşamamak...Telefonda nasıl bir ilgi ve çözüm sunabilirki ?

aylar öncesindenn, ameliyat olmadann doktor arayışı için nasıl çırpındığım aklıma geldi de iyi oldu kendini hatırlattığın turra..ne mesajlarım ne fotoğraf isteklerim cevap buldu,belki canın sıkkındı sonuçtan memnun değildin her ne vardı bilemiyorum ama biraz empati bile kuramadın..neyse artık..mikado ve funer sağolsunlar.. :KK55:

aylar öncesindenn, ameliyat olmadann doktor arayışı için nasıl çırpındığım aklıma geldi de iyi oldu kendini hatırlattığın turra..ne mesajlarım ne fotoğraf isteklerim cevap buldu,belki canın sıkkındı sonuçtan memnun değildin her ne vardı bilemiyorum ama biraz empati bile kuramadın..neyse artık..mikado ve funer sağolsunlar.. :KK55:[/QUOT
bana zamanında mesaj göndermişsin buldum turra az önce..mesajım cevap bulmuş hiç değilse..

kıslaaaaar bu dikişler kaç günde eridi sizin benm burnumun bir parçası gibi oldu. 3 tane kaldı düşmeyen dikiş ve acayip acıyor o kalan dikişlerin dipleri

kıslaaaaar bu dikişler kaç günde eridi sizin benm burnumun bir parçası gibi oldu. 3 tane kaldı düşmeyen dikiş ve acayip acıyor o kalan dikişlerin dipleri

kuzumm kulak çöpüyle kurcaladım ben 3. haftada zorla düşürdüm :)) gelmeye niyetleri yoktu daha..elinle fln çekme sakın kulak çöpüyle kremle üstünde döndür kopuyor zaten:))

kuzumm kulak çöpüyle kurcaladım ben 3. haftada zorla düşürdüm :)) gelmeye niyetleri yoktu daha..elinle fln çekme sakın kulak çöpüyle kremle üstünde döndür kopuyor zaten:))

ama acıyorsa kurcalama cnm..aman bir şey olmasın sonra..Allah korusunn

hehhe çok tatlısın :))) ben bir tanesini çek allah çek çıkardım 3cm e yakındı o hatta az biraz da kanadı diğerlerini oynarken çıkardım ama bi tanesi tam ortasında burnumun iğrenççç gözüküyo :) etrafı da biras kızarmış umarım oynarken mikrop kaptırmamışımdır. diğer ikisi içinde burnumun onlarda kaşındırıyo habire hapşırıp duruyorum.benim de 24 gün oldu işte neyse kremler yumuşatma ii fikir:) teşekkür öptüm:))

hehhe çok tatlısın :))) ben bir tanesini çek allah çek çıkardım 3cm e yakındı o hatta az biraz da kanadı diğerlerini oynarken çıkardım ama bi tanesi tam ortasında burnumun iğrenççç gözüküyo :) etrafı da biras kızarmış umarım oynarken mikrop kaptırmamışımdır. diğer ikisi içinde burnumun onlarda kaşındırıyo habire hapşırıp duruyorum.benim de 24 gün oldu işte neyse kremler yumuşatma ii fikir:) teşekkür öptüm:))

rica ederim canım:))

selam kızlar ben eşimi ikna ettim gibi bişey ama ameliyatta yanında gelmem falan diyor aslında ne halin varsa göre çıkıyo olay ama umrumda değil:)sizler nasıl oldunuz yüzünüz ve burnunuz hala şiş mi nisan sonu gibi ameliyat olursam yazın problem çekermiyim şiş bi burunla onu merak ediyorum diğer konuları okuduğumda moralim bozuldu fazlasıyla çok fazla şiş ve büyük burundan şikayetci olan var

selam kızlar ben eşimi ikna ettim gibi bişey ama ameliyatta yanında gelmem falan diyor aslında ne halin varsa göre çıkıyo olay ama umrumda değil:)sizler nasıl oldunuz yüzünüz ve burnunuz hala şiş mi nisan sonu gibi ameliyat olursam yazın problem çekermiyim şiş bi burunla onu merak ediyorum diğer konuları okuduğumda moralim bozuldu fazlasıyla çok fazla şiş ve büyük burundan şikayetci olan var

:KK1: canım çok iyi ya baya sallamışsın adamı:21: kiminle gideceksin peki ameliyata annen ya da kardeşin filan varsa onlarla git.
benim bugün 29 gün oldu hala şiş burnumun orta üstü filan ama gören kimse anlamıyor küçük nohut tanesi kadar kendim elleyince anlayabiliyorum. ama maximum 3 gün bariz bi şişlik oluyor. sonra iniyor zaten yavaş yavaş 10 günde morluk oluyor. nisan sonu gibi olursan çok problem olacağını sanmıyorum sonuçta o bunlatıcı yaz sıcakları olmuyor daha nisanda zaten baksana havaya da yaz gelecek gibi de durmuyor:KK43: yazın çekeceğin en büyük problem güneş gözlüğü takamamak olur bence :KK51: sen sakın moralini bozma her şey çok güzel olacak ben unuttum bile rüya gibi geldi ve geçti hala inanamıyorum o süreçleri bu kadar kolay nasıl atlattığıma:KK8:
bence önemli bir kısmı halletmişsin zaten karar verebilmek bence en zoru:KK34:

evet canım insan istiyor ki herkes olur versin..ama olmuyor ne yazıkk ki başta aile fertleri olmakla beraber arkadaş çevresi vb. :KK55: canım nisan ayının seni sıkacağını zannetmiyorumm..çok sıcak olmaz o zaman zaten cnm rahatlıkla geçer atlatırsın inşallah en güzel şekilde..

kızlar çok teşekkür ederim ben can beyi sizin sayenizde öğrendim ve başka hiç bi doktorla görüşmedim umarım herşey yolunda gider çünkü destekçim çok az olma diyen bu şekilde güzelsin diyen çok ama gel gör ki ben çok rahatsızım iki hafta sonra tekrar gidicem can beye ve tarih alıcam tabi eşimden son dakika golü yemezsem:) tekrar teşekkürler öpüyorum sizi :KK16:

kızlar çok teşekkür ederim ben can beyi sizin sayenizde öğrendim ve başka hiç bi doktorla görüşmedim umarım herşey yolunda gider çünkü destekçim çok az olma diyen bu şekilde güzelsin diyen çok ama gel gör ki ben çok rahatsızım iki hafta sonra tekrar gidicem can beye ve tarih alıcam tabi eşimden son dakika golü yemezsem:) tekrar teşekkürler öpüyorum sizi :KK16:

İnşallah istediğin gibi bir buruna kolayca kavuşursun....:) Yazın ameliyatla ilgili pek sorun olmuyor..Ben Mayıs sonu olmuştum...Sadece 3 ay kadar güneş gözlüğü kullanamamıştım...15 gün sonrasında atlama dalma yapmamak şartıyla denize havuza falan bile girmiştim..

kronikbalık fotoğraflarını nasıl görebilirim ? sen ameliyatını ne zaman oldun? can bey in umarım bu aylarda boşluğu vardır.

X