Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba kizlar
Fikrinizi merak ediyorum..
Bende burunumu yaptirmak istiyorum demistim ama aslinda ilk basta sadece kulagim vardi plan´da.. Kulak konusu iyice ilerleyince doktor arastirma felan burnumuda bir Ameliyatda olsun bitsin dedim .. Annem ne var kizim senin kulaginda o kadar kafana takiyorsun.. Senin yerinde olan gider burunu nu yaptiri diyor tamam burnum findik burnu felan deyil ama =) yani görüntüde hic bir sorun yok bence..
bende benim burnumla sorunum yok dedim o da iste bak senin kafada bitiyor bencede senin kulaginda hic birsey yok yaptirilcak diyor..
Peki Doktorlara yazdim anlatdim cogu kulak konusunda sadece kepce kulak yaptiklarini söyledi..
Bende ozaman kendimce iyi bi burnunu yaptir ozaman dedim hani yeterki birsey yapilsin der gibisinden deyilmi? Suan kendimi cözmeye calisiyorum yardimci olun
Ha aklima gelmisken kendi ev doktoruma gitmisdim grip gibi birseydim o da bakti bakti sen spor yapiyormusun, Kulüplerde mesela dedi bende Yoo dedim o da box gibi demisdii yaaa burnun biraz genis gibi birseyler dedi toparlamaya calisti
Eski sevgilimde boksör burunlu demisdi yani hic bir sorunum yok burnumla felan yazdim ama burunda hafif sorun var galiba sadece beni fazla rahatsiz etmeyen galiba bilemediimmm

ben 2 senedir burayı takip ediyordum. izmir deki tüm plastik cerrahları araştırdım. hastanelerdeki hemşire arkadaşlarıma sordum. can kopal dan önce oğuz kayıran ve fahri mola ile görüştüm. can bey in burun estetiği konusunda çok iyi olduğunu bildiğim için fiyat korkuttu beni. o yüzden kendisiyle görüşmemiştim. ancak aklımda kalmasın diye gittim görüşmeye ve o da beni hiç üzmeyecek bir fiyat verdi sağ olsun. ve şu an 18. günüm olmasına rağmen çok memnunum her şeyden. evet bu ameliyatın tabi ki riskleri var. kolay bir şey değil çünkü. can bey bunu anlatıyor zaten. ve burun estetiği yaptıran herkes de bunu bilerek yaptırmalı diye düşünüyorum ben.

ayrıca bu burnumun içindeki dikişler ne zaman erir? deneyimli birileri söyleyebilir mi :) beyaz beyaz duruyorlar orada.

uu daha çok varmış :) neyse sabredicem artık. teşekkür ederim :)

Canım aynı dikişlerden mi bahsedicem bilmiyorum ama burnumun içindeki beyaz dikişler 2 gün önce kulak çöpüyle birlikte kendiliğinden çıktı..şu anda görünen hiçbir dikiş yok.. 28. günümdeyim:)

kızlar benimde bir sorum var 3 ay oldu ama içinde yara var bide derim çok soyuluyo ellemek istemıyorum normal midir?denız suyunu hala kullanmama gerek var mı?

evet burun içindeki beyaz dikişler :) benimkiler de birkaç kez temizlerken parça parça çıktı ama daha da var. en kısa zamanda gider umarım hepsi :)

Burun içi dikişler 3 ayda eriyor savira

yapma bee ben bugün son sargıları açtırdım bol su çek dedi dr um iyi geldi tamizlendi sonra beyez şeyleri nünük zannettim:) cımbızla aliym derken ciiyyykkk dikişmiş yahu bu dikişler aynı renk olsa da bi kazaya kurban gitmesekk

Kizlar, dün tam 2 ay oldu bana, fakat burun ucu sertligi ve sisligi hala devam ediyor... bu durumu atlatan bütün arkadaslar bana biraz bilgi verebilirmisiniz: Bu süre nezaman bitecek ve burun ucum sizce daha düsermi???
Hepinize simdiden cokkk tskler :)

..ve beklenen albüm bi tık kadar yakın:))

kızlar bugün işe başladım herkesten olumlu yorum aldım..öğretmenler veliler vs çok beğendiler..zaten güzeldiniz dahada güzel olmuşsunuz dedi birçok kişi..ödemlerle savaşa devam:))

bu arada ameliyat öncesi ve sonrasında bana yardımcı olan, fotogrf ekleyen eklemeyen herkese teşekkür ediyorummm:))adınızı yazmıyorum unuttuklarım olabilir diye..gerçekten bana inanılmaz destek oldunuz..zaten sabır ve moral isteyen bi ameliyat..sizden bilgi almasaydım alçı çıktıktan sonra kendimi can beyin ofisinden atmıştım heralde aşağı:)) tekrar tekrar teşekkürler)

srflkr güle güle kullan yeni burnunu :)) bşy sormak istiyorum ben de öğretmenim, ne kadar sürede döndün okula? ne kadar sürede iyileştin?

Çok geçmiş olsun... olumlu sonuclar almak gercekten cok güzel...hayırlı olsun...Ben de ne kadar süre sonra iş başı edilebileceğini merak ediyorum...Hayat tam anlamı ile ne kadar süre sonunda sorunsuz hale gelebiliyor.. Fotoğraflarınızı göremedim.:) Yanlış yere mi bakıyorum... profilinize girip fotoğraflar sekmesini tıkladım yanlış yere mi bakıyorum..

Tekrar cok cok gecmiş olsun.. darısı ben ve benim gibi böyle memnun edici bir tablo ile karsılaşmak isteyen tüm arkadasların başına....

srflkr güle güle kullan yeni burnunu :)) bşy sormak istiyorum ben de öğretmenim, ne kadar sürede döndün okula? ne kadar sürede iyileştin?

Canım cuma günü işten çıkar çıkmaz bindim otobüse izmire gittim. Ertesi gün hemen girdim ameliyata hiç vakit kaybetmeden.5. Gün tampon çıktı, 9. Gün alçı çıktı..gözaltlarımda sararmalar olmuştu sadece.onlarda kapatılıp 10. Günde işe dönülebilirdi çok rahat.. ki 15. Günde baya baya toparlanmıştım gözaltlarıma atkestanesi yagı, üzüm çekirdeği yağı ve kayısıı çekirdeği yağı ve ecz aldığım arnica benzeri jeli sürdüğüm için çabuk geçti..ben ödemli şekilde işe dönmek istemedim 10 gün can beye rapor yazdırdım..sonrasında özel nedenlerden dolayı 5 günde aile hekimîne yazdırdım..1 ay sonra okula döndüm:)) ekders falan kalmadı yanii:)) sonuç olarak hiç raporsuz sömestr tatili yetiyor aslında:))

arkadaşlar merhaba ben forumda henüz yeniyim. Bende burun mağduru biriyim:) Son 3 4yıldır estetik konusuda sürekli git gel yaşıyorum bir taraftan bunu çok isteyip bir taraftanda hani soracak insanlara ne cevap vericeğimi düşünüp sürekli vazgeçtim. Ama şu son zamanlarda bu düşüncelerimi yıkıp sonuçta hayat benim hayatım diyip gerçekten bunu yapma düşüncesine kapıldım. Öncelikle bu yoldan geçmiş arkadaşlar yardımcı olup akıl verirseler çok memnum olurum . Şu anda çalışıyorum ve yaza doğru işten ayrılıp ameliyat olmayı planlıyorum ama sonrasında tekrar iş bulmam gerekicek ameliyat sonrası süreçte yaklaşık ne kadar yatmam gerekecek ? Birde ameliyat fiyatlarını sorucam biraz genel bir soru bu operasyona göre değişiyodur biliyorum ama özellikle can kopal'a ameliyat olan arkadaşlar ne kadar ödediler? Bu arada önümüzdeki sene yaz başı gibi düğün yapmayı planlıyorz bi taraftan çeyiz hazırlığı bir taraftan bu estetik için ayıcağım bütçe oldukça bocalıyorum. Ama o düğün resimlerinde vesikalık fotoğraf çektirir gibi poz vermektense biraz sıkışmaya razıyım ( :) yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.. Saygılar,

son zamanlarda karar verdiğim ve iyi ki yaptırmışım dediğim en güzel şey burun estetiği :) daha 3 hafta oldu ama yeni burnumu çok sevdim ben :) durup durup bakıyorum hatta, ki daha çok yeni. 1 ay sonra çok daha iyi olacağını biliyorum. ayrıca insanların ne düşündüğünü boşver. yaptırınca mutlu olacaksan hiç düşünmeden yaptır. o burun senin, başkalarının değil :) o konuyu düşünme bence. bir de düğünden 3-4 ay önce yaptırırsan düğün zamanına şişlikleri inmiş olur çok da güzel olur fotoğraflarda :)

doğru söylüyosun kim ne derse desin yıllarca eziyetini ben çekmişim kime ne:) yazdıklarını okuyunca heyacanlandım valla ne güzel Allah banada nasip eder inşallah. 7/24 aklımda şuan bu konu var bütün gün internette forumlardayım biran önce gidip görüşmem lazım yoksa kafayı sıyırcam :) peki sen can kopal'a mı yaptırdın doğrusu en çok onun adını gördüm internette ve ne kadara mal oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…