Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Duygucum nasıl iyi geldin, nasıl moral verdin anlatamam az önce ağlayarak yazdım mesajı içime su serptin resmen, Can Bey'i aradım ama şehir dışındaydım bugün geldim, o yüzden yarın gidicem kontrole.

ekinimo nasıl oldun bahsettiğin durum aynen devam ediyor mu görüşebildin mi can beyle

fztfzt bende bugün aradim doktor can beyi sekreter cikti ve burda olmadigini 4den sonra aramami istedi.
5 gibi Aradim ve sekreteri doktor beye verdi..Kulak ve Burun ameliyati olmak istedigimi söyledim. Ameliyat sonrasini anlatdi bana morluklarin olacagini ve 10 gün izmirde kalmam gerekecegini ve Kulagin burundan kolay oldugunu.
felan filan... bakalim sicak bakiyorum, kesin yaptiricam gibi. Doktor 100% Dürüst mesela kulak memesi küceltme olabilirmi öyle birsey diye sordum Sadece kepce kulak yapiyorum, Hic yapmadim öyle birsey iz kalir diye birsey dedi.
Baska doktorlar hic ilgilenmedi bile sadece direk fiyat söylemislerdi sanki hani parayi ver de gerisi halledilir bi sekilde gibisinden... Termin alirsam yazicam size . =) Öpüldünuzz :*

Merhaba kizlar
dun tam burun ameliyatimin 1.ayi oldugu icin can beyle gorusmeye gittim.herkesin yaptigi gibi kusur aramaya baslamistim.sag tarafimin sislikleri gecmiyo,burnumun orta kismindaki hafif cikinti gecicekmi dahami kalkik olsaydi diye basladim sormaya.ilk once 1.ay olmasina ragmen iyilesmemin 1 ay kadar onden gittigini odemlerimin dogal olarak oldugunu ve alcimin ilk ciktigindaki kalkikliginin iyiki gittigini soyledi ve israrla ameliyat oncesi fotolarima bakmami ameliyat oncesinde hic soylemedigi eski burnumun kusurlarini anlatti.evet eski fotolarim faciaydi gulunce genisleyen daha cok dusen uzun saga kayan ve deliklerimin kocaman oldugu bi burundu.fotolara bakinca cok cok iyi anladim ve evrim gecirmis her zaman ki gibi net cevaplarla rahatlatti zaten istedigim herseyi yapmisti can bey.nasil sabir isi oldugunu ve iyiye dogru yol alacagi icin artik once eski fotolar sonra aynalar )

selam kızlar..ameliyatımı olalı tam olarak 1 yıl oluyor..resim görmek isteyenler var, buraya çeşitli yorumlar yazan iletişim kurmak isteyenler var ama her zaman giremiyorum ulaşamıyorum size..bana özel mesaj atarsanız size daha kolay ulaşırım..fotoğraf görmek isteyenler için birkaç fotoğraf koyuyorum..genel olarak burnumda büyük bir sıkıntı yok..profilden çok memnunum kavis vs. bir sıkıntı yok fakat burun direğim fazlasıyla geniş kaldı..1 yıla kadar ödemdir vs. demiştim ama değil... ayrıca burun kanatlarımı çok az daralttırmak düşüncesindeyim..hem burun direğim incelirse,kanatlar da daralırsa bence çok iyi bir sonuç çıkacak ortaya..dediğim gibi profilden hiçbir sıkıntı yok..bu gidişle revizyon şart gibi..fotoğraflarımı koydum..öpüyorum hepinizi..

bence fotolardan hoş görünüo burnun yani ewet burun direği dediin yer birz kalın ama kötü görünmüo gibi geldi bana yani bu burun bende olsa rewizyon düşünmezdim ama tabi araştrırken çok fazla foto gördüün için belkide karşılaştırıp hataları daha net anlayabiliosundur ama bana gayet ii geldi peki burunda çöküntü asimetri ele gelen şişlikler falan oldumu ödemlerin inmeye başladığı dönemde. hani başıma gelirse panik yapmamak adına soruyorum. bu arada ben özelden atamıorum daha yeni olduumdan

evet tatlım çok fotoğraf gördüm hem de çok..mükemmelliyetçiyim ondan kaynaklanıyor..çöküntü falan hiç olmadı tatlım asimetrilik de olmadı..ama ödemlerimin çok olduğu zaman ele gelen şişliklerim çok fazlaydı..geçiyor hepsi zamanla

Iskarpin´in Fotografinin altina bir üye yazmis bunu
"can kopalın bence tarzı bu fazlaca kıkırdak çıkarıyor burunlardan kısa zamanda olmasa da uzun süreçte genellikle böyle deformeler meydana geliyor"
Dr Can Kopal´a Ameliyat olmus olan Kizlar, sizce dogru mu bu yazilan?

canım ben 4 .5 ay önce oldum henüz erken de olsa böyle birşey yaşamadım..ama arkadaşım 2008 de can bey e ameliyat oldu..gayet memnun,çok güzel bir burnu var..ben zannetmiyorumm..işin teknik kısmını da bizler değil bu işin eğitimini almış uzmanlar bilirler..dayanaksız bir yorum bence

ehöcüm ben görüştüm Can Bey'le canım , ama giremedim bi türlü yazamadım buraya son gelişmeleri. Can Bey o çöküğün kemiğin kesilme noktası olduğunu ve zaten ameliyat olan ve kemiğine müdahele edilen herkesin kemiğinde kesik/çökük bir hat olduğunu söyledi. Kemiklerin birbirine kaynaması biraz zaman alan bir süreçmiş, zamanla orası kıkırdaklaşıp kemikleşiyormuş. Dışarıdan da farkedilmiyormuş. Fakat benimki farkediliyordu, çünkü benim derim kemiğe yapışmış, ve çökük kısmın içine girmiş, Can Bey çöküğün olduğu kısma şırıngayla dolgu yaptı ve deriyi kemikten kaldırdı. Sürekli dolgu mu yapılacak buraya peki dedim, hayır dedi sadece şu anda yapılan bi işlem bi daha gerek kalmıycak dedi. Standart masaja ek olarak iki farklı masaj daha ekledi. Can Bey rahatlattı gerçekten de, rahat ol dedi. Ben de siz rahatsanız ben de rahatım dedim Şu anda farkedilmiyo yani, zaten 5-6 ay sonra da kapanmaya başlıycakmış yavaş yavaş. Ben senin fotoğraflarını göremiyorum canım arkadaşlık isteği gönderdim , bi sakıncası yoksa

Öncelikle tsk ederim cevabin ve Arkadaslik kabul etdigin icin :*
Yazdiklarin cok dogru ..
Bu arada sen cok güzel olmusun =)

evet ufuk beyle görüştüm ve hazıran ayına amelıyat gunu aldım.burnumun nasıl gorunecegını gosterdı,dogal gorunuyordu. kemıgı çok yontmak istemıyorum çunku derinın kemıgı sarmasında sorun falan olabılıyormuş galıba.tam olark kurdugu cumleyı anımsamıyorum ama boyle bır cumle kullandı.her burun her şeklı almaz dedi.burunun içinden çıkardıgım parçaları yıne burunun içinde bazı yerlere ekleyecem hepsını kullanacam falan dedı.ben de kemıgı aşırı yontmayı dogru bulmuyorum ılerde çökme ya da düşme gıbı sorunlar yapabılır gıbı gelıyor.bu konuda çok bılgılı degılım ama şimdılık düşüncelerim bu yönde.şimdıden stres yapmaya basladım amelıyattan çok korkuyorum,amelıyat sonrası yaşayacagım zorlukları dusunuyorum ve bırde estetık kaygı duyuyor. insan ya begenmezsem o buruna alışamazsam diye dusunuyor.sonuçta yıllarca kendımızı aynalarda algıladıgımız bellı bır göruntumuz var,bır anda bu goruntu degısınce buna adapte olabılecekmıyım dıye kaygılanıyorum.

ne gibi deformeler??

sizin burnunuz güzel olmuş ben beğeniyorum.ayrıca ameliyat sonrası gözünüeze çarpan ufak tefek sorunlar vardı o sorunlar geçti mi ?

siz daha önce de can bey e mi ameliyat olmuştunuz?ne çöküğü oldu sizde ?neredeki deriniz kemiğe yapışmış?

benim de göz kenarımdaki kaşımın derisi yapıştı kaşımı kaldıramıyorum.masajla da düzelmiyor.ayrıca burnumun sol tarafıntaki etler olduğu gibi duruyor.

ayrıca deriyi kemikten nasıl ayırdı?sizi görebilir miyim?

melitta sizin burnunuzu kim yaptı can bey mi? burunuzla ılgılı soruları yazınca merak ettım..

Slm kızlar netim olmadıgı için bi süredir giremedim..bugün tam 3 hafta oldu ameliyat olalı..çok şükür hersey yolunda..ödemlerle savaşıyorum sadece:) en kısa zamanda eklicem foto:) öpüyorummm😚

merhabalar herkese,

aynı seyleri tekrar tekrar acmak sormak belkide bircoğunuza sıkıcı gelebilir biliyorum. Ben de lise yıllarımdan beri şikayetçi olduğum burnumdan estetik olmaya karar verdim sonunda. Sayfanızda birçok açıklayacı ve güzel sonuclar elde ettiğiniz sözlerle teşvik edici şeyler okumak açıkçası cesaretlendirdi beni. Bu nedenle hepinize cok teşekkür ederim Ama takıldığım 2 nokta var. Bircok kez belki de yazılmıs olabilir bu nedenle özür dileyerek soruyorum. Benim burun kemiğimle ilgili herhangi bir şikayetim yok. kemik gayet düz. Fakat burnumun ucu cok düşük. Bu gibi benzer problemi olup estetik ameliyat olmus arkadaslar özellikle cevaplarsa cok mutlu olurum.

Oncelikle bir kamu kurumunda calıştığım için izin süremiz kısıtlı. Bu nedenle 3 hafta sonrasında çalışmaya başlayabilirmiyiz? Görüntü olarak toparlanmak en fazla ne kadar süre gerektirir? Can Kopal, Ufuk Bilkay ve Ali Barutçu arasında kaldım. Bizzat kimse ile görüşmedim. Fakat sitede yapılan yorumlara baktığımda en cok Can Kopal ismi öneriliyor gibi gelmişti, son okuduğum yorumlara kadar.
Benim gibi sadece burun ucundaki aşırı düşüklükten dolayı uzun bir buruna sahip olup estetik yaptıran arkdaslar varsa resimlerini benle paylasabilirlerse cok mutlu olurum.

Cok teşekkür ederim hepinize paylasımlarınız için..

melitta sizin burnunuzu kim yaptı can bey mi? burunuzla ılgılı soruları yazınca merak ettım..

1,5 ay önce can bey e ameliyat oldum.

soru soruyorum fakat benimle aynı sorunlarla karşılaşan yok sanırım.belki masajla düzelir yada ödem kaynaklıdır diye düşündüğüm için soruyorum ama cvp yok.

şişlikler indikçe burnumun ucunda da yamukluk görünüyor.kaşım da masajla düzelmiyor yapıştı yukarı kaldıramıyorum.burnumun sol deliğinden nefes alamıyorum kocaman et var kulak çubuğuyla temizlerken et i kaldırıyorum dünyanın nefesini içime çekiyorum çubuğu çekince nefes yok ayrıca bu yüzden gripli gibiyim.spreyde pek işe yaramıyor.

ama can bey mükemmel ilgili ve iyi bir doktor.burunlar ortada :):)

tek korkum tekrar ameliyat olmak.çünkü yıllardır nefes alamadığım halde korkumdan ameliyat olmamıştım.ikinci bir ameliyat ve tekerrür beni yıpratır.

(zactubi) tatlım can beye ameliyat olanlar genelde kemerli olan burunlardı yani sadece ucu düşük burun yoktu diye hatırlıyorum ben...ucu eğer çok düşük değilse kesinlikle rinoplasti olma derim ben...
(melitta) tatlım 1,5 önce ameliyat olmuşsun ve konuşmak, endişelenmek için o kadar erken bir süre ki bu..sakın sıkıntı yapma masajlarına falan devam et..ne 2. ameliyatı ya 1,5 ayda ne gibi düşünceler bunlar böyle:))..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…