Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

(zactubi) tatlım can beye ameliyat olanlar genelde kemerli olan burunlardı yani sadece ucu düşük burun yoktu diye hatırlıyorum ben...ucu eğer çok düşük değilse kesinlikle rinoplasti olma derim ben...
(melitta) tatlım 1,5 önce ameliyat olmuşsun ve konuşmak, endişelenmek için o kadar erken bir süre ki bu..sakın sıkıntı yapma masajlarına falan devam et..ne 2. ameliyatı ya 1,5 ayda ne gibi düşünceler bunlar böyle:))..

iskarpincim,

cok tesekkur ederim zaman ayırıp cevaplandırdığın için. Benim burnumda herhangi bir kemer yok. Çevremdeki arkadaslarımda olmadığını söylüyor. Burnumun ucu aşağı düşük ve ucu top gibi duruyo ve gülünce malesef iyice aşağı düşüyor. Herkes aşağı doğru düşen uc olmasa, burnun gayet normal bişey yok diyor. Elimle ucunu olmasını istediğim ölçüde kaldırdığımda ise burnumun ucu yandan bakıldığında o düz kemik çizgi hattı uc kısımdaki bozuluyor. Sanırım düşüklüğü fazla:KK43:(( Tabi en iyisini doktorlar bilir. Ne derece düşüklük için sadece burun ucuna tip plasty diye bi müdahale varmıs sanırım yapilacağını. Hafif bir müdahale ve cabuk ,iyileşme süreci bile sanırım kendime olan güvenimi arttırmada yeterli olacak. Dediğin gibi Rinoplasti olmadan bir miktar değişiklik bile ne kadar mükemmel bir sonuc olmasada yetecek sanırım benim için. Tekrar teşekkürler iskarpin.

Benim durumumda olan arkadaslar varsa bilgilerini ve doktor önerilerini paylaşırlarsa cok mutlu olurum..

burnumun eski ve yeni halinin fotoğraflarını koydum profilime. görmek isteyen varsa arkadaş olarak ekleyebilir. fikir olur en azından diye düşünüyorum yaptırmak isteyenlere :)

(zactubi) tatlım can beye ameliyat olanlar genelde kemerli olan burunlardı yani sadece ucu düşük burun yoktu diye hatırlıyorum ben...ucu eğer çok düşük değilse kesinlikle rinoplasti olma derim ben...
(melitta) tatlım 1,5 önce ameliyat olmuşsun ve konuşmak, endişelenmek için o kadar erken bir süre ki bu..sakın sıkıntı yapma masajlarına falan devam et..ne 2. ameliyatı ya 1,5 ayda ne gibi düşünceler bunlar böyle:))..

iskarpin teşekkür ederim.sol taraftan nefes alamamak endişelendiriyor.zaten doktorum da muayeneden sonra sprey yazdı soldaki burun eti inanılmaz büyüktü.sprey i iki ay kullan dedi.umarım sorun olmaz.

burnumun eski ve yeni halinin fotoğraflarını koydum profilime. görmek isteyen varsa arkadaş olarak ekleyebilir. fikir olur en azından diye düşünüyorum yaptırmak isteyenlere :)

Tesekkur ederim gercekten bu sekilde dusunup kabul ettigin icin karar vermeye calisiyorum ama goremedim malesef mesajlari doldurmam gerek burnunu gorebilmem icin :KK43:(

merhabalar herkese,

aynı seyleri tekrar tekrar acmak sormak belkide bircoğunuza sıkıcı gelebilir biliyorum. Ben de lise yıllarımdan beri şikayetçi olduğum burnumdan estetik olmaya karar verdim sonunda. Sayfanızda birçok açıklayacı ve güzel sonuclar elde ettiğiniz sözlerle teşvik edici şeyler okumak açıkçası cesaretlendirdi beni. Bu nedenle hepinize cok teşekkür ederim Ama takıldığım 2 nokta var. Bircok kez belki de yazılmıs olabilir bu nedenle özür dileyerek soruyorum. Benim burun kemiğimle ilgili herhangi bir şikayetim yok. kemik gayet düz. Fakat burnumun ucu cok düşük. Bu gibi benzer problemi olup estetik ameliyat olmus arkadaslar özellikle cevaplarsa cok mutlu olurum.

Oncelikle bir kamu kurumunda calıştığım için izin süremiz kısıtlı. Bu nedenle 3 hafta sonrasında çalışmaya başlayabilirmiyiz? Görüntü olarak toparlanmak en fazla ne kadar süre gerektirir? Can Kopal, Ufuk Bilkay ve Ali Barutçu arasında kaldım. Bizzat kimse ile görüşmedim. Fakat sitede yapılan yorumlara baktığımda en cok Can Kopal ismi öneriliyor gibi gelmişti, son okuduğum yorumlara kadar.
Benim gibi sadece burun ucundaki aşırı düşüklükten dolayı uzun bir buruna sahip olup estetik yaptıran arkdaslar varsa resimlerini benle paylasabilirlerse cok mutlu olurum.

Cok teşekkür ederim hepinize paylasımlarınız için..

Bende hiçç kemer yoktu sadce burun ucu vardı... fakat sırf burun ucuyla oynanmıyor çıkan sonuçta kemersiz burnun daha da kemersiz hale gelebilir yanii burun ucunu kaldırdıgı ve burnunla oynadığı için burnun ortasında kavis oluyor .. Benim kemik yada kıkırdak zaten azdı daha da çok azaldı burun ucuda kusursuz olmasada iyi derecede düzeldi .... Sonuç iyi aslında ama 2 gün önce akraba ziyaretine gittim malesef anladılar o kadar az gördüğüm insanların bu kadar kolay burnuna birşey mi oldu demesi beni çok şaşırttı ama yapacak birşey yok:KK66::KK34: doğal diyor ama ameliyat oldugunu anlıyor sonuçta :KK34:

Son düzenleme:
Tesekkur ederim gercekten bu sekilde dusunup kabul ettigin icin karar vermeye calisiyorum ama goremedim malesef mesajlari doldurmam gerek burnunu gorebilmem icin :KK43:(

ben de fotoğraf koyabilmek için mesaj sayımı doldurdum forumda deneme kısmında.

Son düzenleme:
Bende hiçç kemer yoktu sadce burun ucu vardı... fakat sırf burun ucuyla oynanmıyor çıkan sonuçta kemersiz burnun daha da kemersiz hale gelebilir yanii burun ucunu kaldırdıgı ve burnunla oynadığı için burnun ortasında kavis oluyor .. Benim kemik yada kıkırdak zaten azdı daha da çok azaldı burun ucuda kusursuz olmasada iyi derecede düzeldi .... Sonuç iyi aslında ama 2 gün önce akraba ziyaretine gittim malesef anladılar o kadar az gördüğüm insanların bu kadar kolay burnuna birşey mi oldu demesi beni çok şaşırttı ama yapacak birşey yok:KK66::KK34: doğal diyor ama ameliyat oldugunu anlıyor sonuçta :KK34:

(ehö) cnm çok teşekkür ederim.
yanlış anlamadıysam sadece burun ucundan ameliyat oldun değil mi cnm. Haklısın elimle ucunu kaldırdığımda yandan bakınca ucta fazla kalkıklıktan dolayı bir kavis olusuyor:KK43:( Sen hangi doktora oldun peki? ve iyilesme sureci ne kadar surdu.
Burnundan estetik sonrası memnun kalmana sevindim. En önemlisi bu çünkü. Bosver anlarsa anlasınlar sen memnun olduktan sonra:))))

(ehö) cnm çok teşekkür ederim.
yanlış anlamadıysam sadece burun ucundan ameliyat oldun değil mi cnm. Haklısın elimle ucunu kaldırdığımda yandan bakınca ucta fazla kalkıklıktan dolayı bir kavis olusuyor:KK43:( Sen hangi doktora oldun peki? ve iyilesme sureci ne kadar surdu.
Burnundan estetik sonrası memnun kalmana sevindim. En önemlisi bu çünkü. Bosver anlarsa anlasınlar sen memnun olduktan sonra:))))

Ben can kopal a oldum ameliyatımı ve forumda ilk günden beri konuştuk ben ameliyatımın 1. ,3. 5. 9. günlerinden 2. Hafta 1. Ay ...... Dan bu güne kadar yani 4. Aya kadar bütün fotolarıyla, artısıyla eksisiyle herşeyi paylaştım ... Ameliyat öncesi sadece burun. ucumda düşüklük görünüyor fakat ameliyat sırasında kemiklede oynamak zorunda kalmış yaniii sadece burun ucumla oynanmadı ve bu belli oluyor arada fark var sadece burun ucu oynanmış gibi değil. Çok ilgili olan ameliyat olduğumu anlar bence çünkü kavis çok doğal sayılmaz ama yinede güzel mi evet fena değil işte:KK66::KK34:

can bey gerçekte çok iyi bi doktor benim yeni halimide herkes çok beğendi bende iyikide olmuşum diyorum umarım ameliyat olacak olan arkadaşlar yardımcı olabiliriz resmilerimizle ben bu forum sayesinde tanıdım can beyi :) onun içinde resmi ekleyen arkadaşlar teşşekkür edirim.

Merhabaa

Geçen hafta İzmir'e gitme fırsatını yakaladım ve hemen Can Bey'in yanına uğradım. Aslında randevuyla gitmiştim fakat tahmin edersiniz ki ofisi tıklım tıkış doluydu. Randevu filan hak getirsin. Neyse ki Can Bey o yığının arasından beni gördü ve çabucak yanına çağırdı =) Uzun bir aradan sonra görünce çok şaşırdı. Sanki bu burnu kendi yapmamış gibi hayran hayran burnuma bakıyor '' Muazzam, süper bir değişim. İyi ki seni dinleyip ameliyat yapmışız !! '' diyip duruyordu. Dikiş kısmında az bir şişliğin kaldığını, onun dışında burnun artık kendi şeklini almış olduğunu söyledi. '' Estetik olduğunu da kimseye söyleme lütfen, bu burun senin olmuş artık '' dedi, böyle de mütevazi bir adam, çooook seviyorum =)

5. ayıma girmek üzereyim kızlar, aklımdayken yine fotoğraf yükledim. Kullandığım sivilce ilacından dolayı burnumun içi çok kuruyor bu yüzden de kanama yapabiliyor. Onun dışında bir problemim yok. Hıımm bir de İzmir özlemi tabii ki ... Hepinize geçmiş olsun diyorum. Dönem arkadaşlarım, sizi özledim !! Geceleri dikiş, tampon, sümük, kan muhabbeti yapmayı özledim hahah.
Bazen ameliyatının henüz ilk haftasında olanlara bakıyorum da, çok özeniyorum. O nekahat dönemi o kadar güzel ki. Bunun için revizyon olmayı düşünebilirim =)))

Çok öpüyorum.

Merhabaa

Geçen hafta İzmir'e gitme fırsatını yakaladım ve hemen Can Bey'in yanına uğradım. Aslında randevuyla gitmiştim fakat tahmin edersiniz ki ofisi tıklım tıkış doluydu. Randevu filan hak getirsin. Neyse ki Can Bey o yığının arasından beni gördü ve çabucak yanına çağırdı =) Uzun bir aradan sonra görünce çok şaşırdı. Sanki bu burnu kendi yapmamış gibi hayran hayran burnuma bakıyor '' Muazzam, süper bir değişim. İyi ki seni dinleyip ameliyat yapmışız !! '' diyip duruyordu. Dikiş kısmında az bir şişliğin kaldığını, onun dışında burnun artık kendi şeklini almış olduğunu söyledi. '' Estetik olduğunu da kimseye söyleme lütfen, bu burun senin olmuş artık '' dedi, böyle de mütevazi bir adam, çooook seviyorum =)

5. ayıma girmek üzereyim kızlar, aklımdayken yine fotoğraf yükledim. Kullandığım sivilce ilacından dolayı burnumun içi çok kuruyor bu yüzden de kanama yapabiliyor. Onun dışında bir problemim yok. Hıımm bir de İzmir özlemi tabii ki ... Hepinize geçmiş olsun diyorum. Dönem arkadaşlarım, sizi özledim !! Geceleri dikiş, tampon, sümük, kan muhabbeti yapmayı özledim hahah.
Bazen ameliyatının henüz ilk haftasında olanlara bakıyorum da, çok özeniyorum. O nekahat dönemi o kadar güzel ki. Bunun için revizyon olmayı düşünebilirim =)))

Çok öpüyorum.

merhaba can bey istanbulda ameliyat yapıyormu acaba

Ben can kopal a oldum ameliyatımı ve forumda ilk günden beri konuştuk ben ameliyatımın 1. ,3. 5. 9. günlerinden 2. Hafta 1. Ay ...... Dan bu güne kadar yani 4. Aya kadar bütün fotolarıyla, artısıyla eksisiyle herşeyi paylaştım ... Ameliyat öncesi sadece burun. ucumda düşüklük görünüyor fakat ameliyat sırasında kemiklede oynamak zorunda kalmış yaniii sadece burun ucumla oynanmadı ve bu belli oluyor arada fark var sadece burun ucu oynanmış gibi değil. Çok ilgili olan ameliyat olduğumu anlar bence çünkü kavis çok doğal sayılmaz ama yinede güzel mi evet fena değil işte:KK66::KK34:

Anladım cnm. Güzel olmustur ben inanıyorum. Forumdaki kişilerdende olumlu yorumlar aldıysan kesin güzel olmustur. Foruma yeni üye olduğum için kendi ameliyat öncesi ve sonrasını anlattığın yazılar gözümden kaçmıs. Yeni üye olduğum için resimlerinizi de göremiyorum. 25 mesajı tamamlamak gerekiyormus sanırım.

Rica etsem sakıncası yoksa eğer ameliyat oncesi ve sonrası fotolarından zactubi@mynet.com a gönderebilir misin?

Merhabaa

Çok öpüyorum.

Fotoğrafları malesef göremiyorum mesaj sayımı dolduramadığım için. Estteik olmamıs gibi doğal bir buruna kavusmussunuz ne güzel. Herkesin istediği bişey...Revizyon mu Allah korusun diyorum:))) Darısı başımıza inşallah... Revizyonun değil tabi:))) doktorunuzunda dediği gibi doğal gözüken bir burun:)))

can bey gerçekte çok iyi bi doktor benim yeni halimide herkes çok beğendi bende iyikide olmuşum diyorum umarım ameliyat olacak olan arkadaşlar yardımcı olabiliriz resmilerimizle ben bu forum sayesinde tanıdım can beyi :) onun içinde resmi ekleyen arkadaşlar teşşekkür edirim.

Ne kadar güzel Boyle bir operasyon sonrası gercekten böyle olumlu seyler duymak cok güzel. Sizin adınıza sevindim.. darısı karar veripte cesaret edebilirsem benim basıma inşallah ve benim durumumda olan diğer arkadasların basına...paylasımlar cidden cok değerli.. Umarım bende mesaj sayımı tamamlayıp forumdaki tüm arkadasların paylaşımlarını görebilirim.

X