Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

sevgili mikado teşekkür ederim evet araştrmaya ilk mesajlardan başlayınca en çok gözüme çarpanlardan oldugunuz için eklemek istemiştim hergeçen gün can beye yönelimim artıo umarım doru karardır.bu arada hakikaten merak ettim fotolarınızı

bende sanırım can beyi seçicem ama tel ile bi türlü bağlantı kuramadım sanki sekreteri görüştrmemeye yemnli gibiydi.ama tabi çok yoğun olduu için böledir tekrar iletişim kurmaya çalışcam yeni üye olduum için görebildiim fotolara bakıorum sanırım senn iki fotonu gördüm çok hoş gerçekten çok beğendiim

bende ufuk bilkay la görüştüm,burdan baktıgım kadarıyla can beyın de ıyı oldugu soylenıyor.bende şimdı kararsızlık yaşıyorum.amelıyat için ufuk beyden hazıran için gün aldım.

kızlar can bey amelıyatı ne kadara yapıyor ve muayene ücreti alıyor mu?ben ufuk beyle görüştüm hazırana gun aldım ama hala kararsızım.hem korkuyorum hem de kaygılanıyorum.ya güzel olmazsa,ya sonradan burnumda nefes alma gıbı sorunlar yaşarsam.amelıyat olan arkadaslar sizler amelıyat sonrası bole problemler yaşadınız mı?

bnde aslında ufuk bilkay diodum önceleri ama can beye ameliyat olanların fotolarını görünce daha çok beğendim sanki. sizinle aynı kaygıları bnde yaşıorum ama genel olarak okuduum hiçbir yorumda can kopalla ilgili olumsuz bişi yok ve daha ameliyat zamanıma aylar varolmasına rağmen kafayı bozdum başka bişeye konsantre olamıo insan. sizde durumunuzla ilgili gelişmeleri paylaşırsanız çok sewinirim

can beyın yaptıgı burunları göremedim.nerden baktınız.aynen bende aylar olmasına ragmen şimıdıden kafaya çok takıyorum.siz ameliyatı hangı tarıhte olmayı dusunuyosunuz.

mrb siz can bey e mi ameliyat oldunuz? bir an önce iyileşirsiniz inşallah

ben salı günü ameliyat oldum sevgili doktoruma. 2 senedir araştırıyordum, buradaki yorumlardan dolayı görüşmeye gittim kendisine. daha önceden 2 doktorla görüşmüştüm ancak en çok içime sinen can bey oldu. çok ilgili, neşeli biri. daha burnumu görmedim alçı var ancak güzel bir şey oldu gibi duruyor :) yarın gidicem yanına alçıyı değiştiricek. o zaman görebilirim kısa süre de olsa. ameliyat aşaması kolaydı. genel anezteziden korkardım ama anestezi uzmanı doktor öyle tatlı ki, hiç korkmadan girdim ameliyata. çıktığımda da rahattım. ilk 2 gün şişlikler ve morluklar oluyor ama 5. gün olmasına rağmen geçti gibi bişey. nefes almam da yavaş yavaş düzeliyor. soruları olan varsa yardımcı olabilirim her konuda.

Ekinimocum bence sorunlardan bahsetmen çok çok daha yararlı diye düşünüyorum o açıdan bu yazı için tşkler
O çöküklük dediğin şeyi yaşayan çok vardır gibime geliyor, benim burnumunda sol ve sağ orta kısmında hafif var ve geçeceğini hiç sanmıyorum fakat dışardan bakılınca belli olmuyor, belli olması için belli açıdan ışık yansıması fln lazım ee o kadarınada takılmıyorum artık... Zaten ben baştan beri söylüyorum can beyin burunları iyi hoş ama kusursuz değil bence can beye birdaha söyle çünkü can bey o anda insanı çok rahatlatıyor fakat muayenehanesinden çıktıktan birkaç gün sonra tekrar aynı soru işaretleri kalıyorsa kafanda o zaman ????tekrar tekrar soralım gerekirse burda paylaşalım yine derim ben
Benim dıştan belli olmadığı için can beye çöküklükten pek bahsetmedim ama senin gidişatınıda merak ediyorum doğrusu..umarım en kısa zamanda düzelir bu arada bi tane en son haliyle bir foto koyuyorum şimdi 4.5 ay oldu sanırım bakalım 6. aydan sonra ne gibi değişmeler olacak

Son düzenleme:
emiiiiii onlıne sın sanırım ameliyat hakkında biraz bilgi verirmiisin can beye nasıl karar verdin

canım kusura bakma geç gördüm biraz ama :)) ben de senin gibi internetten önce doktorları sonrada hasta yorumlarını araştırdım ki bu forumun çok yararıı oldu bu konuda bana bizzat hastaların resimlerini görüp onlarla iletişim halinde olmak insana ayrı bi güven veriyo tabi bide şu var ki her zman risk vardır herkesinki güzel olur seninki olmaz allah göstermesin bunu göze alcaksın ben herşeyi göze almıştım artık önce ufuk bilkayı aramıştım ama can beyin yaptığı burunları gördükten sonra tamamen can beye yöneldim hemende gittim muayne oldum can bey önce vazgeçirmeye çalıştı beni çok kötü bi burnun yok falan fıstık ama ben yılladır bunun hayalini kurduğum için vazgeçermiyim hiç hatta bırak can beyi kimse olaya sıcak bakmıyodu... neyse sen iyice düşün sonra yine gel dedi peki dedim 2 gün sonra gün almaya gittim ameliyat için zaten can beyi tanıyınca hiç bi tereddütün kalmaz merak etme :) adam ameliyata bile şarkılar söyleyerek giriyo inan bana pişman olmazsın ama tabi karar senin iyice düşün yinede:)

yanlış alıntı yapmışım.buranın acemisi oluncaa. sorum emii ye idi

:)) tatlım ameliyattan önceki ve sonraki yarım saati zaten hatırlamıyosun ben kendiminkini anlatayım sana hastahaneye gittim beni bi odaya aldılar annemle birlikte gittik biraz bekledik can bey ameliyattaydı o sırada sonra hemşire geldi kan aldı damar yolu açtı serum taktı gitti ardından çok şeker bi anestezist bayan geldi oda sorular sordu bide sakinleştirici yaptı ohh mis ardından vakit gelince beni sedyeye alıp ameliyathaneye götürdüler ameliyathanede herkes hoşgeldin falan diye karşılıyo zaten sonrada narkozu yiyince hoop derin bi uykuya daldım tabi ben sonra uyandım tekrar odadaydım hiç ağrım yoktu (sonrasındada olmuyo zaten merak etme) 5 saat kadar hastahanede kaldım bu süre içinde 20dkda bi buz koydular gözlerime evdede 2 gün devamlı yaptık bunu hatta ben 3.günde yaptım nolur nolmaz diye o yüzdende hiç morarmadım :) sonrada bekliyosun alçım çıksın diye işte hepsi bu:))

ya öncelikle şunu söliim burnun o kadar şirin bi ifade kazandırmışki iddalı durmasına rağmen çooook yakışmış yüzüne ki bnce önemli olan bu acaaipp deişmişsi bence. sanırım yercekimi etkisiyle bi miktar deişim olcak. ben önce ufuk bilkayın yaptığı burunlara baktım ama çok düz duruo hakkaten çok doğal fazla doğal.öle olsun istemiorum can bey içinde dikişleri kötü gibi yorumlar yapılmış ondan tırstım biraz. senn bu son eklediin fotoda kaçıncı günündesin cnm onu merak ettim. bide bnmburnumdada çok fazla kemer yada sarkma yok öle olduu için ameliyat yapılıoken birazda kavisde olsun istio insan ama kavis çok olursada yüzüme yakışmazsa sırıtırsa die korkuorum sana çok yakışmış şanslısın bu bakımdan. ameliyattan beri hiç zorluk çekmedinmi nefes almada zorluk çöküntü asimetri gibi... bu arada cevap werip bilgilendirdiin için çok çok saol:)

can beyın yaptıgı burunları göremedim.nerden baktınız.aynen bende aylar olmasına ragmen şimıdıden kafaya çok takıyorum.siz ameliyatı hangı tarıhte olmayı dusunuyosunuz.

bnde yeni üye oldum siteye çok hakim deilim ama genel olarak yorum yapanların profillerine baktım foto ekleyenlerinki görünüo 25 msjdan sora.bn çalıştığım yerde sözleşmemin bitiş tarihini beklediim için eylülde olmayı düşünüorum daha çook war ama buraya girip arastrmaya başladığımdan beri yani 3-4 gündür acaip sabırsızlanıorum eylül bana gelmicek heralde. ufuk bilkay da hala aklımın bi köşesinde ama bilmiorum napcamı. sen randevu aldıını yazmıştın sanırım ufuk beydn. görüştünmü nası bi etki yarattı sende??

bu arada dikişlerin nası? can bey bi tek bu konuda eleştiri almış çünkü bu forumda.

Bana da dr. ilk düz bir burun yapacam demişti..ama ben az kavis olsun dedim..o da tamam dedi..ama yine ilk dediğini yaptı, düz oldu..:)))Ama ben böyle daha çok sevdim.

mrb foruma yeni katılanlardanım can bey mi yapmıştı ameliyatınızı. düz oldu die yazınca merak ettim acaba fotograf ekleyebilirmisin can beyin yaptıı 2 kişiyi gördüm biraz daha fotoya ihtiyacımın olduunu düşünüorum

bu arada dikişlerin nası? can bey bi tek bu konuda eleştiri almış çünkü bu forumda.

bugün alçı değiştirmek için yanına uğradığımda kesti aldı alt kısımda kalan dikişlerimi, kan kurumuştu çünkü üstlerinde. sorun yok gibi şimdilik, iyileşir o kısım yakın zamanda. yine de sorun olursa söylerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…