Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

narkozdan önce sedasyon yaptılarmı sana canım gereklimi o bilemedim kararsız kaldım.. kaç saat sürdü operasyonun bebeğim??

Kızlar hepinize merhabalar, 21 ocakta oldum ben de Can Bey'e ameliyatımı yarın alçı değişicek çarşamba da alçı tamamen çıkıcakmış. Ameliyat olmak isteyenlere şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki gerçekten korkulucak büyütülücek hiç bir şey yok. Şu an sonucun nasıl olduğunu bilmediğim için biraz tedirgin ve sabırsızım sadece, bakalım bekleyip görücez. Ben de kendimi iyi hissettiğim de yükliycem fotoları. Şimdidil bu kadar , sormak istediğiniz merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

çarşamba bende ameliyat oluyorum tatlım çok geçmiiş olsun umarım istediğin gibi olmuştur can beyle görüşmüşmüyüydünz şekli hakkında?

çarşamba bende ameliyat oluyorum tatlım çok geçmiiş olsun umarım istediğin gibi olmuştur can beyle görüşmüşmüyüydünz şekli hakkında?

şimdiden geçmiş olsun yok canım ben ısrarla sordum ama Can Bey "sana yakışan güzel bir burun yapıcam" dedi ve inşallah öyle olmuştur aslında burun ucundan bi fikir edinmek doğru olursa şimdilik güzel görünüyo ama tabi tamamını görmediğim için tam bi yorum yapamıyorum. Zaten Can Bey şu şekilde olsun bu şekilde olsun diyen , boş vaadler veren bir doktor değil çünkü herkesin yüz yapısının farklı olduğunu ve dolayısıyla birine yakışan bir burnun başkasına yakışmayabileceğini yani gerçekleri söyleyen bi doktor. Sen görüştün mü peki ?

banada öyle dedi canım ama ben inatla ucu hafif kalkık istiyorum düşük durursa piskolojim bozulru valla

bana fotolarını atabilirmisn canım özelden çok merak ettim burnunu :)

oncelıkle cok cok gecmıs olsun ınsallah ıstedıgın gıbı gorunume sahıp olursun canım. sabırsızlıkla resım beklıyourm senden

Merhaba ben 11 ocakta can beye ameliyat oldum. Ameliyat sifir sorunla gecti sonrasindada hic bir sikayetim olmadi.16.gunumdeyim ben korkan arkadaslara sunu soyliyim en buyuk korkan biri olarak pismanim kaybettigim onca zamana.bu kadar kolay olacagini bilsem hergun yatardim o masaya )

Burun ameliyati olmaya kesin kararimi 1,5 sene once vermistim.Ama kime olucam arayisi ameliyat korkumun sacma sapan senaryolari bitmiyodu.kesin kararliydim olucam.asagi yukari izmirdeki tum doktorlari arastirdim.Can beyin yaptigi ameliyatlari gordukten sonra doktorumuda bulmustum.hemen randevumu aldim gorustuk ameliyati butun ayrintilariyla anlatti zaten oyle guven veriyo ki tamam diyosun.iyice dusun kararini ver tekrar gorusuruz dedi.3 gun sonra tekrar gorustuk fotograflar cekildi vazgecirmeye calisti ) hayir ameliyat gunune bile karar verdim dedim ve korkumdan 1,5 ay sonrasina istedim.gunler ne sancili ne stresli gecti anlatamam son 5 gun kala tekrar gorustuk ameliyat saatini belirledik.sabah 10 daydi.o gune kadar nasil bi burun olacagini konusmamistik.sadece kavisli istiyorum dedim.en uygun olani olacak tamam merak etme dedi.son ameliyat oncesi boyleydi kizlar :))

çok geçmiş olsun canımm :)) fotolarını bizimle paylaşş:))

İnş canım saol.. Öğleyin 12'de hastaneye gittim ablamla. Giriş yaptırdıktan sonra odaya çıktım ve hemen damar yolunu açtılar. 2 saat kadar can beyi bekledim. Koluma serum taktılar ve sedyeyle ameliyathaneye götürdüler. Sedasyon istemedim biraz endişeliydim sadece.. Amelythne buz gibiydi..can bey şarkı söyleyerek geldi sohbet ettik baya güldük biri çok tatlısın dedi bende bana bişeyler oluyo dedim gerisini hatırlamıyorum. Gözlerimi actığımda 2 gözümdede buz torbası vardı. Onun öncesinde can beyle uzun sohbet etmişiz milyon tane soru sormuşum hiçbirini hatırlamıyorum:)) 20dk buz 20dk ara şeklnde gece 12'ye kadar hastnede kaldım..hiç ağrı sızı olmadı..hala yok..inş şekli güzel olmuştur.. İnş seninkide güzel olur hiç korkacak bişey yok canm:))

ayy inşallah içine siner tatlım neden hastahanede o kadar kaldın hemen eve gidemiyomusun bide narkozu damardanmı veriyolar nasıl oluyo ameliyathaneler ürkütücü gelir bana hep inş paniğe kapılmam yarında bütüm var üff inş geçerimde ameliyat sonrası kafam rahat eder off

Narkozdan başım dönüyodu o yüzden kaldım.. Kusma falan olmadı ama..ben amelythanedeki hiçbir alete bakmadım sadece insanların yüzüne baktım..bacaklarımı bağladıklarında korktum sadece. Neden bağlıyosunuz kacacak değilim ya dedim güldük:)) narkozu açtıkları damar yolundan verdiler..farketmedim bile

benimkide bitsede oh çeksem şöylee :)) ameliyata ne şekilde giriyosun tatlım tamamen soyuyolarmı yoksa normal kıyafetlerlemi nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…