Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

bende avusturyadan gittim, 1 hafta kaldim, izmir cok basit, korkma yanliz gezersin, ben cogu yere yanliz gittim....

Cumartesi günü kontrole gittim uzun uzun konuştuk,burnumun ve çenemin çok güzel olduğunu söyledi ama hala şiş dedi,burnun düşük değil dedi senin dediğin şey kıkırkak ,orada olmak zorunda dedi,çeneme hiç alışamadığımı büyük durduğunu söyledim istersen hemen çıkarırım ama bence bi 6 ay bekle daha küçülecek dedi.burnum daha kavisli ve kalkıkmı olsaydı dedim ben sana kalkık ve kavisli burun yapsaydım çok yadırgardın bir ortama girdiğinde 3 kişi burnun estetikmi diye sorsa daha çok kafaya takardın burnun çok doğal oldu dedi.ama istersem tekrar ameliyat edecekmiş ,9 ay 1 sene bekle beğenmezsen hafif kaldırırız burun sırtını törpüleriz dedi ilki kadar zor olmaz 30-40 dk. sürer tampon falan koymayız dedi, moralimi bozmamam için söz verdirdi :)
biraz daha içim rahatladı daha iyiyim artık

çok geçmiş olsun
bende cumartesi günü akşam hastanedeydim canım bilseydim gelirdim yanına

Ameliyat olan kızlar burnumun içinde kan pıhtısı birikti ve sertleşti temizleyemiyorum..siz nasıl temizlediniz? Tampon çok geride görünüyor korkmaya başladım(çıkarken acıyacak sanırım kan pıhtısından dolayı.. Can bey tamponu çekmeden önce bişey sürüyor mu?

ben deniz suyu sıkıp kulak çubuğuyla temizlemeye çalışıyordum ama pek yumuşatamamıştım o sertliği
tampon çıkarken bende çok korkmuştum ama hiç hissetmedim kaydı çıktı ve hemen burnum açıldı bidahada tıkanmadı

İnşllh benmde acımaz ve hemen açılır..4 gün durucam tamponla zaman geçmiyor yahuu:// neyseki morlugum az oldu..2. Günden sonra morarma olur mu acaba? İki gündür buzla yaşıyorum zatürre olucam:))

İnşllh benmde acımaz ve hemen açılır..4 gün durucam tamponla zaman geçmiyor yahuu:// neyseki morlugum az oldu..2. Günden sonra morarma olur mu acaba? İki gündür buzla yaşıyorum zatürre olucam:))

benim 6 gün durdu tampon artık isyan noktasındaydım
ben 1 gün dayanabildim buza sinüzit ağrım oldu çok fazla amaan şişersem şişeyim dayanamıyorum ağrıya dedim ama şişliğim çok fazla oldu benim Can Bey hala söylüyor sen çok şiştin diye :)
aman ihmal etme buzu

canımm..papixi ıslatarak ya da can bey in verdiğin pomatı sürerek yumuşatıp temizleyebilirsin..tamponlar cıkarken anlamıyorsun bile

senin ameliyatın ne kadar sürdü ekinciğim ?

canım benim dört saat sürmüş , ama ben daha önceden deviasyon ameliyatı olmuştum başka bi doktora o yüzden zor bi ameliyat olucak demişti zaten Can Bey ama çoğu ameliyat iki, iki buçuk saat sürüyo bildiğim kadarıyla.

Geçmiş olsun ekinimo:)

Burun amelıyatı oldun sanırım.Atlamışız sanırım.Görmedim.

Nasılsın şimdi.

canım benim tamponlarım gecen hafta cuma günü çıktı , ve hiç bir şekilde acımıyor, hatta ben anlamadım bile çıkardığını çünkü Can Bey " bi saniye burnunu temizliycem önce " dedi ve meğer o sırada almış bile tamponları
kan pıhtılarını zeytinyağına batırılmış pamuklu çubukla yumuşattıktan sonra yine pamuklu çubuğu ıslatarak alabilirsin , ama tabi tek seferde hepsini temizleyemeyebilirsin yavaş yavaş. Bana pomad falan vermedi bu arada sadece zeytinyağı dedi ve burun yıkama spreyi verdi o da tamponlar çıktıktan sonra kullanılıyo zaten.

Geçmiş olsun ekinimo:)

Burun amelıyatı oldun sanırım.Atlamışız sanırım.Görmedim.

Nasılsın şimdi.

Canım zaten çok fazla giremedim, girsem de yazamadım fırsat olmadı gelen giden çok oldu sağolsunlar. Oldu bitti canım darısı tüm burunzedelerin başına dün alçıyı değiştirdi doktor bey , perşembe de alçıyı çıkartıcam evde sonra da kontrole gidicem. Bekliyorum heyecanla :) Fotoğraf henüz paylaşmadım çünkü kendimi şu an çok bakımsız ve kötü hissediyorum

Çok çok geçmiş olsun.8 subat da benım burun amelıyatım var.Hayırlısıyla inşallah.İst.olacak.

Çabucak iyileşmeni diliyorum.Kendini iyi hissettiğinde bakarız resımlerıne.

İlk günler herkes kötü hissediyor geçecek nasılsa.Boşver.Tadını çıkar yenı burnuşinin.

Sevgiler.

canımm..papixi ıslatarak ya da can bey in verdiğin pomatı sürerek yumuşatıp temizleyebilirsin..tamponlar cıkarken anlamıyorsun bile

Duygucum can bey papix veya pomat vermedi bana sadece zeytinyagıyla veya tuzlu suyla temizle dedi..ama zeytinyagıyla yumusatamadım taş gibi oldu.. Birde dikişlerin orda gece birikmiş korkudan dokunamıyorum( şişlerim indi baya:))

canım ben kulak temizleme cubuğunu ıslatarak neredeyse 5 dk da bir temizledim..ilk başta çok kuru olan pıhtılar da yavaş yavaş yumuşadı..ben çok faydasını gördüm..tertemiz gittim tamponları aldırmaya:)

Daha çok sürmeliyim demek ben senin kadar uğraşmamıştım:)) saol canım tesekkür ederim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…