Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ha bu arada yanlış anlaşılmasın bunuda ne için soruyorum belirteyim: :)) sonuçta kıyafetler bi şekilde mikrop taşıyabilir o yüzden ameliyat önlüğü gibi bişey giydiriyolar zaten ama kıyfetlemi kıyafetsizmi onu merak ettim yoksa başka şey düşündüğümden değil ameliyat bu ayıbı falan olmaz tabiki tamamen meraktan sordum

İnş canım saol.. Öğleyin 12'de hastaneye gittim ablamla. Giriş yaptırdıktan sonra odaya çıktım ve hemen damar yolunu açtılar. 2 saat kadar can beyi bekledim. Koluma serum taktılar ve sedyeyle ameliyathaneye götürdüler. Sedasyon istemedim biraz endişeliydim sadece.. Amelythne buz gibiydi..can bey şarkı söyleyerek geldi sohbet ettik baya güldük biri çok tatlısın dedi bende bana bişeyler oluyo dedim gerisini hatırlamıyorum. Gözlerimi actığımda 2 gözümdede buz torbası vardı. Onun öncesinde can beyle uzun sohbet etmişiz milyon tane soru sormuşum hiçbirini hatırlamıyorum:)) 20dk buz 20dk ara şeklnde gece 12'ye kadar hastnede kaldım..hiç ağrı sızı olmadı..hala yok..inş şekli güzel olmuştur.. İnş seninkide güzel olur hiç korkacak bişey yok canm:))

geçmiş olsun kesinlikle korkacak bişey yok katılıyorum sana

benimkide bitsede oh çeksem şöylee :)) ameliyata ne şekilde giriyosun tatlım tamamen soyuyolarmı yoksa normal kıyafetlerlemi nasıl

ben personel hatası yüzünden kıyafetlerimle girdim ameliyata :))sadece bluzumu çıkarttılar..ancak normal şartlarda,ameliyat önlüğü ve tek alt çamaşırla giriliyor :KK66:

Kızlar şu anda sargılı hallerinize bi tekrar bakıyorum kendimle kıyaslıyorum:)) duygu senin içten şişlik var mıydı canım? Burnumun ucu görünüyo seninki gibi ama kanatları cok kalın:// içten baktığımda top gibi şişlik görüyorum

Kızlar şu anda sargılı hallerinize bi tekrar bakıyorum kendimle kıyaslıyorum:)) duygu senin içten şişlik var mıydı canım? Burnumun ucu görünüyo seninki gibi ama kanatları cok kalın:// içten baktığımda top gibi şişlik görüyorum

canım benim içerisi felaketti:)çook uzun bir süre daha devam etti o şişlik..kanatlardaki kalınlık ve sertlik ise şişliklerden,o da zamanla yumuşuyor :KK66:

Ameliyat gunu hastaneye esimle giris islemlerimizi yaptik hastanenin yogunlugundan dolayi dogumhanenin yogun bakim odasina alindim.hemsire hemen geldi kolumdan damar yolunu acti sonra can bey geldi konustuk biraz yanimdakileri sakinlestirdi. Tekrar hemsire geldi ameliyat onlugunu giydirdi sadece ic camasiriyla kaliniyor tekerlekli sandalyeyle ameliyathaneye goturduler.ama hemen alinmadim iceriye.dinlenme odasinda doktorumla haberleri izledik muhabbet ettik.Ameliyathane hazirlaniyo bu arada.hemsire geldi ve tamam gidiyoruz dedi heyecan varmi diye sordu cok fazla dedikten sonra sakinlestirici yapti hemen basim donmeye basladi arkasindan bi uyku bastiriyo gozunuzu acamazsiniz.anestezist geldi 30 a kadar say misil misil uyu dedi en son hatirladigim o gerisi yok.narkozu verdigini hissetmeden uyumusum.uyandigimda agizdan nefes al dediler bittigine inanamadim hemen aglamaya basladim saat kac diye sordum 3 e geliyo dediler hemen 2,5 saat surmus hesabini yaptim :KK66:) sonrada odama alindim 20 dk buz 20 dk ara seklinde devam etti.ne bi agri ne baska bisey hic sikintim olmadi.can bey geldi onunla konustuk ameliyatin cok guzel gectigini soyledi ve gece kraker meyve suyu icebilirsin baska bisey yok dedi 6 saat sonrada evime geldim.o gece uyuyamadim ara ara kestirdim sadece. 3 tane yastikla yaslanir pozisyonda olucaksin tam yatis yapma sisliklerin tavan yapar dedi.sisliklerim ve morluklarim yok derecedeydi. 3 gun sonra tamponlar cikti hic acisiz.

Burun ameliyati olmaya kesin kararimi 1,5 sene once vermistim.Ama kime olucam arayisi ameliyat korkumun sacma sapan senaryolari bitmiyodu.kesin kararliydim olucam.asagi yukari izmirdeki tum doktorlari arastirdim.Can beyin yaptigi ameliyatlari gordukten sonra doktorumuda bulmustum.hemen randevumu aldim gorustuk ameliyati butun ayrintilariyla anlatti zaten oyle guven veriyo ki tamam diyosun.iyice dusun kararini ver tekrar gorusuruz dedi.3 gun sonra tekrar gorustuk fotograflar cekildi vazgecirmeye calisti :KK66:) hayir ameliyat gunune bile karar verdim dedim ve korkumdan 1,5 ay sonrasina istedim.gunler ne sancili ne stresli gecti anlatamam son 5 gun kala tekrar gorustuk ameliyat saatini belirledik.sabah 10 daydi.o gune kadar nasil bi burun olacagini konusmamistik.sadece kavisli istiyorum dedim.en uygun olani olacak tamam merak etme dedi.son ameliyat oncesi boyleydi kizlar :))

coook gecmis olsun :)

kizlar yazdiklarinizi okudukca sabirsizlaniyorummmmmmmmmmmmmm

bi an once parami biriktireyim de ilk isim izmire gitmek olcak

yalniz benim bi yardima ihtiyacim var, yurtdisinda yasiyorum (belcika), izmiri tanimiyorum daha once gelmedim. Egerki gelecek olursam Izmirde yasayan kizlarimizdan biri bana rehberlik konusunda yardimci olurmuki? topu topu 1 hafta kalacam o surede bana katlanacak yol iz gosterecek bi arkadas cikarmiki (tabii ki guvenilir bi arkadas) :44:

Ameliyat gunu hastaneye esimle giris islemlerimizi yaptik hastanenin yogunlugundan dolayi dogumhanenin yogun bakim odasina alindim.hemsire hemen geldi kolumdan damar yolunu acti sonra can bey geldi konustuk biraz yanimdakileri sakinlestirdi. Tekrar hemsire geldi ameliyat onlugunu giydirdi sadece ic camasiriyla kaliniyor tekerlekli sandalyeyle ameliyathaneye goturduler.ama hemen alinmadim iceriye.dinlenme odasinda doktorumla haberleri izledik muhabbet ettik.Ameliyathane hazirlaniyo bu arada.hemsire geldi ve tamam gidiyoruz dedi heyecan varmi diye sordu cok fazla dedikten sonra sakinlestirici yapti hemen basim donmeye basladi arkasindan bi uyku bastiriyo gozunuzu acamazsiniz.anestezist geldi 30 a kadar say misil misil uyu dedi en son hatirladigim o gerisi yok.narkozu verdigini hissetmeden uyumusum.uyandigimda agizdan nefes al dediler bittigine inanamadim hemen aglamaya basladim saat kac diye sordum 3 e geliyo dediler hemen 2,5 saat surmus hesabini yaptim :KK66:) sonrada odama alindim 20 dk buz 20 dk ara seklinde devam etti.ne bi agri ne baska bisey hic sikintim olmadi.can bey geldi onunla konustuk ameliyatin cok guzel gectigini soyledi ve gece kraker meyve suyu icebilirsin baska bisey yok dedi 6 saat sonrada evime geldim.o gece uyuyamadim ara ara kestirdim sadece. 3 tane yastikla yaslanir pozisyonda olucaksin tam yatis yapma sisliklerin tavan yapar dedi.sisliklerim ve morluklarim yok derecedeydi. 3 gun sonra tamponlar cikti hic acisiz.

çoook geçmiş olsun ayrıca çoook teşekkür ederim harika anlatmışsın inşallah çarşamba benim içinde herşey yolunda gider günüm yaklaştıkça bi korku sardı beni anlamadım neden:KK43:

..bende ucu cok kalkik olmasin demistim, suan sisliklerden dolayi baya kalkik, inmesini bekliyorum :)

bende domuzcuk gibi olmak istemiyorum tabi ama biraz havalı bi burun istiyorum sönük durmasın yüzümde o kadar çilesini çekcem sonuçta inşallah iner senin albumun varmıydı canım ?

sürekli ameliyatımı düşünüyorum acaba nasıl olucam ya istediğim gibi olmazsa şurası şöyle olsa nasıl olur ya narkoz beni bayıltmazsa gibi saçma düşüncelerle yoruluyorum artık bitsinde bende bi oh diyim 10 gün sonrada aynalara bakmaya doyamıyım inş :KK43:

rica etsem bana ameliyat ncesi ve sonrası fotolarını özelden gönderebilirmisn ?

sürekli ameliyatımı düşünüyorum acaba nasıl olucam ya istediğim gibi olmazsa şurası şöyle olsa nasıl olur ya narkoz beni bayıltmazsa gibi saçma düşüncelerle yoruluyorum artık bitsinde bende bi oh diyim 10 gün sonrada aynalara bakmaya doyamıyım inş :KK43:

aynen bende aynı düşünceler içerisindeyim , artık ameliyat olmadan psikolojimi bozucam :KK43:

erika, nekadar zaman icinde yumusamaya basladi burun ucun?? Benim hala cok sert ve icindeki dikisler duruyor :KK43:
canımm 3. aydan sonra yumuşamaya başladı..dikişler de 3 aya kadar eriyor normalde..benim 1 tane dikişim ermedi maalsef..oda ilerde küçük bir operasyonla alınabilirmiş..

X