Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Dr ariyorummm yaaa izmirde halis unlu yu bilen var mi

canım ben can beyi keşfetmeden önce prof.dr. halis ünlü'ye muayene olmuştum..yaptıgı ameliyatların fotograflarına baktım ve ameliyat olmamaya karar verdim..kendisi alanında çok iyi bi dr'dur..ama çok fazla ameliyatı yok sanırım..

Teşekkür ederim.Msjınızı birkaç gün önce okudum ama aklımda soru işaretleri vardı sizin de kafanızı karıştırmak istemedim.Dün başka bir şey için kbb uzmanına gittim nefes alma durumumu sordu.Bende ameliyat olduğumu 5.aya girecek olmama rağmen önceden deviasyon olan taraftan hala çok rahat nefes alamadığımı söyledim.Beni muayene etti herşeyin normal olduğunu hala iyileşme sürecinde olduğum için böyle gelgitler yaşabilececeğimi söyledi.Nasıl rahatladım anlatamam tekrar ameliyat olmak zorunda kalacağımı düşünmeye başlamıştım artık.Hatta kim yaptıysa çok güzel çok doğal olmuş sen söylemesen kesinlikle anlamazdım dedi:)Can bey kbb uzmanı değil ama benim burun etlerimi de küçülttü bir sıkıntım yok bununla ilgili sinüzit tedavisi yapıyor mu bilmiyorum kendisiyle görüşseniz iyi olur diye düşünüyorum.

canım sen ameliyat olalı 5 ay mı oldu? yeni oldun sanıyordum..peki 5 aydır kendine alışamadın mı? eminim güzel olmuşsundur..fotograf yüklemiceksen bana mail atabilir misin? 2 gün önce izmirdeydim fotografımı çekti can bey..c.tesi günü ameliyat olucam:KK43:( kendini yadırgayan birilerini görünce cok korkuyorum çünkü ben öğretmenim ve toplum içindeyim sürekli..veliler..öğrenciler vs..:KK43:(

kızlar ya ameliyattan önce grip falan olursam amilyatım ertelenir mi kesin

kızlar izmire doğru yola cıkıyorum..ameliyata 24 saatten az kaldı..nolur dua edin. öpüyorumm:)

Allah yardımcın olsun, hemen toparlanırsın inşallah.. şimdiden çok qeçmiş olsun dileklerimi söylüyorum... Sonuç istediğin qibi oLur İnşallah ..

:21:

%100ertelenir...
ama doktor yapar mı ameliyatını orasıını bilemem, yapmasa daha iyi olur :KK70:[/QUO
hasta masta olmamam lazım çarşambaya kadar o zaman ama çok stres altındayım şu günlerde sırf o yüzden korkuyorum malum stres bünyeyi zayıflatıyo :KK43:

Merhaba iyi akşamlar,
Ben de Can beye burun ameliyatı olmak istiyorum. Fotoğraflarınıza bakıp fikir sahibi olmak istedim fakat siteye yeni üye olduğumdan dolayı yorum yapmam gerekiyormuş sanırım. Tam olarak siteyi kullanmayı bilmiyorum da açıkçası. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Bana mail olarak fotoğraflarını yollayabilcek biri var mı acaba? gerçekten çok kararsızımmm )): Ankaradan gelicem Can Bey' e ameliyat olmak için.

...ve ben geldimmm:)) kızlar bugün 14.00'da girdim ameliyat 17.00'da cıktım.. Rahat gecti çok şükür evdeyim şuan.. Agrı kesici iğne yapmadılar yok çünkü ağrım sızım.. Allaha binlerce şükür kolay gecti(bana göre tabii:)) inş bandajlar cıkınca görüntüyü de beğenirim:)) şimdilik hoşçakalın:KK66:

Emiiicim senin için ayrıntılı olarak yazıcam yrn hiç korkulcak bişi yok merak etme canım no panic!! Bu arada çarşamba tamponlarım çıkacak..senin yanından gelir benm yanıma:))

:))) çooooook geçmiş olsun şekerr .. bana herşeyi anlat nolur çok ihtiyacım var dün gece rüyamda kendimi hastahanede gördüm taktım iyice :)) fotolarınıda koyarmısın çoook merak ediyorum burnunu bidee çok sevindiim iyi geçmesine içine sinsin inşallah :)))

X