Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

benim de tam 1 ay oldu. forumdan merak eden bir kaç arkadaşın maillerine gönderdim fotolarımı. buraya da ekleyeyim dedim ama yapamadım. albüm yapmak için de forumda yeteri kadar yazım mı olması gerekiyor bilen var mı?

Bildiğim kadarıyla böyle bir kural yok Kendi profiline girdiğinde orada albüm kısmında albüm oluştur seçeneği olmalı...Oradan yapabilirsin...

kızlarımmm benim ameliyatım 1 ayı geçti bliyorsunuz..şişliklerim iniyor ama burnumda masaj yaparken burnumun sol tarafında elime gelen bir tümsek var sert bir tümsek...yani ödem yumuşak olur benim bildiğim kadarıyla... böyle bir şey yaşayan var mı aranızda??

canım mesajını okudum fakat cevaplayamıyorum şu 100 bilmem ne yazmam gerekiyor kuralı yüzünden öncelikle teşekkür ederim. valla ben yaptığı başka hiçbir burnu görmedim kendiminkinden başka ve görmesem de olur benimki en güzeli bence:)o adam gerçekten bu iş yaratılmış ben o kadar beğendim ki aynaya bakmadan duramıyorum inan:) albüm yaptım şimdilik ama pek vaktim olmuyor yıllık izindeyim aynı zamanda o yüzden pek takılamıyorum nette ama insanlara bi fikir olucaksa ve bir tane bile hasta kazandırabileceksem can bey e diye gecenin bu vakti bikaç tane ekledim ordan bakarsın ve daha da ekliycem zaten ok sıkıntı yapma sakın sonuna kadar güven can bey'e şimdiden geçmiş olsun öpüyorum.

ay canım benım msjınıda resımlerınıde yenı gordum bende senın gıbı dusunuyorum ısrarla resım gorme ıstegımde sunla alakalı sevındırık oluyorum can beyın yaptıgı burunları gordukce sabırsızlanıyorumda ondan senınkıde super olmus :KK34:albumune yorumlarımı yaptım canım

Arkadaşlar ben de 1 ay önce Can Bey'e ameliyat oldum. Kendisi gerçekten de çok güvenilir ve işini en iyi şekilde yapan bir doktor. Zaten gidip görüştüğünüzde anlarsınız siz de. Doğal bir burun istiyorsanız İzmir'de ilk adresiniz Can Kopal olmalı!

kızlarımmm benim ameliyatım 1 ayı geçti bliyorsunuz..şişliklerim iniyor ama burnumda masaj yaparken burnumun sol tarafında elime gelen bir tümsek var sert bir tümsek...yani ödem yumuşak olur benim bildiğim kadarıyla... böyle bir şey yaşayan var mı aranızda??

sorun çözüldü kızlarım...Can bey'i aradımm anlattım o da ayrıntısıyla cevapladı..hepsi geçiciymiş yani sıkıntıya gerek yok..siz de yaşarsınız belki diye yazayım dedim..panik yok yani:)) :KK55:

abbeyroad harika görünüyorsunnn..bayıldım gerçekten..maaşallah sana da :nazar: Can beye hakikaten bir fun club kurmak gerekicekk.. :))

ya kronikbalık,abbeyroad, iskarpin, mikado35 burunlarınız çok güzel olmuş maşalla:KK52:
hepinizin ilk ameliyatı mıydı? benim revizyon olmam lazım. emre ilhan la can kopal arasında kaldım:KK50: can kopal revizyonda da başarılı mıdır acaba?:44:

kızlar bende karar verme aşamasındayım.Sizden bana yardım etmenizi istiyorum.Ben kemerli ve ucu düşük yapısı olan bir burna sahibim.Bu forumda Cemil Tugay'ı duydum çok övüyorlar.Aynı şekilde CAN Kopal'da duydum ve çok memnun olan var.İkisi arasında kaldım.Can Kopal estetik fiyatı en son sizin bildiğiniz ne kadar.Muayene ücreti var mı,kliniği nerede?(özeldende mesaj atabilirsiniz,ben atamıyorum)Bana yardım ederseniz size minnettar olurum.Bir an önce ameliyat olmak istiyorum.Benim gibi burun yapısı olupta eski ve yeni fotolarını ekleyebilirse bende moral bulmuş olucam.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Kızlar bana yardımcı olun.Benim kemerli ve burun ucu düşük yapıda bir burnum var.Burna göre fiyat veriliyormuş ama tahminen size ne kadar fiyat verdi?Ben Cemil Tugay ile Can Kopal arasında kaldım.İkisini de çok övüyorlar.Birde benim burnu gibi olupta estetik yaptıran var mı?Fotoğraflarınızı görebilirmiyim beni eklerseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Kızlar bana yardımcı olun.Benim kemerli ve burun ucu düşük yapıda bir burnum var.Burna göre fiyat veriliyormuş ama tahminen size ne kadar fiyat verdi?Ben Cemil Tugay ile Can Kopal arasında kaldım.İkisini de çok övüyorlar.Birde benim burnu gibi olupta estetik yaptıran var mı?Fotoğraflarınızı görebilirmiyim beni eklerseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

X