Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Bu arada sivilcelenmemisim aksir siyah noktalarim gitmis
Bu da buyuk sok oldu
Ameliyat olanlara bir sorum var, alcinin altindaki bantlarin yapis yapis kalintilrini temizleyemedim siz nasil temizlediniz??

canım can bey ıslak mendille temizledi bastırınca hafif acıyor ama o kadar da olsun artık:)

celinn resimlerine baktım canım eski halini bilmiyorum ama yüzünle çok uyumluolmuş bi tık kalkık geldi bana ama öyle olması da avantaj inecektir zaten kısaca süper olmuş canım sağlıkla kullan

Guzel yorumlariniz icin cok tesekkurler kizlar
Ben yarin ise basliyorum simdi uyuyacagim
Cok opuyorum hepinizi

Cok tesekkur ederim pijamacim ayyynen oyle can bey de ameliyattan sonra dedi ki" umdugumdan zordu ama iyi oldu" dedi. Benim ilk ameliyattan sonra burnum bundan daha dogal, ucu hafif kalkik, guzeldi (5 yil gecti ustunden) ama ameliyattan bir kac sene sonra deformasyonlar cikti meydana , burun ucum dustu falan filan..
Artik can beyden sonra pek sorun cikmaz diye umuyorum pijamacim eee ufak tefek kusurlari gormezden gelicez ...bol şans

Tatlım geçmiş olsun, sen de bitirdin =) fotoğraflarını bekliyorum

Burnun hacim olarak biraz daha küçülecek, doğal olarak. Yorumlardan anladığım kadarıyla burnun biraz kalkık olmuş. Bu senin için bir avantaj. Benim burnum şu an mesela tam olması gerektiği gibi. İleride ödemler gidince ne olacak bilmiyorum. Her gün fotoğraflayıp aradaki farkı görmem lazım. Yüzün de geniş meniş değildi. Abartıyorsun =)

Son düzenleyen: Moderatör:
Senemcm erikaa yarin bir tesaduf yapiyormuyuz?? 4:00 4:30 5:00 gibi can bey orda oluyor ...kizlaarrr herkese diyorum ne diyorsunuz gelenler kimler??

Senemcm erikaa yarin bir tesaduf yapiyormuyuz?? 4:00 4:30 5:00 gibi can bey orda oluyor ...kizlaarrr herkese diyorum ne diyorsunuz gelenler kimler??

canım ben gelmeyi çok isterim ama henüz tek başıma çıkamıyorum malum sizden sonra ameliyat oldum..otobüsler de çok tehlikeli şimdilik bizim için..cesaret edemiyorm kii insanlar üstüme üstüme yürüyorlar sankii..yoksa çok çooook isterim (hepinizi çoook merak ediyorum

Ben alciyi cikarmaya gidisimi anlatayim sana:) Herrrzamanki gibi basimda kirmizi sapka, altimda bisiklet vapur iskelesine gittim ordaki gorevli kadin ve memurla estetik uzerine sohbet ettik ayak ustu.
Sonra vapurda ( bircok kisi gibi) Ekolll muuu diye soranlar oldu ..
En son vapur iskelesinden can beyin oraya gittim pakkatin onunde İndim..hicbir sıkinti olmadi.. ama mutlaka dyacagin soru şu: ekolll mü??

Tatlım benim geleceğim kesin değil. Eğer ki geleceksem önceden buraya yazacağım sana yarın. Sen gidiyor musun yarın ?

Tatlım benim geleceğim kesin değil. Eğer ki geleceksem önceden buraya yazacağım sana yarın. Sen gidiyor musun yarın ?

Biz can bey le e bi ara gelirim falan dedik oyle kesin bir zaman konusmadik o yuzden gidip gitmemek benim elimde:) Neyse o zaman bi yarin olsunda bakalim yine haberlesiriz olmazsa baska bahara...gitmeden yazariz buraya oyyle

oooo cesaretine hayran kaldım ehöcüğümmm,sanırım ben fazla pimpirikli ve korkağım..:))benim doktor arkadaşım bile bana efes mi ekol mü dedi yaaa:))yahuu estetiği plastik cerrahlar daha başarılı yapmaz mı ne alaka, sen ne biçim doktorsun,nasıl bilmezsin? diye söylendim ben de ona:))sinir oluyorumm:)yarın için söz vermeyeyim ama 3-5 gün sonra yapacağınız herhangi bi etkinlikte ben kesin olacağım canım

Biz can bey le e bi ara gelirim falan dedik oyle kesin bir zaman konusmadik o yuzden gidip gitmemek benim elimde:) Neyse o zaman bi yarin olsunda bakalim yine haberlesiriz olmazsa baska bahara...gitmeden yazariz buraya oyyle

Tamamdır bebek, gitmeden mutlaka yazacağım. Biraz ağrılarım arttı sanki. Şu alçıyı çıkarınca burnum her hareketi hissediyor, berbat bir şey =) Uyumaya çalışayım en iyisi, öpüyorum tatlım burnundan =))

Arkadaşlar can bey hafta sonları çalışıyor mu ? Reelde de burunlarınızı görmek isterim :)

Son düzenleme:
merhabalar önce hepinize geçmiş olsun sonra darısı başıma diyorum bende foruma yeni katıldım .perşembe günü Can Beye ameliyat olacağım benim burun tamamen kırık ve 2.ameliyatım.ben Aydında yaşıyorum.can beye sizler sayesinde ulaşabildim teşekkürler

mesaj kotamı doldurmadığım için sizlerin resimlerin göremiyorum açıkcası çoookkk heyecanlıyım sizler bana emailime resim gönderebilir misiniz?
pdrfatos@hotmail.com desteklerinizi bekliyorum
benim ilk ameliyatım lokaldi berbattı gülhane de oldum oyüzden sizlerin deneyimleriniz beni rahatlatıyor

benim burun ucu kıkırdağımda problem old. için can bey kulak arkasından kıkrdak alabiliriz dedi aranızda bu şekilde ameliyat geçiren var mı can bey haftasonu çalışıyor ben 2hafta önce cumartesi muayene oldum

Geçmiş olsun .Öncesinde kime ameliyat olmuştun ?

Ben bu cumartesi ön görüşme için,Can beyin yanına gidebilirim :) başka gidecek olan var mı o gün ?

Evet fikrini almak için gitmek istiyorum :) Benim de 2. ameliyatım olacak .Benim tek sıkıntım burunun ucunda 1 sene geçmesine rağmen,ucu top gibi .
Benim kendi burnumun ucu sivriydi ya.

Ben revizyon değil de ,ufak bir düzeltme ameliyatı olmak isterim .Lokal en uygunu benim için .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…