Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

erika84, fotolarini gördüm, cok güzel bir burun olmus.
Can beye bugün mail attim, insllh cvp gelir.

geçmişolsun canım.aramızda ikinci ameliyatını olanlar var.hatta ben bayramdan sonra olacağım 2.burun ameliyatı inşallah.bi arkadaş var ikinci ameliyatını olan,ona da kıkırdak ekleyebilirim demiş ama gerek kalmamış.aynı şekilde bana da kıkırdak eklenebilinir gerek kalmayabilirde.herşey ameliyatta belli olcak.resimlerini görmek isterim.öncesi ve sonrasını.istediğin gibi olur umarım burnun.

teşşekkür ederim ameliyattan sonra size bolbol resim koyacağım fakat yeni üye old.için şuan gönderemiyorum.desteğiniz için tşk.

ehö canım resimlerini emailime gönderebilir misinperşembe ameliyat olucam benim iyileşme sürecim sizden uzun olur yaş var bende psikolg olmam biraz işime yarıyor ama empati önemli resimlerinizi görebilirsem daha iyi olacak teşekkürler

demi79 resimleri nasıl görüyorsun cahilliğime ver ben göremedim

Psikolog bence ....sirf mesaj sayini doldurmak icin girdigin konu var cok uzun surmez.. oraya girip hemen tamamla mesaj sayini ,..daha rahat olur cunku hepimizin ameliyattan bu yana cok fotosu var, ameliyat oncesi sonrasi gun gun gelismeleri gormen acisindan bir tane fotograf yerli olmayacaktir...mesela benimki herrgun degisiyor resmen

ehöcüm nereye giricem tam tarif alim mi

senicita çoookkkk teşkür resimlerin gördüm hayretler içinde kaldım çookkk güzel olmuş burnun seni gün gün takip etmiştim iyik bende can beyi seçmişim güzelliğine güzellik katmış

senicita çoookkkk teşkür resimlerin gördüm hayretler içinde kaldım çookkk güzel olmuş burnun seni gün gün takip etmiştim iyik bende can beyi seçmişim güzelliğine güzellik katmış

Çok teşekkür ederim, emin ol Can Bey sana da en güzelini tasarlayıp söz verdiği her şeyi yapar. Haberdar et bizi =)

Tamadir ark listemdesin, sorun yok benim sayfamdan bakabilirsin

ehö seninle ayın29 unda can beyin orda karşılaştık sen de kontrole gelmiştin bende ameliyat günü için gelmiştim kırmızı şapkandan tanıdım seninde 2. ameliyatın mı ilkini kaç sene önce oldun kulak arkandan kıkırdak alındımı çok soru sordum ama cevaplarsan sevinirim

aaa zaten herkes beni o kirmizi sapkadan taniyor
Bende kikirdak alinmadi....hic dokunmuycam kemigede demisti ama ameliyat sirasinda kemigide kesmis ...iyki kestim dedi... Burun kanatlariyla da oynanmadi burun ucuyla oynandi.. İlk ameliyati olali 5-6 sene oldu ...ilk oldugumda superdi bundan daha dogaldi hatta ..ama birkac sene sonra burun ucu dustu deformasyonlar cikti meydana..oyle iste...
Simdiki ameliyatimda da tam zittinin olacagini umuyorum yani zaman gectikce odem indikce dogallasacak guzellesecek

Son düzenleme:

ilk ameliyattan sonra düşme neden olmuş benim ilk ameliyatımı kbb yaptı estetik hiç dokunmamış can bey öyle söyledi benim en büyük korkum tekrar ameliyat ihtiyacı duymamız.senin burnun mükemmel görünüyor gün gün oturmuş bir şekil almış can bey sana ne söyledi tekrarlama riski nekadarmış ben aydında yaşadığım için can beyle1 kez görüşebildim

Aaaaa sen ilk ameliyatı kac yaşında oldun ki :) Çok çıtır görünüyorsun fot.larında :) yaşını merak ettim vallaha.

Hadi canım 1-2 sene sonrasında da mi ,deformasyonlar ortaya cıkıyor ? Bu çok can sıkıcı .
İlk zamanlar birşey yokken ,hopppppp sonra en başa dönmek ne kötü .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…