Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Sizlerin güzel burunlarini gördükce bende bir an evvel ameliyat olmak istiyorum.
Ocak ve subat ayinda düsünüyordum ama heralde bu gidisle ben dayanamayip aralik ayinda gidicem Izmire ameliyat olmaya.
Yurt disindan gelecegim icin biraz tedirginim, sizce kac gün kalsam yeterli olur?

Bence bir hafta yeter cunku alcini evde de cikarabiliyorsun ama can bey alci sonrasi gormek isterse 10 gun kalirsin yeterli olur cnm ama tabii ki en iyi can bey bilir

Kizlar cikardim alciyi
Lanet sey oyle bir yapismis ki islat islat cikmak bilmedi
Tarifi cok zor, gozlerimin arasi ve burun kanatlarim sis.
Benim yuzum genis oldugundan fazla kuculurse oyuncak gibi durur diye korkuyordum
Asagi yukari neye benzeyecegini tahmin etmekle beraber, kendi yuzumd hic hayal edememistim. İlk bakista baskasina ait gibi geldi.
Oynatamiyorum da tam olarak yuzumun ortasinda bagimsiz cumhuriyet sanki...
Ote yandan asagidan sagdan soldan bakina guzel ama alismak zaman alacak gibi

ehö eklediğin için çok tşk ederim.fotolarına baktım ve gerçekten çok beğendim ki bu senin ikinci ameliyatın yanlış hatırlamıyorsam daha zor bi ameliyat olmalı ama can bey gerçekten iyi iş çıkarmış:) zaten ben bu zamana kadar baktığım fotolarda hiç şu burun güzel olmamış beğenmedim diyemedim can bey herkesin yüzüyle uyumlu kibar burunlar yapmış hepiniz sağlıkla güle güle kullanın yeni burunlarınızı :)

Bence bir hafta yeter cunku alcini evde de cikarabiliyorsun ama can bey alci sonrasi gormek isterse 10 gun kalirsin yeterli olur cnm ama tabii ki en iyi can bey bilir

Ben 2 haftaligina gelmeyi planliyordum, zaten is yerinden daha fazla izin alamayabilirim.
Benim korkum eger sonradan bir sorun cikarsa burda gidebilecegimm iyi bir doktor yok, o yüzden biraz fazla kalmak daha iyidir diye düsündüm.

yaaa aynı korkular bende de var ama zamanla alışacağız tatlımm..bir süre aynalardan kaçarmışız gibi geliyor :))

Ben 2 haftaligina gelmeyi planliyordum, zaten is yerinden daha fazla izin alamayabilirim.
Benim korkum eger sonradan bir sorun cikarsa burda gidebilecegimm iyi bir doktor yok, o yüzden biraz fazla kalmak daha iyidir diye düsündüm.

canım bence 2 hafta yeter artar bile..can bey bana max.12 gün demiştisonradan bir problem olacağını da sanmıyorum.bu yönde hiçbir şikayet duymadım çünkü..ama yine de can bey i arayıp sorman daha sağlıklı olur

celinn fotograf koyma imkanın yok mu?

çok iyi görünüyor canım. alçının izi var o da kısa bir süre sonra geçecek..ondan tuhaf gelmiştir..burun ucu da benim ki gibi görünüyor,biraz kalkık:)) o da ödemler inice daha da doğallaşacak)güle güle kullan darısı başıma şekerrr

Canim begenmene cok sevindim
Bir aynaya bir annemin burnuna bakiyorum
Kadincagiz kafayi kirdigimi dusunmeye basladi artik...
Daha guzelleri tum bekleyenlere nasip olur insallah
Hafiften masaj yaptim su an baskasinin yuzune dokunuyor gibiyim

Bu arada sivilcelenmemisim aksir siyah noktalarim gitmis
Bu da buyuk sok oldu
Ameliyat olanlara bir sorum var, alcinin altindaki bantlarin yapis yapis kalintilrini temizleyemedim siz nasil temizlediniz??

Bu arada sivilcelenmemisim aksir siyah noktalarim gitmis
Bu da buyuk sok oldu
Ameliyat olanlara bir sorum var, alcinin altindaki bantlarin yapis yapis kalintilrini temizleyemedim siz nasil temizlediniz??

canım benim henüz bantların hepsi çıkmadı ama göz altlarım yapış yapıştı.onun için için bebek yağı kullandım.bayağı yumuşattı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…