Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Alci cikinca nefesinde de bi rahatlama oldu mu?

bu mesajı okumamıştım soruyu sorarken aldım bütün cevaplarımı :) ne güzel herkes aynı duyguyu yaşar umarım

ciddi ciddi düşünmeye başladım. biz bi arkadaşımla birlikte olacağız, ona da anlatayım bi ayrıntılıca. bakalım o ne diyecek :)

Olmaz mı, şu an eskisi gibi nefes alabliyorum. Sonra tekrar tıkanma - açılma sürecine girer mutlaka.

Hadi gecmis olsun
Ben cok begendim bebek burnu gibi olmus
Ameliyat olduktan sonra bile kendim icin merak duymamistim
Alciyi cikarip gorecegim zaman yaklasinca tedirgin olmaya basladim
Cunku ben hic burnum soyle olsa diye hayal etmistim
Biraz meraklandim simdi

Seninki bana gore bayagi kalkik
Yuzun kucuk oldugundan iyice bebeksi yapmis harika durmus
Benim yuzum daha genis Asyali yuzu bakalim nasil bir burun yakistirdi bana...
Birkac kucuk sey haric sekille ilgili konusmadik

Bir de su nefes olayi tam rahatlada super olacak...

benim burnum da oldukça kalkık şu an(zaten can bey kaldıracağını söylemişti)ama karşıdan bakıldığında görülebilecek şekilde olması beni biraz korkutuyor.ödemler geçince ineceğini biliyorum ama yine de "ya inmezse" diye düşünmeden edemiyorum.şimdilik bunun dışında hiçbir sıkıntım yok

Canim sen su anki halini hic onemseme ilk gunler karikatur gibi oluyor. Burun kanatlarinda sislik var onlar yukari dogru kuculuyor ve o gariplik ortadan kayboluyor
Su an gorduklerini onemseme

Bak, ilk ameliyat olduğum günlerin fotoğraflarına dikkat et, önden nasıl da tokmak gibi havada duruyor. Ucu bir adet üçgen misali havadaydı. Senin öyle bile değil, şu an dahi yeri oldukça güzel. Benim var ya, ödüm patlamıştı. Nal gibi bir burun ucum olacak, bu alçının altından ne çıkacak Allah'ım diye yedim bitirdim kendimi. Merak etme yani. Yan gelip yatma günlerinin keyfini çıkar =)

Biz bırak nasıl olsun diye konuşmayı, ameliyat olacakmışım gibi bile davranmıyorduk. Ben ameliyattan önce İstanbul'a bir iş görüşmesine gitmiştim. Ameliyattan bir gün önce Can Bey aradı "Senemcim nasılsın, İstanbul'da mısın?" dedi. "Can Bey yarın ameliyat var, nasıl İstanbul'da olayım" diye kahkaha atmıştım. Galiba en iyisi sıfır stres ile ameliyat öncesi sürecini tamamlamak. Kolay bir hasta olduğumu söylemişti.

kızlarrrr yaa ben tamponlar çıkmadan daha iyi nefes alıyordum sanki..şimdi hepten gittiii(sürekli temizliyorum bakım yapıyorum ama nafile..normal midir?

kızlar burnunuz kaşınıo die bahsetmişsiniz ya gece uyurken ne yapıosunuz?yanlışlıkla uyku sersemliğine kaşıdığınız oluyor mu?

Benim üzerinde alçı varken kaşınıyordu. Artık öyle bir sıkıntı yok. Alçı varken de kaşıyamıyorsunuz zaten. Gece yalnızca bir kez burun ucuma elimi çarpmıştım. Acı filan hissetmiyorsunz ama çok sinir oluyorsunuz =)

sanırım dün gece sağlam bir yumruk attım burnuma.acılar içinde uyandım.umarım bir zarar vermemişimdir(

celinn, senicita, ehö ve erika84 merakla takip ediyorum sizleri arkadaşlık istediği gönderdim hepinize.. fotoğraflarınızı çok merak ediyorm..celinn lütfen bana da mail olarak gönderir misin fotolarını loire7@hotmail.com

erika cnm fotolarına baktım ve inan şimdiden çok güzel görünüyor maşallah ayrıca morluk yok denecek kadar az şanslısın alçın olmasa ameliyat olmuş demem:) alçı çıksın çok güzel bir burun çıkacak altından eminim

ayy inşallah,teşekkürler canım..evet ben şanslıydım şişlik ve morluklar yok denecek kadar azdı..şimdi ise iyileşme sürecindeyim,hafiften göz altlarım sararmaya başladı..bakalım alçı çıkınca neyle karşılaşacağım:)

Kızlar arkadaşlık isteklerini kabul ettim, şimdi gördüm kusura bakmayın. Yeni burnumu ziyarete gelen çok oldu bugün =) =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…