Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Benim de cildim yağlıdır normalde ama fecccci bir kaşıntı hasıl oldu. Dün neler konuştunuz bu arada ? Burnunu gören biri oldu mu yanındakilerden =)

Kizil sacli hemsire gordu guzel olmus dedi.
Bir de masaji anlatti. Ne zaman spora baslayabilecegimi sordum, ideali bir ay sonra dedi. Dovusmemin artik tehlikeli olacagini soyledi, cok lazimsa torbayla calis vs.
Alciyi acinca alcisiz yerler farkli olacak. Bekleyince gececek tedirgin olma dedi.
Sali carsamba gibi konusalim dedi bi ara da gelirsin kontrol ederim dedi.

Bi de arada kremlenecekmis sanirim.
Ben aslinda acilmasina hazir degilim daha. Hatta gormeye de hazir degilmisim gibi geliyor
Alci gidince korumasiz kalacak gibi geliyor bir sure daha kalsa daha rahat olacagim aslinda

Celinncm benim burun hic soyulmadi...birde kremde vermediler alci sonrasi..sadece masaj.
Senicitaaaa yarini merakla bekliyorum ama ilk gun oldugu icin yadirgasanda takma lutfenn... Birde kasinti cok kotu bilmezmiyimmm diyorum claritine at hemen can bey vermistiya.. Hatta ben stilex sursem olurmu demistim son gorusmede; can bey olur dedi...ama yinede surmedim:KK1:

Kizil sacli hemsire gordu guzel olmus dedi.
Bir de masaji anlatti. Ne zaman spora baslayabilecegimi sordum, ideali bir ay sonra dedi. Dovusmemin artik tehlikeli olacagini soyledi, cok lazimsa torbayla calis vs.
Alciyi acinca alcisiz yerler farkli olacak. Bekleyince gececek tedirgin olma dedi.
Sali carsamba gibi konusalim dedi bi ara da gelirsin kontrol ederim dedi.

Bi de arada kremlenecekmis sanirim.
Ben aslinda acilmasina hazir degilim daha. Hatta gormeye de hazir degilmisim gibi geliyor
Alci gidince korumasiz kalacak gibi geliyor bir sure daha kalsa daha rahat olacagim aslinda

Tatlım onu ben de düşündüm. Ben eczaneden bandaj alacağım. Özellikle işe gidip gelirken işime yarayabilir. Çünkü burun daha çok hassas ve insanlar da bandajlı olduğunu görünce dikkat ederler diye düşünüyorum. Hem bandaj da çok şişmesini engeller. Yavaş yavaş gözün alışıncaya kadar böyle yapabilirsin.

Celinncm benim burun hic soyulmadi...birde kremde vermediler alci sonrasi..sadece masaj.
Senicitaaaa yarini merakla bekliyorum ama ilk gun oldugu icin yadirgasanda takma lutfenn... Birde kasinti cok kotu bilmezmiyimmm diyorum claritine at hemen can bey vermistiya.. Hatta ben stilex sursem olurmu demistim son gorusmede; can bey olur dedi...ama yinede surmedim:KK1:

Evet onu içsem iyi olacak.

Mutlaka yadırgayacağım tabii. Geçen gün burun ucu bandajımı çıkardığımda burun ucumun büyük bir kısm ortaya çıktı ve tokmak gibiydi =)) Fakat iki günde bile hafif bir fark oluşmaya başladı. Özellikle benim burun ucum eskiden düşük olduğu için daha da fazla yadırgarım herhalde. Pazartesi günü masaj tariflerini de aldım mı, ödemlere savaş açarım artık =)

Senicita gece 12:01 de dus al sen en iyisi:):KK49:
Walla ben can beyin muayenehaneye bisikletle gidiyordum, cok dikkatliyim siz dusunun artik:KK66::KK66:

Son düzenleme:
celinn, senicita, ehö ve erika84 kızlar o kadar güzel anlatmışsınız ki, çok merak ettim doktorunuzu :) ben Ankara'dayım ama yine de düşünmeye başladım. senicita ve erika'nın fotolarını gördüm zaten kızlar güzel olunca, sonucu daha çok merak ediyorum takipteyim :KK66:

celinn, senicita, ehö ve erika84 kızlar o kadar güzel anlatmışsınız ki, çok merak ettim doktorunuzu :) ben Ankara'dayım ama yine de düşünmeye başladım. senicita ve erika'nın fotolarını gördüm zaten kızlar güzel olunca, sonucu daha çok merak ediyorum takipteyim :KK66:

Burada rahat ederek 3-5 gün kalabileceğin bir yakının varsa gönül rahatlığı ile Can Bey'i önerebilirim. Sen de fotoğraf koysana, yorum yapalım =)

Aycacim istegi gordum kabul ettim ....ameliyat gunu 3. 6. 9. 11. Ve ikinci haftanin fotolarina bakabilirsin ...Seninde hayirlisi olsun once dusun kesin karar ver eger eminim ben olucamda kime olucam onu bilemiyorum dersen bizim fotolara bak ..begenirsen yardimci oluruz can beyin muayenehanenin yeri faln cok kolay ...yada ne merak ediyorsan :KK34:

Son düzenleme:

Zaten bu forum can beyin hastalarinin rehabilitasyon merkezi gibi oldu:)
Herkes arka arkaya ameliyat oldugundan birbirimize destek olabiliyoruz.
Ameliyat olup yalnizlik cekmezsin:))

teşekkür ederim kızlar :) İzmir'de yakınım yok ama zaten istanbul'u düşündüğüm için mecburen otelde kalıcaz. buraya foto koyamam ama şu sizin alçılar falan bi çıksın, olmazsa maille fikirlerinizi almak isterim bende :) aslında can bey maille falan iletişim kuruyo mu şehir dışındaki hastalarla bilginiz var mı?

Aycacim istegi gordum kabul ettim ....ameliyat gunu 3. 6. 9. 11. Ve ikinci haftanin fotolarina bakabilirsin ...Seninde hayirlisi olsun once dusun kesin karar ver eger eminim ben olucamda kime olucam onu bilemiyorum dersen bizim fotolara bak ..begenirsen yardimci oluruz can beyin muayenehanenin yeri faln cok kolay ...yada ne merak ediyorsan :KK34:

hemen bakıyorum fotolara teşekkür ederim :)

teşekkür ederim kızlar :) İzmir'de yakınım yok ama zaten istanbul'u düşündüğüm için mecburen otelde kalıcaz. buraya foto koyamam ama şu sizin alçılar falan bi çıksın, olmazsa maille fikirlerinizi almak isterim bende :) aslında can bey maille falan iletişim kuruyo mu şehir dışındaki hastalarla bilginiz var mı?

Ben maile cevap verdigini duymadim banada vermemisti hatta:KK1:
ancak nette numarasi var, telden ararsan 16:00 17:00 gibi iletisim kurabilirsin ..seni gormek isteyecektir buyuk ihtimal:KK34:

Ben maile cevap verdigini duymadim banada vermemisti hatta:KK1:
ancak nette numarasi var, telden ararsan 16:00 17:00 gibi iletisim kurabilirsin ..seni gormek isteyecektir buyuk ihtimal:KK34:

bende görmek isterim ama çok yakın değil maalesef. en azından maille fikir sahibi olup beklentileri önceden konuşmak lazım bence :)

bende görmek isterim ama çok yakın değil maalesef. en azından maille fikir sahibi olup beklentileri önceden konuşmak lazım bence :)

..bence sen pazartesi ara bi konus ben uzaktayim ne yapalim fln de ...zaten tecrubeli bir doktor en iyi tavsiyeyi o verir...

Son düzenleme:
Gelelim bandaj çıktığında fizyolojinizde ne gibi değişiklikler olduğuna =)

Aslında kızlar biliyor ki alçım yarın çıkacaktı. Akşama doğru aynada cildime bakarken canım sıkıldı. "Kimbilir ne kadar zamanda toparlarım bu cildi, şu hale bak !!" diye mıncıklıyordum. "Acaba burnumda da sivilce çıkmış mıdır" diye düşünürken ucundan biraz kaldırasım geldi alçıyı. Ay göremiyorum, öf biraz daha kaldırayım derken lap diye alçı elimde kaldı =)))

Alçının çıktığına mı şaşırayım, yoksa yepyeni burnumu tabak gibi aynada gördüğüme mi şoklanayım tam emin olamadım. Gözlerim yaşarmaya başladı o sırada, çünkü yıllardır önden hayalini kurduğum burun tipi şimdi capcanlı karşımda duruyordu. Can Bey "Alçını çıkar, yadırgayıp ağla, pazartesi gel görüşelim" demişti. Evet ağladım fakat kalp çarpıntısıyla beraber müthiş bir sevinç duygusu içinde ağladım. Can Bey söz verdiği her şeyi ama her şeyi gerçekleştirmiş... Şaşırdım... Benim yüz tipime bundan daha uygun bir burun olabilemez herhalde diye düşünüp duruyorum hala ...

Kısacası ona çok şey borçluyum diyebilirim. Kaç ay önce buralarda tek tek yorumları okurken, süreçleri takip ederken bir akşam bu yazıyı yazabileceğimi hiç düşünmüyordum. Bu kadar memnuniyetle ve bu kadar mutlulukla ..

canım şehir dışı olacaksa izmir de ol derim.hem fiyatlar özellikle istanbul a oranla çok daha makul.can bey in ameliyat ettiği hastalar da çok memnun kalıyor fark ettiğin üzere:)mutlaka görüşmelisin..içine sinecektir emin ol:KK66:

X