Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

erika geçmş olsunnn oh oldun amelytını kurtuldunnnn =))sıra bızde amelyt cok agrılı mı ? korkuormm :=)

evet nihayet oldu bitti:)ben hiç ağrı yaşamadım kii benim burnum biraz problemliydi.septum düzeltildi.burun ucu düzeltilip kaldırıldı.buna rağmen hiç ağrı sancı yaşamadım..hiç korkma canım..

evet tatlım.eğriliğin olduğu yerde nefes problemim vardı.doktorum onu da halletti sağolsun..hatta şu an, tamponlara rağmen problemli taraftan gayet iyi nefes alabiliyorum

oh süper:KK9: bende de aynı durum sözkonusu bende inş operasyondan sonra bol oksijenli günlere kavuşurum:))

bayramdan hemen sonra olmaya karar verdim canım ama bayram bitsin direkt gidiyorum can beye ancak o zaman müsaitim

hayırlısı tatlımm..umarım istediğin gibi olurr:)ama can bey çok yoğun bu aralar..önceden gidip gün alabilirsin..bana en erken 1 hafta sonraya gün vermişti.

aldım canım.hem yarım xanax hem de can bey in alerji için verdiği antihistaminik var(oda uyku getirirmiş)onu da aldım.şimdi çok daha rahatım:)

xanax ağır değilmi?dikkatli kullan ve bağımlılık yapan bir ilaç.
ben atarax almıştım.malumunuz azcık panikliyim de:)

xanax ağır değilmi?dikkatli kullan ve bağımlılık yapan bir ilaç.
ben atarax almıştım.malumunuz azcık panikliyim de:)

canım ben bir nöroloğa danışarak aldım.bence de ağır ama, yarım alırsam sorun olmayacağını söyledi dr.atarax,pasiflora beni etkilemiyor maalesf:)bir de dün küçük bir panik atak krizi geçirdim gece acildeydim.oradaki doktorlarda onayladı.şu süreç bitsin yavaştan keseceğim ilacı zaten :KK66:

bu arada alçının altında dayanılmaz bir kaşıntı başladı..sizde de olmuş muydu kızlarr?dayanılır gibi değil!

bu arada alçının altında dayanılmaz bir kaşıntı başladı..sizde de olmuş muydu kızlarr?dayanılır gibi değil!

Olmaz mı hiç !! Çıldırtıyordu resmen. İkinci alçı da yeni takılınca bir süre kaşınmadı fakat şimdi o da kaşındırıyor.

_____

7. günüme ait, burun ucum bandajsız bir fotoğraf yükledim kızlar, merak edenler bakabilir.

Olmaz mı hiç !! Çıldırtıyordu resmen. İkinci alçı da yeni takılınca bir süre kaşınmadı fakat şimdi o da kaşındırıyor.

_____
offff amaa gerçekten çok rahatsız bir durum..yapılabicek hiçbir şey de yok:KK43:kafamı falan sallıyorum belki alçı hareket eder de geçer diye ama nafile :KK43:

offff amaa gerçekten çok rahatsız bir durum..yapılabicek hiçbir şey de yok:KK43:kafamı falan sallıyorum belki alçı hareket eder de geçer diye ama nafile :KK43:

Hahahaha çıldırma kız, kafanı filan sallama =) Can Bey'in son hastaları da iyice manyak takımından çıktı. Sen kafanı sallarsın, ehö sümkürür, ben ameliyatımın ikinci günü tamponum yok zannedip burnuma cımbız sokarım filan.

Enteresan.

Evet evet oldu arada bir oldu olunca da fena cidden:) can beyin verdigi bi ilac vardi onu ictim hemen claRitine ...ama olabiliyor hatta alci cikinca hala uyusuk olan yer kasinabiliyor ve uyusuk oldugu icin istedigin kadar kasi etkisiz:KK66: :KK52: yine claritine:KK34:

X