Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ameliyata saat 14.00 da girdim.3 saat sürmüş.fakat öncesinde anestezi uzmanından sedasyon istedim(iyiki de istemişim)inanın bana ameliyata nasıl gittim,nasıl bayıldım hatırlamıorum.ameliyat olacaklar kesinlikle istemeli.fotoğraflarımdan gördüğüm kadarıyla güle oynaya gitmişim:)ayıldığımda gözlem odasındaydım sanırım.yüksek sesle duygu hanım,duygu hanım diye bağırdıklarını duydum.ilksorduğum da "bitti mi?"oldu:)sonrası kopuk odamda açtım gözümü ve maalesef biraz kustum,fakat daha sonra çook çok rahattım.can bey burnumun yapma bebek gibi olduğunu söyledi."istediğim herşeyi yaptım harika oldu dedi".hatta anneme "istemeye gelirlerse yüklü başlık parası iste yarısını da bana ver"diye espri yaptı.sağolsun çook çok ilgilendi.hatta bi ara annemin üzüntüden tansiyonu düştü.beni bıraktı onunla ilgilendi :)neyse
akşam saat 22.00 de de hastaneden ayrıldık.

bu arada çook şanslıydım:)çünkü ameliyata resmen kıyafetlerimle girdim :)servistekiler bana ameliyat kıyafeti giydirmeden eşofmanlarımla indirdiler aşağıya.daha sonra ameliyathanede beni öyle gören anestezi doktoru yukarıyı arayıp bi güzel fırçaladı."hastamın bi spor ayakkabısı eksik üzerinde onu da getirseydiniz" falan dedi:sonrasında da )madem öyle üst çamaşırda kalsın,çıkarmayın dedi..sadece bluzumu çıkarttılar:)

şu an iyiyim.hatta çok iyi nefes alıyorum ama korkuyorum yarın ve sonrasında tıkanacak diye.inşallah tıkanmaz

ii yapmışsın :) bende kalıcı makyajdamı yaptırsam diye araştırma ve düşünce içindeyim :KK70: ama değişimde abartmakta istemiyorum:KK1:

canım bende kalıcı eyeliner var.4 yıl önce yaptırmıştı çok memnunum.fakat işin gerçeği inanılmaz acı yaşadım.yani şu ameliayatta yaşadıklarım ondan çok daha hafifti öyle söyleyeyim.o yüzden ağrı eşiğim yüksek dayanırım diyorsan yaptır.şahsen bir daha asla kalıcı makyaj yaptırmam :)

can bey burnumun yapma bebek gibi olduğunu söyledi."istediğim herşeyi yaptım harika oldu dedi".hatta anneme "istemeye gelirlerse yüklü başlık parası iste yarısını da bana ver"diye espri yaptı.

Ollley o zaman =)

Çok sevindim canım benim. Can Bey çok güzel konuşmuş, seviyorum adamın rahat tavrını yahu =) Hakikaten de kibar bir yüzün var. Ona uygun süper bir burun yaptığına eminim.

ii yapmışsın :) bende kalıcı makyajdamı yaptırsam diye araştırma ve düşünce içindeyim :KK70: ama değişimde abartmakta istemiyorum:KK1:

Kalıcı makyaj denilen şeye bir türlü sıcak bakamadım. Belki de şu ana kadar güzel bir örneğini göremediğim içindir. Hem ne gerek var yahu, mis gibi cildin var, üzerine istediğin makyajı yap işte. Her makyaj güzel durur.

Bu arada yeni saçımın halini ve yüzümün birkaç tapon halini albüme ekledim kızlar bilginiz olsun =)

kızlar ben az önce sanırım bir panik atak krizi yaşadım.acile gittim.bizim açımızdan ciddi bir sorun yok ama içini rahatlatmak istiyorsan bir kardiyoloğa git dedilr:KK43:((
uyuyamıyorum,arada sıçrıyorum yatağımdan falan tuhaf tuhaf şeyler anlamadım gitti :KK43:halbuki ameliyatla ilgili hiçbir sorun yok,herşey yolunda..nerden çıktı ki bu şimdi!

kızlar ben az önce sanırım bir panik atak krizi yaşadım.acile gittim.bizim açımızdan ciddi bir sorun yok ama içini rahatlatmak istiyorsan bir kardiyoloğa git dedilr:KK43:((
uyuyamıyorum,arada sıçrıyorum yatağımdan falan tuhaf tuhaf şeyler anlamadım gitti :KK43:halbuki ameliyatla ilgili hiçbir sorun yok,herşey yolunda..nerden çıktı ki bu şimdi!

Canım ağzıdan alınan nefes hiçbir zaman ciğerler için yeterli değildir ve bu sepeple kalp daha hızlı atmaya başlar. Her ne kadar tamponların açık da olsa artık çoğu nefesini ağızdan alıyorsun o yüzden bu sıkıntıları yaşaman çok normal. İkinci veya üçüncü günde tamponlar şişmeye başlayınca daha iyi anlayacaksın bu durumu. Celinn daha fazla bekleyemeyip bir gün önceden tamponları aldırmıştı. Ben de artık tamponları çıkarttıracağım günün bir gece öncesi sakinleştirici ile uyuyabilmiştim. Azıcık dayanacaksın canım benim, o kadar kısa bir süre ki ... Sonradan gülüp geçiyorsun. Sıkıntı bastıkça buraya gel. Ben geceleri genelde buralardayım =)

Canım ağzıdan alınan nefes hiçbir zaman ciğerler için yeterli değildir ve bu sepeple kalp daha hızlı atmaya başlar. Her ne kadar tamponların açık da olsa artık çoğu nefesini ağızdan alıyorsun o yüzden bu sıkıntıları yaşaman çok normal. İkinci veya üçüncü günde tamponlar şişmeye başlayınca daha iyi anlayacaksın bu durumu. Celinn daha fazla bekleyemeyip bir gün önceden tamponları aldırmıştı. Ben de artık tamponları çıkarttıracağım günün bir gece öncesi sakinleştirici ile uyuyabilmiştim. Azıcık dayanacaksın canım benim, o kadar kısa bir süre ki ... Sonradan gülüp geçiyorsun. Sıkıntı bastıkça buraya gel. Ben geceleri genelde buralardayım =)

tamamdır canımmm..içimi rahatlattın yaaa.çok korktum biran kalp krizi geçiriyorum falan sandım :KK43:birde eğitim araştırma hast. gittim. bütün "doktorlar ee ne gerek var böyle şeylere,takılmayın vücudunuzdaki kusurlara"diyip sinirimi iyice oynattılar gece gece hey allahım!

tamamdır canımmm..içimi rahatlattın yaaa.çok korktum biran kalp krizi geçiriyorum falan sandım :KK43:birde eğitim araştırma hast. gittim. bütün "doktorlar ee ne gerek var böyle şeylere,takılmayın vücudunuzdaki kusurlara"diyip sinirimi iyice oynattılar gece gece hey allahım!

İşgüzarlık bedava. Sana o akılları verdi diye bir halt etti sanmıştır o doktor. Önemsiz. 3 gün sonra o tamponların bödöfff diye çıkış anını düşünüp zihnimizi rahatlatıyoruz canım. Ooooğğğm =)

İşgüzarlık bedava. Sana o akılları verdi diye bir halt etti sanmıştır o doktor. Önemsiz. 3 gün sonra o tamponların bödöfff diye çıkış anını düşünüp zihnimizi rahatlatıyoruz canım. Ooooğğğm =)

hahahahaa harikasın yaaa:)cidden moral oluyorsun enerjinlee tatlım:)

hahahahaa harikasın yaaa:)cidden moral oluyorsun enerjinlee tatlım:)
Tatlim gecmis olsun oncelikle...
Vucudun o narkozu tam atamadi sicraman vs cok normal. Ben ameliyattan sonra hic usumedigim halde zangir zangir titriyordum. Yanima kim otursa elini tutmadan uyuyamiyordum. Uyurken de ayni sicramalari yasadim. Ilac vucuduna garip tepkiler verdiriyor:))
Narkoz ilaclarini atacaksin bugun. Bol su ic ki odemleri de rahat ve hizli at.
O atagi ben de yasadim, cok iyi anliyorum seni.
Ama gececek tabi... Emin ol:)) sonuc super olacak...
Hatta muayenehanede bulusup toplu profil resmi crktirelim:p

Vucudun o narkozu tam atamadi sicraman vs cok normal. Ben ameliyattan sonra hic usumedigim halde zangir zangir titriyordum. Yanima kim otursa elini tutmadan uyuyamiyordum. Uyurken de ayni sicramalari yasadim. Ilac vucuduna garip tepkiler verdiriyor:))

Hahahaha Can Bey de kovalamazsa ben bu burnumu keser atarım =)) Daha gitmediniz mi siz be, defolun artık hayatımdan diye isyana bağlayabilir :KK66:

kızlar nerede uyku uykuuuuuuuuuuu:) erika ve senicita tebrikler sizi deliksiz forumcu ilan ediyorum gece 5 te ben sızmışım artık:):):KK1:

IsyeeeaaaaNnn:))
Ben dedim ona yemege cikacagiz sizi de davet edecegiz diye:)))
Muayenehaneye gelen var mi yarin?

Senin alçın mı çıkıyordu yarın, artık o kadar serisin ki takip edemiyorum, bi söyleyiver =)

kızlar nerede uyku uykuuuuuuuuuuu:) erika ve senicita tebrikler sizi deliksiz forumcu ilan ediyorum gece 5 te ben sızmışım artık:):):KK1:

Ben de sızmayı ne çok isterdim. Fakat gün boyunca burnumdan nefes alabiliyorken gece yatağıma yattığım vakit sanki içine beton dökmüş gibi kaskatı kesiliyorlar. Deniz suyu filan kar etmiyor hiçbir şey. Yoksa ben de uyumayı çok istiyorum. Ameliyat olduğum günden beri 2-3 saatlik uykularla duruyorum. Zaten yüzüm çürük içinde, bir de yorgunluk üzerine eklenince feci gözüküyor.

sağol canımmm..çok kötü oldum yaa:KK43:kalp krizi geçiriyorum diyo acile koştum gece 04.00 de.anestezi yapmaz dedi acildeki doktorlar daha da korktum kalp hastası falan mıyım diye:KK43:daha sonra panik atak krizi dediler.eve gelince de hemen xanax içtim.ardından da sızdım kaldım

sağol canımmm..çok kötü oldum yaa:KK43:kalp krizi geçiriyorum diyo acile koştum gece 04.00 de.anestezi yapmaz dedi acildeki doktorlar daha da korktum kalp hastası falan mıyım diye:KK43:daha sonra panik atak krizi dediler.eve gelince de hemen xanax içtim.ardından da sızdım kaldım

Iyisin dimi simdi?

X