Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlarrr 2. hafta profil fotosu koydumm ..burun ucu ödem çok ondan biraz kalkık duruyor sabretcez inmesi için:KK1:

Alcim cikti ve daha kucuk bi alciyla degistirildi
Yuzumu gostermediler
Pazartesi sabah tamamen cikacak
Ama sokakta yururken vs birileri carpacak diye surekli korkuyorum

Yuzumu gostermediler

ben o günleri görebilecek miyim?:KK43:( yarın tamponlar çıkacak.aslında korkmuyordum ama burnumda o kadar sağlam duruyorlar ki;çıkarken canım çok yanacak gibi hissediyorum

ben o günleri görebilecek miyim?:KK43:( yarın tamponlar çıkacak.aslında korkmuyordum ama burnumda o kadar sağlam duruyorlar ki;çıkarken canım çok yanacak gibi hissediyorum
Sakın stres yapma. Daha önceden yazdığım şeyi hatırla. Tampon çıkarken bırak acı çekmeyi, feci bir rahatlama hissediyorsun. Tamponların o kadar sağlam durmasının sebebi senin burnuna dikilmiş olmaları.

Yuzumu gostermediler

Celinnciğim ben de o korku yüzünden ev kuşu oldum =) Hiç dışarı çıkmıyorum. Geçen gece kendim elimle ucuna çarptım nasıl sinir oldum anlatamam. Acı filan çekmedim tabii ama sanki vurduğumda şekli değişecek gibi geliyor =)

Korkma doktor onlari usulune gore cekiyo bisiy olmaz
Zaten tampon da ciktiktan sonra bak keyfine. Sık serumu burnuna hyatini yasa:)))

Kendini ilk defa evde gorecek olman iyi bisi aslinda ama dr da yaninda olsa daha iyi olurdu aslinda... Yorumlarini almak istedi mi?

Pazartesi gideceğim zaten Muayenehaneye. Hatta sen gideceğin saati söyle karşılaşalım orada =) Randevuyu ona göre alayım ben de.

Yuzumu gostermediler

Celincimm cok tesekkurler..senin albumunu goremeyecekmiyizzz:KK9:
Buaradaaaa kizlaaar atiyorum pazartesi saat 4 te tesadufen can beyin muayenehaneye kadinlarkulubu gelmis olsaaa:):KK66:

Son düzenleme:
kızlar ben az önce sanırım bir panik atak krizi yaşadım.acile gittim.bizim açımızdan ciddi bir sorun yok ama içini rahatlatmak istiyorsan bir kardiyoloğa git dedilr:KK43:((
uyuyamıyorum,arada sıçrıyorum yatağımdan falan tuhaf tuhaf şeyler anlamadım gitti :KK43:halbuki ameliyatla ilgili hiçbir sorun yok,herşey yolunda..nerden çıktı ki bu şimdi!

geçmiş olsun,bende de panik atak olmuştum,bacaklarım,vucudum cok titriyordu...boğularak öleceğimi falan düşünmeye başlamıştım..
cook şükür geçti.

Şu siralar en sevdigim reklam " tikali buruna bruno" . Ve şu replik:) "o burun tikanacak arkadaşş "....
bende o reklamin ehö' ce fotosunu yaptim.
Sanirim hepimizin durumunu yansitiyor:):KK1:

Celincimm cok tesekkurler..senin albumunu goremeyecekmiyizzz:KK9:
Buaradaaaa kizlaaar atiyorum pazartesi saat 4 te tesadufen can beyin muayenehaneye kadinlarkulubu gelmis olsaaa:):KK66:

Ben pazartesi ise donmus olacagim ama kalbim sizinle kizlar, giderseniz selam soyleyin benden de:))
Aksam saatlerinde veya haftasonu organize olursaniz katilimak isterim tabi...
Eho cum mailini yazarsan sana da foto gondereyim buraya album yapmayacagim

Yok canim kasinmiyor. Derin soyulacak demisti Can bey dun. Seninki soyulmaya baslamistir belki
Benim burnumun ustu yaglidir sanirim daha soyulmuyor

Benim de cildim yağlıdır normalde ama fecccci bir kaşıntı hasıl oldu. Dün neler konuştunuz bu arada ? Burnunu gören biri oldu mu yanındakilerden =)

X