Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Akşam acıcık başının etini yiyim o zaman ben :KK8: :KK9: :KK9: :KK9:

Ama ama bizim için yapıcak sonuçta. Ben nasıl dişimi sıktım okulu uzatmadan bitirdim geldim onun yanına. Oda benim için bişeyler yapsın dimi ama :KK12:

Harika ötesi bir tarih heralde çok uğraşsam böylesi tutmazdı :KK52:

Tarihler benim için çok önemlidir :KK12: Nişan bohçamın geldiği tarihi bile bilirim :KK16: :KK12:

Benim icin de tarihler cok onemli yaaaa :)
Mayista olacakken dugun niye taa eylulde olsun arda 4 ay var
Bencee 5.5.2015 olmali diyorum yine :124::124:

Keske biz de birZ booyle bahar mevsiminde fln tanissaymisiz yaw :KK1:

Benim icin de tarihler cok onemli yaaaa :)
Mayista olacakken dugun niye taa eylulde olsun arda 4 ay var
Bencee 5.5.2015 olmali diyorum yine :124::124:

Keske biz de birZ booyle bahar mevsiminde fln tanissaymisiz yaw :KK1:

Yerim kız seni :KK16: Evet neden düğünümüs eylülde oluyomuş :KK8: Mayısta olmalııı :KK31: :KK12:

Artıkın bahar mevsiminden sayabilirsin canım nede olsa kar kış gördüğümüz yok malesef :KK14:

Yerim kız seni :KK16: Evet neden düğünümüs eylülde oluyomuş :KK8: Mayısta olmalııı :KK31: :KK12:

Artıkın bahar mevsiminden sayabilirsin canım nede olsa kar kış gördüğümüz yok malesef :KK14:

.Kar yagmadi kayak merkezleri hep yapay kar ile idare ettiler subat gunluk guneslik gecti hep :44: okullar bitmisken niye subatta degil de 5-6 aysonra agustosta fln evleneyim :44:

Ben de seni yeeerim :KK23:

.Kar yagmadi kayak merkezleri hep yapay kar ile idare ettiler subat gunluk guneslik gecti hep :44: okullar bitmisken niye subatta degil de 5-6 aysonra agustosta fln evleneyim :44:

Ben de seni yeeerim :KK23:

Evet kuzum o kadar beklediniz zaten daha da geç olmasına ne gerek var imkan varken :KK16:

X