Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

hehe iyi bakalım :) sevgilim çok kararsız yaa gidip gitmeme konusunda :KK31:
bi gideyim aradan çıkarayım diyor bi 30 yaşına kadar erteleyim bedelli çıkarsa diyor :KK31:

eğer yakın zamanda evlilik düşünüyosanız ertelemesin, evlenmeden önce gitsin gelsin, bizim topikte evli arkadaşlar var kocasını gönderen, onlara bizden daha zor geliyor hasretlik ve dayanmak... evliyken çok zor yani asker yolu beklemek de askerliği yapmak da. ona göre düşünsün taşınsın :21:

seninki kaç yaşında, üni. mezunu mu?

eğer yakın zamanda evlilik düşünüyosanız ertelemesin, evlenmeden önce gitsin gelsin, bizim topikte evli arkadaşlar var kocasını gönderen, onlara bizden daha zor geliyor hasretlik ve dayanmak... evliyken çok zor yani asker yolu beklemek de askerliği yapmak da. ona göre düşünsün taşınsın :21:

seninki kaç yaşında, üni. mezunu mu?

pek gitmeye de gönlü yok ya :KK31: ama bedellinin çıkıp çıkmayacağı da piyango sonuçta ona da güvenilmez diye düşünüyorum :KK31:

bu ay 23ünü bitirecek canım aramızda tam 1.5 yaş var
üniversite öğrencisi 4. sınıf

pek gitmeye de gönlü yok ya :KK31: ama bedellinin çıkıp çıkmayacağı da piyango sonuçta ona da güvenilmez diye düşünüyorum :KK31:

bu ay 23ünü bitirecek canım aramızda tam 1.5 yaş var
üniversite öğrencisi 4. sınıf

hımmmm, valla bence üni. bitirince gitsin, diğeri şans işi gerçekten, ya olmazsa? ben çok söyleniyorum mesela benimkine, şimdiye kadar niye gitmedin diye :KK22: askerliği halletmiş olsaydı, bu yaz evlenmiş olurduk biz, ama otomatikman bi sene attı şimdi:KK43:

hımmmm, valla bence üni. bitirince gitsin, diğeri şans işi gerçekten, ya olmazsa? ben çok söyleniyorum mesela benimkine, şimdiye kadar niye gitmedin diye :KK22: askerliği halletmiş olsaydı, bu yaz evlenmiş olurduk biz, ama otomatikman bi sene attı şimdi:KK43:

öbür türlü 30 yaşı bekler de bedelli denk gelmezse çoluk çocuk sahibi olarak askere gitmek zorunda kalır :KK53::KK53:

ben de git gel aradan çıkar diyorum 5.5 ay sonuçta
hem 20li yaşlarda askerliği atlatmak daha kolay gelir bence :KK31:

ah kıyamam nasip böyleymiş canım

Hemen geliverdim bak :)
Ne yapayım İstanbul'a git gel helak oldum. Tam dinlenirim derken hooop bir daha...3 ayımız var daha kavuşmaya :KK9:
Sen napiosun:KK70:

oy oyy kıyamam yaaa düğüne mi 3 ay var canım?
hemencecik geldin hoşgeldin :KK71:

ben napayım ödev yapıyorum makale hazırlıyorum :KK68:

öbür türlü 30 yaşı bekler de bedelli denk gelmezse çoluk çocuk sahibi olarak askere gitmek zorunda kalır :KK53::KK53:

ben de git gel aradan çıkar diyorum 5.5 ay sonuçta
hem 20li yaşlarda askerliği atlatmak daha kolay gelir bence :KK31:

ah kıyamam nasip böyleymiş canım

aynenn, yaş ilerledikçe zor gelir, bizimkine geliuo mesela :KK53: bi de eşi arkada bırakıp gitmek çok çok daha zor gelir :26:

napalım nasip böyleymiş diyorum ben de :KK5:

aynenn, yaş ilerledikçe zor gelir, bizimkine geliuo mesela :KK53: bi de eşi arkada bırakıp gitmek çok çok daha zor gelir :26:

napalım nasip böyleymiş diyorum ben de :KK5:

erkekler bizim kadar geleceği öngörmüyor yaa onlara her şey kolay geliyor aman gideriz yaparız ederiz diyolar amaa :KK1::KK1::KK1:

sen napıyorsun çalışıyor musun ne mezunusun :)
2009 dan beri üyeymişsin maşallah :KK53:

erkekler bizim kadar geleceği öngörmüyor yaa onlara her şey kolay geliyor aman gideriz yaparız ederiz diyolar amaa :KK1::KK1::KK1:

sen napıyorsun çalışıyor musun ne mezunusun :)
2009 dan beri üyeymişsin maşallah :KK53:

:KK1: :KK1: :KK1:

Eğitim fakultesi mezunuyum, İngilizce öğretmeniyim. 6 yıldır çalışıyorum.

2009'dan beri buralarda takılıyorum ara ara :KK1:

X