Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Hayırlı olsun tutkucuum

çok sağolun kızlar..
evet dişim staj,ama evdeki hesap çarşıya uymadı 4 ay sürecekmiş
30-35 tane çocukla resmen deliye döndüm, inşallah alışırım zamanla:26:
-----

iyi düşünmüşsün kuzum,evet parmaklar ince ve küçükse ikisi bir arada zor olur
inşallah nasip olur gönlündeki yüzüğü almak kuzum

hoşgeldin cnaım ben de seni bekliyorum

4 ay staj hee vay hadi bakalım altından kalkabilecek misin bu işin :)

bakalım sevgilim alacak mı yüzüğü alırsa sürpriz almazsa daha büyük sürpriz olacak

hoşgeldin cnaım ben de seni bekliyorum

4 ay staj hee vay hadi bakalım altından kalkabilecek misin bu işin :)

bakalım sevgilim alacak mı yüzüğü alırsa sürpriz almazsa daha büyük sürpriz olacak

hoşbuldum kuzum..
kalkmam zorundayım he..sonunda iyide maaş var,nasipse evin eksiklerini tamamlamak için çabalamam gerek en azından

alır alır,alsın yanii..biricik sözlüsü olacaksın inşallah,o kadarcıkta olsun yani

canım kusura bakmazsan ben çıkıyorum,öyle yorgunumki bir selam vereyim dedim..

ooo maaş mıııı süper
inşallah alır bakalım ben baya çıtlattım
yok canım ne kusuru öptüm haydi görüşürüz hoşçakal

Evet canım :) siz nasil tanistiniz

Bizimki enteresan bir tanışma oldu

Lise 1 de benimle aynı sınıfta okuyan arkadaşım Lise 2 de bölüm seçti ve bir başka okula gitti. Bölüm değiştirerek. Giden arkadaşımla da çok iyi anlaşırdık (Erkek) ve gittiği okulda benim nişanlımın okuduğu okuldu. Onlarda orada arkadaş olmuşlar. Bu vesile ile ortak arkadaşımız sayesinde bizde tanıştık. 5 Mayıs 2008 den buna yana

Benim en çok istediğimdi 05.05.2015 te nikahlanmak. Ama gel gelelim ki nişanlım o tarihte hatta 04.05.2015 te dönecek :2: 1 gün içinde de nikah işlemleri yapılmaz sanırım bilemiyorum ama en çok isteğim

Teşekkür ederim kuzusuu

Çok güzel oluyor dimi sabahları onu görmek

. Way kaderin cilvesi iste canım
5.5.2008 cok hosmus aslinda 5.5.2015 nikah icin super bi tarih
hic oluru yok mu? Nisanlin izin kullanmasa da mi 04.05.2015 te dönüyor?

ben de 6. Yildonumumuz 08.02.2015 te nikahim olsun istiyorum
ama annem kışın dugun olmaz diyor
hem de ne guzel pazar gunune denk geliyor o tarih

Evet bizimde iyi denk geldi öyle olması aslında 5.5.15 olacak. Aslında şubatta gidiyordu ama bu dönemin kısalmasından dolayı çok talep olmuş mayısa kaldı. Ay inşallah mayıs da ertelenmez

Onu tam bilmiyorum kuzum ama bildiğim kadarıyla hiç izin kullanmasa 1 ay erken gelebilme imkanı var. Kullanma dicem ama bu sefer dayanabilir mi o kadar görmeden bilemiyorum. O baskıyıda ona vermek istemiyorum. Ama o gün nikahımızda çok olsun istiyorum.

Acaba izin günlerinden diyelim ki 10 gün kullanmadı. Acaba 10 gün erken gelme gibi bir durumu söz konusu olur mu :44:

Bilenler varsa bana yardımcı olsun lütfen :26:

Kuzum sizde nikahınızı erken yapın yani o tarihte bir kaç ay sonrada düğün yapın olmas mı :26:

Wat be talep patlamasi var demek
Canim acemilik 1 ay ustalik 11 ay oluyoe her ay icin 2 gun hakki oluyor 11x2=22 gun izni var
Bunlari topluca kullanabilir hic kullanmayanilir bi kismini killanabilir
10 gununu kullanmazsa 10 gun erken gelir

Acemilik ile ustalik sehirleri farkli olursa yol izni olur bu 22 gun icinde olmaz o ayri olur o zaman gorusursunuz
Sehirleri belli mi? İnsallah yakin bi yere duser sen gidersin gormeye
İyi bir planlama ile halledebilirsiniz
Dugun salonunu o askere gitmeden tutarsiniz

Ben annemi subatta dugune ikna edecegim

Son düzenleme:

Ooooo maşallah lokumum valla çok yardımcı oldun bana ya

Peki birşey daha sorucam sana bazı yerlerin acemilik 3 ay olmuyor mu ben mi yanlış biliyorum ?

Şehir henüz belli değil. 10 nisandan sonra belli olacak. İnşallah aslında en çok düşüncemiz Ankara gibi ama hayırlısı bakalım. Yakın olursa ben sürekli gitmeyi düşünüyorum.

Düğün salonunu bende askere gitmeden tutalım diyorum ama nişanlım çok erken olur diyor. Yani şöyle ki Mayısta gidecek biz bir sonraki yılın Ağustos - Eylül gibi tutacağız. Bende diyorum ki en son kurban bayramına kesin izne gelir. Ben gelmesini istiyorum. Çünkü yıllık iznimi kurban bayramı ile birleştirip tatil yapmayı düşünüyorum. Oda izne gelir. O sırada düğün salonu, nikah günümüzü falan alırız. Hemde o çıkmış olur aradan. Balayımızı kararlaştırırız. Çünkü gelmesini beklersem geç kalmış oluruz diye düşünüyorum. Sonuçta İstanbul' da oturuyoruz ve kalabalık şehir. Ben son dakikaya kalan işleri pek sevmiyorum içim rahat etmiyor kuzum.

Kuzum anneni şu şekilde ikna edebilirsin Mart ayındayız ve hala daha kışı gördüğümüz söylenemez Hakikaten artık mevsimler öyle bi değişti ki anlamıyor insan. Benim Kasımda nişanım oldu ama her yer güneş, hava sıcak

Evet canim bazi yerlerde acenilik 3 ay oluyor bu sefer de geri kalan 9 ay uzerinden 18 gun izin oluyor. İyi dusunmussun ya bayramlardan birinde izne gelsin her seyinizi halledin iki bayramda birden gelmesine gerek yok ki cogu asker bayramlardan birinde geliyor

Nisanlin da o tarihte nikah olsun isterse izninin yarisini kullanir yarisini kullaaz hem erken gelmis olur iste

Bu subatta dogru durust kis gormedik yaa eskisi gibi degil ya gelecek olan yolda kalmaz
Hem somestra denk gelecegi icin rahat olur millete

Evet kuzum bende öyle diyorum. Zaten Mayısta askere giderse ramazan bayramına gelmesine gerek yok. Bizim için önemli olan yani düğün işlerinden dolayı kurban bayramında gelmesi daha iyi olur. Hem iki bayramın arasıda pek yok zaten. Oda çok istiyordu o tarihte nikahımızın kıyılmasını ama işte askerlik çıkınca kaldık öyle :26:

Evet kuzum bak dediğin gibi hem tatilde oluyo okullar. Millet rahat rahat gelir giderler

Ay ne iyi geldi seninle konuşmak

.Canim madem nisanlin da istiyor az disini sksın sadece kurbanda gelsin iznininyarisinifilan kullasin insallah yakon yere duser de sen gidersin yanina

5.5.2015 olmali !!

Cunku acayip guzel bi tarih :124::124:

.Canim madem nisanlin da istiyor az disini sksın sadece kurbanda gelsin iznininyarisinifilan kullasin insallah yakon yere duser de sen gidersin yanina

5.5.2015 olmali !!

Cunku acayip guzel bi tarih :124::124:

Akşam acıcık başının etini yiyim o zaman ben

Ama ama bizim için yapıcak sonuçta. Ben nasıl dişimi sıktım okulu uzatmadan bitirdim geldim onun yanına. Oda benim için bişeyler yapsın dimi ama

Harika ötesi bir tarih heralde çok uğraşsam böylesi tutmazdı

Tarihler benim için çok önemlidir Nişan bohçamın geldiği tarihi bile bilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…