Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

günaydın tatlı mutellam :KK16:

ah kuzum babacık napsın sen onun eli ayagıydın
Bi de 2-3 saatlik yere de değil cok uzaga gidiyorsun :KK50:
ailenin oraya tasinma gibi bi dusuncesi yok mu canim :KK31:

""""""

Kızlar öncesi-sonrası fotomu görmediniz mi yaa albümde :KK17:

""""""

ne fotosu kız nerde :44:
valla belki gelir ama şu düğünü sağ salim atlatsak babişime bişey olmadan:18:

merhabalar bende geldim aranızaaaaaaa:KK3::KK3::KK3:
hoşgeldinnn nasılsınnn :KK16:

Son düzenleme:
nişanlığım için bir türlü su yeşili taç bulamadım kızlar yaa tacı bırakın çiçeği bile bulamadım ne renkmiş yaa :KK47: taşlı taçta istemiyorum ya nişanlığın üstü zaten full taş...Eğer nişana kadar bulamazsam su yeşili çiçek yada taç sizce kırık beyaz ya da beyaz çiçekli taç sırıtır mı arkasına su yeşili fiyonk yapsam aralrına su yeşili boncuklarla süslesem? Eki Görüntüle 985225 yani bu tacın çiçeklerini beyaz düşünün fiyongunu su yeşili yapsam aralarına su yeşili inci boncuk yapsam olur mu beyaz sizce sırıtır mı yoksa :26:

nişanlığım için bir türlü su yeşili taç bulamadım kızlar yaa tacı bırakın çiçeği bile bulamadım ne renkmiş yaa :KK47: taşlı taçta istemiyorum ya nişanlığın üstü zaten full taş...Eğer nişana kadar bulamazsam su yeşili çiçek yada taç sizce kırık beyaz ya da beyaz çiçekli taç sırıtır mı arkasına su yeşili fiyonk yapsam aralrına su yeşili boncuklarla süslesem? Eki Görüntüle 985225 yani bu tacın çiçeklerini beyaz düşünün fiyongunu su yeşili yapsam aralarına su yeşili inci boncuk yapsam olur mu beyaz sizce sırıtır mı yoksa :26:

su yeşili ne diye google dan baktım :KK1:

senin nişan elbisen su yeşili renk mi?

gördüm canım şimdi çok iyi uzamış valla :KK70: bencede bayanlara uzun saç yakışıo ama bazıları küt kısa keskin kesimleri kendine çok yakıştıryo :KK52:taş hatunlar yok değil

♥ Bugun gunlerden Teoman ♥
Konserden sonra bi muddet internete gelmeyecegim, bi yere gidiyorum da :)
Beni özleyinnnnn
Beni unutmayın :)

Tatlım yardımcı olmak isterim sana. Bende nişanlığıma karar vermeden önce su yeşili düşünüyordum taki nişanlığıma karar verene kadar :KK16:

Çok güzel bir renktir ve tam yaza uygundur sanırım seninde daha 3 ayın var. O zamana kadarda havalar ısınıyor bence doğru karar vermişsin. Ama şöyle bir durum var su yeşili tenine sana gider mi bilemiyorum. Saç rengin nedir? Ona göre sana taç önerebilirim.

Benim nişanlığımı diktirdiğim moda evi ayrıca bana nişanlığımın renginde çiçek yapmıştı ama kullanmadım onu taç kullanacağım için. Eğer nişanlığının üstü full taş ise kesinlikle çiçek kullanma derim. Çok alakasız olursun. Ben taşlı bir taç kullandım. Nişanlığımın üstünde savaroski taşlar vardı ve çok güzel uyum sağladı. Taşlı küpelerim vardı birde.

Bence sende ince bir taç düşünebilirsin. Ayrıca saç modeline karar verdin mi?

Onuda bize iletirsen sana daha güzel yardımcı olabilirim :KK16: Çok çok fazla araştırdım ben en iyisi en içime sineni olsun diye. :KK31:

Sana bu tarz taçlar önerebilirim çok şık ve senide çok zarif gösterecektir. :KK16:

$taç-modelleri-411.jpg

$taç-modelleri-65.jpg

$Gelin-Tacý-Modelleri-Çeþitleri.jpg

:KK31::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
kız sahi bugün sizin gününüz he:nazar:
nereye gidecen kız, kocaya kaçma hee:KK23:

evet canımm :KK16: güzeldi yine yerimiz iyiydi, 2. sırada ortadaydıkk :KK52:
ben daha biletler satışa çıkmadan rezerv etmiştim en önde olsun diyee :KK52:
teomanı baya yakından görmüş oldumm :KK52: millet teomaaaaan diye çıldırıyodu :KK52:
msj kutun dolmuş canım :KK34:

X