Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Maşallah sizede kuzum :nazar: :nazar: Allah nazarlardan kem gözlerden korusun inşallah :KK16:

Senin düğün yakın evlen, evlende tecrübelerini paylaş bizimle :KK31:

Aynı yaşta olmak bence büyük şans. Bilmiyorum belki çok iyi anlaştığımızdan dolayı böyle düşünüyorumdur. Aynı gün aynı yer :KK53: Büyük Şans :nazar: :21:

Benimde nişanlım Sivaslı :KK16: Size gelin geliyorum yani memleket olarak :21:

İzmitin neresine gelin geleceksin canım?

Ben hakikaten çok çok şanslıyım bu konuda. Bizim şuan oturduğumuz daireyi alalı 1 sene oldu. Ve nişanlımın evine çok çok yakın. Şöylede bir durum var ben onların evini bilmiyorum. Semt olarak sadece ismini biliyordum ama evi alacağımız yere ne kadar uzak yakın hiç bir bilgim yoktu :KK9: Bide baktık çok çok yakınız :KK16:

Nedir canım bu askerlik olayı böyle yazınca bak merak ettim şimdik :KK53: :18:

VAlla askerlik işleri karışık şansımıza 4 yıl üni okyanlarınki yazdığım gibi oluyormuş:KK31:
vayy demek bize gelin geliyorsu canım maşallahh sivasın neresindenn pekiiiiiiiiii:KK31:
sizede maşallah canım nazar değmesin:nazar:

dişim aslında gitmesede olurdu yani ama yıllarca yurt dışında olduğu için evde durunca canı sıkılıyo hemen:KK31:
deryam evet gelinliği fln hep beraber gidicez alıcaz aynı gunde hem gelinlik hem damatlık alınacak nasipse.

hiç çeyizim yokki deryam,annem hep baban gelince alınır diye diye bu zamanı buldu.
gerçekten birşeyim yok.
hatta teyzem kızının ve oğlunun çeyizinden kendi getirdi birşeyler onları kullanacakmışım,ki oğlu boşandı.ben neden boşanan birinin çeyizini kullanayım.

İstemem deyince cümbür cemaat üzerime geldiler.

salonu tutarken bile kimse gelmedi benimle.. yalnızdım,ordaki o duyduyu anlatmam mümkün değil.

demem o ki çok rahatlar,hiç birşeye para harcamak istemiyolar. halbuki kızlarıyım,rahat olsun ister insan evladını.

aklım hiç almıyor.. beyaz eşyaları nasıl aldılar hala şaşıp şaşıp kalıyorum:KK14:

hele bir hayırlısıyla kavuşsak,bitse artık bu işler..

tüm akrabalarım şaşıp kalıyor ailemin yaptıklarına
:26:

tutkum benimde çeyizim yoktu babam para birktirdi bir günde gittim aldım belki seninkilerde öyle düşüyodur
anlıyorum stres yapıyosun çokta haklısınn umarmm herşey gönlünce olur ya

VAlla askerlik işleri karışık şansımıza 4 yıl üni okyanlarınki yazdığım gibi oluyormuş:KK31:
vayy demek bize gelin geliyorsu canım maşallahh sivasın neresindenn pekiiiiiiiiii:KK31:
sizede maşallah canım nazar değmesin:nazar:

Aminnn :nazar:

Sivas Suşehri canım :KK16:

Tatlımm ben çıkıyorum malum mesai bitti. Nişanlımda geldi :KK16:

Görüşürüz yarın kendine çok iyi bak :KK19:

lokumm sana bi haberim var o askerlik işi bizim dedimiz gibi olmuyormuş ankarada sınava giriyorlarmış
sonra sınav sonucu kısa dönem veya 12 ay subay olarak askerlik yapıyolarmış maaşlı ve ev tutmak zorunda
sabah 8 de çıkıp akşam 5 de evine geliyorlarmış bizde yanlarında kalabiliyormuşuz

canim 12 ay subaylık kolay kolay denk gelmez ama denk gelirse oturur aglarım heralde :KK53:
Ev tutarsa gider kalirım yanında ne de olsa daha meslege baslamamıs olacagım evlendigimde :KK31:

dişim aslında gitmesede olurdu yani ama yıllarca yurt dışında olduğu için evde durunca canı sıkılıyo hemen:KK31:
deryam evet gelinliği fln hep beraber gidicez alıcaz aynı gunde hem gelinlik hem damatlık alınacak nasipse.

hiç çeyizim yokki deryam,annem hep baban gelince alınır diye diye bu zamanı buldu.
gerçekten birşeyim yok.
hatta teyzem kızının ve oğlunun çeyizinden kendi getirdi birşeyler onları kullanacakmışım,ki oğlu boşandı.ben neden boşanan birinin çeyizini kullanayım.

İstemem deyince cümbür cemaat üzerime geldiler.

salonu tutarken bile kimse gelmedi benimle.. yalnızdım,ordaki o duyduyu anlatmam mümkün değil.

demem o ki çok rahatlar,hiç birşeye para harcamak istemiyolar. halbuki kızlarıyım,rahat olsun ister insan evladını.

aklım hiç almıyor.. beyaz eşyaları nasıl aldılar hala şaşıp şaşıp kalıyorum:KK14:

hele bir hayırlısıyla kavuşsak,bitse artık bu işler..

tüm akrabalarım şaşıp kalıyor ailemin yaptıklarına
:26:

kuzularııım selaamm:KK3:

sınavım vardı bugun.. hiç hiç başımdan ayrılmadı hoca ya:KK14: öylece boş verdim çıktım :KK31:
artık burama geldi şu okul bitsede kurtulsam:KK4:

Tatlim sen ders calismiyor musun bakayim niye boş kagıt veriyorsun :KK20:

Canım üzülme, millete de bakma sen, beyaz eşya alınmış bak ne güzel büyük parçalar halledilmiş
Geri kalanları da 1-2 günde halledersiniz endişe etme canım üzülme :KK16::KK16:

Nasılsın tatlım nasıl gidiyor? :KK3:

Dün seninle pek sohbet edemedik :KK5:

aynen canımm ya dün görrüşşemedikk seninlee
napim valla off canım sıkılıyooo zaman geçmiyo bir türlüü
aşkımı çok özledim bende cd taktım abisnin düğüne gitmiştim orda dans falan ettik onu izledim biraz özlemm geçsin diye iyice arttı:KK5:

aynen canımm ya dün görrüşşemedikk seninlee
napim valla off canım sıkılıyooo zaman geçmiyo bir türlüü
aşkımı çok özledim bende cd taktım abisnin düğüne gitmiştim orda dans falan ettik onu izledim biraz özlemm geçsin diye iyice arttı:KK5:

Ayyy canım benim ya kıyamam :KK17:

Aynı şehirde misiniz nişanlınla?

Sende kendinden bahsetsene biraz bende seni tanıyayım :KK31:

Ayyy canım benim ya kıyamam :KK17:

Aynı şehirde misiniz nişanlınla?

Sende kendinden bahsetsene biraz bende seni tanıyayım :KK31:

o izmitte ben sivasta canım ya:KK5: en son kasımın 23 ünde gitmiştim 10 gün kalmıştımm çok güzel vakit geçirmiştikk ahh ahhhhhhhhhhhh:KK16:

şimdide son 3 ay bekleyiş :KK17: temmuzda nişnmız olduu :KK17: bennnn onaa resmennnnn aşığımmmm hihihihihi:KK9:

o izmitte ben sivasta canım ya:KK5: en son kasımın 23 ünde gitmiştim 10 gün kalmıştımm çok güzel vakit geçirmiştikk ahh ahhhhhhhhhhhh:KK16:

şimdide son 3 ay bekleyiş :KK17: temmuzda nişnmız olduu :KK17: bennnn onaa resmennnnn aşığımmmm hihihihihi:KK9:

Hımm epeyde uzakmışsınız :18:

Zor vallahi durumun canım ben duramazdım heralde öyle ya bilemedim şimdi :26:

Neyseki son zamanların ailenle vakit geçir bol bol :KK16:

Hımm epeyde uzakmışsınız :18:

Zor vallahi durumun canım ben duramazdım heralde öyle ya bilemedim şimdi :26:

Neyseki son zamanların ailenle vakit geçir bol bol :KK16:

aynen canım baya uzağızzz :KK16:ama olsunn biz yinede çok mutluyuz hemm şimdi evlencezz yaşicakk o kadar çok ilkimiz olcakkii say say bitmezz
birde biz baştan beri böyle başladığı için uzaklığı mesafeyi hiç umursamıyoruz
emin ol aşık olunca insan herşeye katlanıyor emin ol senin durumnda öyle olsa sende dururdun:KK16: şimdi nişanlın uzakta olsa duramazmısın mecbur :KK30:aşk kolay değillll ama çok müthiş bişey dimiiiiiiiiiiii:KK17:

aynen canım baya uzağızzz :KK16:ama olsunn biz yinede çok mutluyuz hemm şimdi evlencezz yaşicakk o kadar çok ilkimiz olcakkii say say bitmezz
birde biz baştan beri böyle başladığı için uzaklığı mesafeyi hiç umursamıyoruz
emin ol aşık olunca insan herşeye katlanıyor emin ol senin durumnda öyle olsa sende dururdun:KK16: şimdi nişanlın uzakta olsa duramazmısın mecbur :KK30:aşk kolay değillll ama çok müthiş bişey dimiiiiiiiiiiii:KK17:

Sorma canım bende "Ömrüm"den 2 yıl uzak kaldım. Üniversiteyi İstanbul dışında Kırşehirde okudum ve mesafe uzun olduğu için minimum 2-2,5 ayda gidebiliyordum. Bilirim ayrı kalmayı :26:

Ama sağolsun beni hiç mi hiç yalnız bırakmadı. Yeri geldi kalktı Kırşehire geldi. Beni gördü. Sabah gelip akşam gittiği oldu. Şimdide askerlik için uzakta olucak. Ama olsun bizim sevgimiz herşeyi aştığı gibi onuda aşacak.. :KK31:

Aşk tarifi olmayan bir güzellik :KK17: her insanın ömründe 1 defa da olsa tatmadan ölmemesi gereken bir mutluluk :KK31:

X