Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

aslında 9da o kadar iyi değilmiş.. ama 6nın biraz daha genişi öyle güzelll duruyokii
keşke keşke öyle alaydım ah ahh

aslında 9da o kadar iyi değilmiş.. ama 6nın biraz daha genişi öyle güzelll duruyokii
keşke keşke öyle alaydım ah ahh

kiyamam canim ben kendi istegimle gitmedim bu sefer foruma bi geldim ui olmusum
Ya benim parmaklarım cok ince o yuzden kalın yuzukler hic yakismiyor

Deryayla senin ortak begenin 2 numara oldu

Peki 5 numara nasil ya o da hoş gibi

Ya hepsi güzel

geldiim canım.) calısıyorum ondan sık gıremıyorum artık.bı bakıp cıkıcam .) nasılsın hersey yolundamı? okul nasıl gıdıyor

selam kızlar nasılsıınız bakalım?

Lokumum ben ince yüzükleri sevmediğim için yorum yapamıyorum maalesef. kalın alyansları seviyorum . bizim söz nişan bir arada olacağı için kalın alyans alacağız

geldiim canım.) calısıyorum ondan sık gıremıyorum artık.bı bakıp cıkıcam .) nasılsın hersey yolundamı? okul nasıl gıdıyor

bnceee 3 ve 6 eylülüm .) ben sade seylerden hoslandıgım ıcın en tastıs en sussuz seylerı begenıyorum.)

kuzum telefonla konuştum yazamadım kusura bakma.. iyiyim ben her şey yolunda şükür ya sen nasılsın her şey yolunda mı
3 ve 6 diyosun demek

aleyküm selam canımm
yaaa ince yüüzkleri nedeen beğenmiyorsunuz
ama benim parmaklarım o kadar minnak ki tek taş ve kalın alyans sığmıyor parmağıma

sizin söz nişan bir arada mı olacakk evde mi olacak canım
kalın alyanslar şöyle mi oluyor?

ya ben her daim sevememişimdir bu ince yüzükleri .
Ama eminim senin parmaklarında çok güzel duracaktır tatlım
bulgar tarzı yüzükler benim çok hoşuma gidiyor

siizn ne zaman tarih tam olarak belli mi canım ?

sizin söz nişan bir arada mı olacakk evde mi olacak canım
kalın alyanslar şöyle mi oluyor?
Eki Görüntüle 962357

Eki Görüntüle 962358

ben aslında söz nişan bir arada istemiyorum ama işte bakma sevgilim annem bir arada istiyorlar . birde sevgilimin babası uzun yolculuk yapamıyor maalesef hastalıkğından dolayı . o yüzden bende söz nişan bir arada olacak .
evet aynen böyle benim istediğim canım .belki cafe tarzı bir yer tutulur çünkü eğlenmek oynamak istiyorum ben .
evde olunca kalabalıktan hiçbir şeyin tadını çıkaramıyorsun

Son düzenleme:

tam belli değil de işte tahminen ağustos-eylül diyo annem canım

hm bak kuzenim nişanlandı işte uzak şehire gittik gündüz isteme söz oldu akşam cafede nişan oldu canım siz de öyle yapabilirsiniz

hayırlı olsun kuzum .

Çok yorgunluk olur öyle de kuzum ya . en azından ailesi 1 hafta burda kalması lazım diye düşünüyorum en azından bir kere birbirni görüp tanışırlar bikaç gün sonra da söz nişan bir arada olsun istiyorum ."

eğer vakitleri varsa 1 hafta kalma fikri iyi çünkü biz çooooook yorulduk

eğer vakitleri varsa 1 hafta kalma fikri iyi çünkü biz çooooook yorulduk

ee bende sevgilimde çalışan insanlarız . yavaş yavaş ama herşeyin o anların tadını çıkarayım istiyorum sevgilimin evinde kalacaklar veya ablasında kalırlar sevgilimin bilemiyorum artık nasıl yaparlar.

hem bize hem onlara 1 gün içinde inanılmz yorgunluk olur ben o yorgunluğun üzerine kesin hasta olmuş bir şekilde yatarm beim bünyem zayıf kuzum öyle fazla yorgunluğa gelemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…