Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

ben de romantizm + tembellik istiyorum ya
Oyle havuz vs baska aktivite olmasın bol bol tembellik

Gece bar ya da pub a gitmek isteyebilirim ama dans etmeyi severim

ayy danss dedinde gençlik filmleri severmisinn böyle müzikalli danslıı yabancııı
izlemediğim kalmadı galiba

ayy danss dedinde gençlik filmleri severmisinn böyle müzikalli danslıı yabancııı
izlemediğim kalmadı galiba

hmmm muzikalli filmleri sevmiyorum ya
Hatta sefiller filmi o tarz cekilmisti hani onu bile boyle orta seviyede begenerek izledim
Sevmiyorum ben dansli muzikalleri filmleri

Bana dram filmi gerek

Konuyu yine suskunlar a getiriyorum ya o film ne cok aglatti beni bee
Yaa o sarı-ecevit-ahu cıkmazi beni bitiriyooo ya

daha çok ağlarsın o filmde hihihi
ben çok seviyorummmmmmmm müzikal dans en çok sevdiklerimden
Footloose

.cafe olayini kazasiz belasiz atlatmisinizdir umarim tatlim birbirinizden ayri gitmez misiniz hic cafeye

atlattık sanırım canım ama o yaşadığımız üzüntüler hep bize kalıyo işte
hiç ayrı gitmiyoduk canım..nerdeyse her yere beraber gideriz çok şükür.. zaten şimdi o kdr sık görüşüyoruzki evlenince daha az görücem akşamdan akşama.. aman hayırlısıyla evlenelim inşallah razıyım :)

sizin konserde maşallah güzel geçmiş
aşk mı tazelediniz siz heee

az daha sabretcez artık deryam napalım
maşallah sanada kuzum.. eniştenin huyunada maşallah

valla kim ne derse desin sabahtan akşama kdr gezenle, çalışıp didinenin arasında daaağ gibi fark var.
benimkinin bitane ark. var inan bana 3 yaşında çocuğun aklı bile daha mantıklı düşünüyo onunkine bakış.
Ağustosta düğünleri var nasipse ama sabahtan akşama kdr geziyo hep.. kız çalışıyo şimdi benimki çalışıyoya çekememezlik var, nişanlının lafınamı bakıyosunda artık dışarı cıkmıyosun bilmem ne,ndn çıkmıyosun habire üstne geliyolar size ne be kardeşim. herkez sizin gibi aylakmı:26:

valla halimize şükür

nasılsınız kızlarr

3 sınavımı aldım geldiim.. şimdi kaldı 4 tane daha

aman aman dağa taşatutkum bencede bizimkilere maşallah one öyle sürtük gbiiiiii yok anam yok

hallolmasına sevindim canım :109:
off sorma iyi ask tazeledik yaa hele konser gece 1 bucukta bitti sonra serseri gibi sokaklarda dolastık
oyle sarkilar soyledik, deli deli kostuk filan

zaten konserde calinan parcalar tam damardı
ee yanımda da yarim olunca oy oy oy yani

hmm iyiymiş canım :)
ben de suskunlar dizisi izliyorum, biliyor musun o diziyi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…