Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

ben de romantizm + tembellik istiyorum ya
Oyle havuz vs baska aktivite olmasın bol bol tembellik :KK9::KK9:

Gece bar ya da pub a gitmek isteyebilirim ama dans etmeyi severim :KK76:

ayy danss dedinde gençlik filmleri severmisinn böyle müzikalli danslıı yabancııı
izlemediğim kalmadı galiba:KK9:

ayy danss dedinde gençlik filmleri severmisinn böyle müzikalli danslıı yabancııı
izlemediğim kalmadı galiba:KK9:

hmmm muzikalli filmleri sevmiyorum ya :KK31:
Hatta sefiller filmi o tarz cekilmisti hani onu bile boyle orta seviyede begenerek izledim
Sevmiyorum ben dansli muzikalleri filmleri :KK9::KK9:

Bana dram filmi gerek :KK9:

Konuyu yine suskunlar a getiriyorum ya o film ne cok aglatti beni bee
Yaa o sarı-ecevit-ahu cıkmazi beni bitiriyooo ya :KK14:

hmmm muzikalli filmleri sevmiyorum ya :KK31:
Hatta sefiller filmi o tarz cekilmisti hani onu bile boyle orta seviyede begenerek izledim
Sevmiyorum ben dansli muzikalleri filmleri :KK9::KK9:

Bana dram filmi gerek :KK9:

Konuyu yine suskunlar a getiriyorum ya o film ne cok aglatti beni bee
Yaa o sarı-ecevit-ahu cıkmazi beni bitiriyooo ya :KK14:

daha çok ağlarsın o filmde hihihi:KK9:
ben çok seviyorummmmmmmm müzikal dans en çok sevdiklerimden Footloose

.cafe olayini kazasiz belasiz atlatmisinizdir umarim tatlim birbirinizden ayri gitmez misiniz hic cafeye :KK16:

atlattık sanırım canım ama o yaşadığımız üzüntüler hep bize kalıyo işte:KK31:
hiç ayrı gitmiyoduk canım..nerdeyse her yere beraber gideriz çok şükür.. zaten şimdi o kdr sık görüşüyoruzki evlenince daha az görücem:KK1: akşamdan akşama.. aman hayırlısıyla evlenelim inşallah razıyım :)

sizin konserde maşallah güzel geçmiş:KK16:
aşk mı tazelediniz siz heee:KK23:

senin baya bi zoruna gitmiş tutkum ya kıyamam:26: .ben nasıl dayanıyorum benimkinin gezme huyu yok 4 yıldır bi kere dışarı çıktı oda kuzenler hep toplandı yemeğe gitti:KK9:o zaman bende senin gibi olmuştum izin almasına ramen moruklandım ağladım:KK5:
bizimki önceden okuldan eve evden okula evde oluncada zaten paso camda görüşyoduk şimdide işten eve evden işe o yüzden dayanması kolay oluyo ama aşırı özlem var o ayrı mesele

az daha sabretcez artık deryam napalım:KK31:
maşallah sanada kuzum.. eniştenin huyunada maşallah:nazar::KK17:

valla kim ne derse desin sabahtan akşama kdr gezenle, çalışıp didinenin arasında daaağ gibi fark var.
benimkinin bitane ark. var inan bana 3 yaşında çocuğun aklı bile daha mantıklı düşünüyo onunkine bakış.
Ağustosta düğünleri var nasipse ama sabahtan akşama kdr geziyo hep.. kız çalışıyo:KK31: şimdi benimki çalışıyoya çekememezlik var, nişanlının lafınamı bakıyosunda artık dışarı cıkmıyosun bilmem ne,ndn çıkmıyosun habire üstne geliyolar:KK31: size ne be kardeşim. herkez sizin gibi aylakmı:26:

valla halimize şükür:nazar:

hiç ayrı gitmiyoduk canım..nerdeyse her yere beraber gideriz çok şükür.. zaten şimdi o kdr sık görüşüyoruzki evlenince daha az görücem:KK1: akşamdan akşama.. aman hayırlısıyla evlenelim inşallah razıyım :)

az daha sabretcez artık deryam napalım:KK31:
maşallah sanada kuzum.. eniştenin huyunada maşallah:nazar::KK17:

valla kim ne derse desin sabahtan akşama kdr gezenle, çalışıp didinenin arasında daaağ gibi fark var.
benimkinin bitane ark. var inan bana 3 yaşında çocuğun aklı bile daha mantıklı düşünüyo onunkine bakış.
Ağustosta düğünleri var nasipse ama sabahtan akşama kdr geziyo hep.. kız çalışıyo:KK31: şimdi benimki çalışıyoya çekememezlik var, nişanlının lafınamı bakıyosunda artık dışarı cıkmıyosun bilmem ne,ndn çıkmıyosun habire üstne geliyolar:KK31: size ne be kardeşim. herkez sizin gibi aylakmı:26:

valla halimize şükür:nazar:

aman aman dağa taşa:KK16:tutkum bencede bizimkilere maşallah:nazar: one öyle sürtük gbiiiiii yok anam yok :KK31:

]

hallolmasına sevindim canım :109:
off sorma iyi ask tazeledik yaa hele konser gece 1 bucukta bitti sonra serseri gibi sokaklarda dolastık
oyle sarkilar soyledik, deli deli kostuk filan :KK69:

zaten konserde calinan parcalar tam damardı
ee yanımda da yarim olunca oy oy oy yani :KK69:

sınavmı o da ne:KK37:
umrumda değilki.. 1 gün onceden öylece okuyomuş gibi yapsam yeter:KK23:

yok kız öyle kötü değil bu kez:KK17:
yapıcak bişey yok.. oda sıcakk..içim bunaldu he

sıcakk dahada sıcaaak olucaak..:87::111:

hmm iyiymiş canım :)
ben de suskunlar dizisi izliyorum, biliyor musun o diziyi?

X