Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

baktım bloglarınıza ne güzel görünüyorlar emeğinize sağlık, kaça satışları oluyor, pahalıdır diye yanaşmıyor belkide kimse

Benim de sabunlarla aynı fiyatlar işte değişiyor, çok emekli kurabiye işi ama, siparişlerim de iyi ya yanaşıyolar bana :KK1: Çok güzel geri dönüşler alıyorum :KK16:

canım blogum cicisabun.blogspot....com....tr
kkda da konu actım girişimci kadınlar kulübü kısmında orada tüm modellerim var
facede de sayfam var :44:
facen var mı
bi like yap nolur :KK9::KK9:
150 like alamadım daha :KK9::KK9::KK9:

valla yok pahasına satıyoruz aplaaa :KK53::KK53:
benimkiler 2.5 - 3 - 3.5 - 4 filan yani

ben niye bakamıyorum o verdiğin bolğa nerden googleden mi aratıcaz. burdaki blogda resim bikaç tane var

geyiğiniz falan kalmamış szin konuşacak yer arıyorum arıyorum bulamıyorum.. sana sabun kurabiye hiç bişey yok :KK9::KK9:

Nişan ne zaman belli mi tarih

Seneye Ramazandan sonra inşallah.:KK16::KK53: Bayram sonrasını bekle kurbikim,yeni topik açacaz.:KK23:

canım blogum cicisabun.blogspot....com....tr
kkda da konu actım girişimci kadınlar kulübü kısmında orada tüm modellerim var
facede de sayfam var :44:
facen var mı
bi like yap nolur :KK9::KK9:
150 like alamadım daha :KK9::KK9::KK9:

valla yok pahasına satıyoruz aplaaa :KK53::KK53:
benimkiler 2.5 - 3 - 3.5 - 4 filan yani

Var canım,link atayım özelden.:KK34::KK34: Bakayım hem.

Seneye Ramazandan sonra inşallah.:KK16::KK53: Bayram sonrasını bekle kurbikim,yeni topik açacaz.:KK23:

Var canım,link atayım özelden.:KK34::KK34: Bakayım hem.

bibi ye aç demiştim bi ara; o da sınav bitsin sonra dedi, beni atlatıyonuz böyle böyle :KK60::KK60:

bi yakalarsam tenhada biliyom ne yapacağımı :86::86::86::86:

Benim de sabunlarla aynı fiyatlar işte değişiyor, çok emekli kurabiye işi ama, siparişlerim de iyi ya yanaşıyolar bana :KK1: Çok güzel geri dönüşler alıyorum :KK16:

oğlanın doğum günün de akıl edemedim, bir dahakine bende düşünüyorum kreşe.. Rabbim o günler, hayırlısıyla sağlıkla göstersin... Güzel oluyor, evlerine giderken birer tane ellerine vermek...

oğlanın doğum günün de akıl edemedim, bir dahakine bende düşünüyorum kreşe.. Rabbim o günler, hayırlısıyla sağlıkla göstersin... Güzel oluyor, evlerine giderken birer tane ellerine vermek...

Aminn, Rabbim sağlık versin öncelikle :KK16:
Kaç yaşında oğlan? Biz baya küçük kaldık ya :KK1:

Son düzenleme:
toplu seviyom öyle tadı çıkar :KK1:

5 yaşında kuzum

evet canım Amin, ayyy şu senin pembe çiçeklilere bayıldım ben ya, nasıl gönderiyosun ödemeyi nasıl alıyosun

pembe çiçekliler benim de favorim şu kare kare olanları diyorsun değil mi :116:
kargoyla gönderiyorum baska yol yok gibi çünkü :KK9:
ben ankaradayım
ödemeyi işte ziraat kartım var garanti kartım var iş bankası var
sende bunlardan var mı :KK9:

öğrencilere iyi oluyor herkes burslu kyk lı oldugu için herkeste ziraat oluyor :KK9:

ben ankaradayım

öğrencilere iyi oluyor herkes burslu kyk lı oldugu için herkeste ziraat oluyor :KK9:

kız kare kareli hangisiymiş. ben bi daha bakayım... :KK1:
hesap numarası veriyosun oraya yatırıyoruz anladım... kargo ne kadar ttuyomuş, eve ya da şubeye gönderilirse, şube sanırım daha uyguna gelir

ben ankaradayım

Kuzucum ben kaçıyorum artık, sana hayırlı satışlar :KK1:
Seni seviyorum biriciğim :KK54:

kız kare kareli hangisiymiş. ben bi daha bakayım... :KK1:
hesap numarası veriyosun oraya yatırıyoruz anladım... kargo ne kadar ttuyomuş, eve ya da şubeye gönderilirse, şube sanırım daha uyguna gelir

hmm hangilerini dedin acaba :KK9::KK9: blogdan mı bakıyosun canım?
kargo 10-15 arası tutuyor ya
o yüzden insanlar 1-2 tane alamıyor değmiyor toplu satış için daha uygun oluyor :KK31:

ben ankaradayım

baktım bi daha kareliler çok büyük, şu hani "Vintage sevenler için bir başka modelim." yazmışsın ya onlar çooook tatlı, aslında sabun mdellerin klasik sabun modelinden çıksa daha da dekoratif durmaz mı, gerçi onları nerden bulucan ki

baktım bi daha kareliler çok büyük, şu hani "Vintage sevenler için bir başka modelim." yazmışsın ya onlar çooook tatlı, aslında sabun mdellerin klasik sabun modelinden çıksa daha da dekoratif durmaz mı, gerçi onları nerden bulucan ki

haa aanladım evet onlar son göz bebeklerim çok uğraştırıcı :KK9:
modelleri ben kendim üretmiyorum ya dekupaj peçetesi bulmama bağlı :44:
nerede dekupaj peçetesi bulsam satın alıyorum zaten :44::44:

2-3 liranın hesabını yapma...:KK53::KK53::KK53::KK53:

10 15 tutuyormuş kız ne bir iki lirası, o bir lira için kk yı yakarım ben beee :KK47: :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
hmm hangilerini dedin acaba :KK9::KK9: blogdan mı bakıyosun canım?
kargo 10-15 arası tutuyor ya
o yüzden insanlar 1-2 tane alamıyor değmiyor toplu satış için daha uygun oluyor :KK31:

evet doğru toplu alım için iyi olur. Ozaman şöyle yapıcaz şimdi alırsam 4-5 tane alabilirim tatil olayımız bi bitsin, malum tatilde kese açılıyo baya bi, o açıkları kapatıp elim bollaşınca alayım... Keşke yakın olsaydık elden alırdım ne güzel
Kuzucum ben kaçıyorum artık, sana hayırlı satışlar :KK1:
Seni seviyorum biriciğim :KK54:

iyi gecelerr :KK3:

X