Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

öncelikle topiğimee hoşgeldinnn

canım benim üniversitede öğretmenlik yok zaten benimkine bakmana gerek yok.:)
evet doğru araştırmışsın üstten ders alma olmaz her üniv.de dersler arasında önkoşul olur kredi sınırlaması olur vs
genelde hukukukçular 3 yıl bitiriyor ama bilmiyorum diğer bölümleri
her üniversiteyi arayıp sormak lazım sanırım :44:

bu arada açıköğretim fln okumayı düşnmedin mi hiç madem evlenmek istiyorsun
4 yıl az değil

Hoşbulduk :)
Hayır düşünmedim ben bi mesleğim olmadan evlenmek istemiyorum :)
Yönetmeliklerinde yazıyor bir kaç üniversite var aklımda hem yaz okulu hem üstten ders almaya müsait olan bakalım
Hukuk fakültesini mi 3 yılda bitirdin sen :)Zorlukları neydi peki

evet mutlaka yaz okulu olan bir okul tercih et canım
hukukta daha cok 3 yılda bitirme sansı olması nedeni kredi limitinin yüksek olması çok fazla ders alabiliyorsun o nedenle

zorlukları biraz kafaları yemek
günlerce gece gündüz ders calısmak fln canım
ortalamam çok yüksek değil mesela 2.64 eee o kadar dersi anca 70lerle fln geçebiliyorum o da 2.50 ye tekabül ediyor

Tabi canım doğru söylüyorsun daha fazla sınava giriyorsun haliyle %100ünü veremiyorsun :) kaç dersin oluyordu peki yani diğer insanlardan fazla olarak kaç dersin oluyordu :)

Tabi canım doğru söylüyorsun daha fazla sınava giriyorsun haliyle %100ünü veremiyorsun :) kaç dersin oluyordu peki yani diğer insanlardan fazla olarak kaç dersin oluyordu :)

normalde dönemde 7-8 ders olur işte benim 12-13 tane oluyordu
sınavlar aynı güne denk geliyor fln yoğun bir sınav haftası oluyor

Son düzenleme:
Ovv :)Tebrik ederim canım darısı başıma

o senede değil dönemde olacaktı yanlış yazmışım
ya dersler cakısınc o dersı alamazsın fln yani cidden üniversitene baglı bizde cakısmaları engelliyorlardı ders alalım diye

o nedenle mutlaka aynı okul aynı bölümde 3 yılda bitirmiş bir örnek olması lazım o üniv.e gitmen için

tatlm ben çıkıyorum ders calısmam gerek bu yaz okuldayım ben agustos 14 e kadar

Anladım canım iyice araştırayım teşekkür ederim :)

Öylemi kolay gelsin o zaman

tatlm ben çıkıyorum ders calısmam gerek bu yaz okuldayım ben agustos 14 e kadar

:44::44::44::44:

"Bedelli geliyor mu?

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'dan bedelli açıklaması

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, beddelli askerlikle ilgili soruları Meclis'te yanıtladı.

Grup toplantısı öncesinde gazetecilerin, "yeni bir bedelli askerlik çalışması var mı?" şeklindeki sorusuna Yılmaz, "Tek kelimeyle yok. Türkiye için en uygun sistemin böyle karma sistem olduğunu düşünüyoruz. üçte biri profesyonel gerisi de böyle... Kesinlikle bir bedelli çalışmamız yok" yanıtını verdi.

İsmet Yıllmaz, yol kesme ve askere yönelik taciz atışı iddialarına ilişkin, "Onlar resmin ufacık bir parçası. Resmin tamamına baktığımızda her yerde huzur var" diye konuştu.

Yılmaz Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel istifa edeceği iddialarını da yalanladı.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, gündemlerinde bedelli askerlik konusunun olmadığını bildirdi."

selamm kizlarr..
ugrayip yazayim dedim.. nasilsiniz bakaliiiim

Canimmmmm hosgeldinn nabersin?
Hayirli ramazanlar canimm :116:
Bn iyiyim nolsun bir yaramazlik ypk

Aman getirmeyin bedelliyi amann ülke batar de mi getirirseniz :44:
Getirmesinler bakalim
Sagol canim paylasim icin

merhaba lokumumun konusu

Meraba canim uzun zamandir ugramiyordun
Ahh benim ne sabun maceram oldu var ya ufff :85:
6 kilo sabun aldim daha once kullandigim bi markaydi tipi uygundu
Yurda geldim bi actim
Marka sabun tipini degistirmis :85:
Oyle duruyo 6 kilo :44:
Piyassda uygun sabun bulamadim :44:

Eyvaaah, e nolcak o sabunlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…