Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

gözün kulagın bende olsun o zaman, yeni çekilişte görüşürüz

kışa merhaba çekilişi yapalım

aa bu arada sevgilimin günahını almayım isteme söz nişandan bahsetmiyo ama 14şubatta düğünümüz olabilir filan demişti bir ara

Ben birazdan cikiyorum canim

Son düzenleme:

BURDA konu açtım , bana göre hiç yok açıkçası . O bitrdi aslında daha doğrusu blöf yaptı ama tutmadı şimdi de mesaj atıyo. whatsapta ikimizin resimini koymuş.

Anlamıyorum ben bu erkekleri bitiren sensin neye yapıyorsun şimdi bunları .kısmet kuzum kısmetimde o varsa yine olur barışm ama 9 ayda yıprandım gereksiz saçma sapan kıskançlıkları ile. internetten resim atar mobilya, sonra beraber mobilya bakarız netten . herşey pahalı diyor , nikah ister herkes yapmış abisi ablası nikah yapmışmış. beni seni ailen ilgilendirmiyor diyrdum bu sefer başlıyorduk kavgaya gelinlik straplez olmucakmış. eee herşey benm içimde ukte kalacaksa ne önemi var sevginin yani . hani bişeyde olmasın dersin ama bu herşeye pahalı diyor olmaz diyordu elle tutulcak yanı yoktu .

o yüzden bende barışmayı düşünmüyorum mantıkla hreket ettim. aşkta bir yere kadar oluyor. evlenince aşk diy bişey klmıyor bitiyor.

Para biriktiriyordur kuzum belki hemen celallenme cnım

anladım canım açtığın konuya bakayım hemen
sevgilin seni çok kez bunalttı bunu burada gördük
ya sevginle katlanacaktın ya da ayrılacaktın bunun başka yolu yok çünkü
insanlar değişmiyor bu karakter meselsi
benim sevgilimin de çekilmez yanları var hepimizin çekilmez yanları var ama
bazıları katlanılır bazıları katlanılamaz şeyler oluyor
hakknızda hayırlısı olsun tatlım tek bir tavsiyem var onun karakteri bu değişeceğini asla düşünme
ya onu böyle kabulleneceksin ya da ayrılık kararının arkasında duracaksın :26:

kışa merhaba çekilişi yapalım

aa bu arada sevgilimin günahını almayım isteme söz nişandan bahsetmiyo ama 14şubatta düğünümüz olabilir filan demişti bir ara

Ben birazdan cikiyorum canim

sonbahara merhaba yaparız önce

ee adam düğün tarihi vermiş işte daha ne istiyosun

Yok canım bir insan yedisinde ne ise yetmişsinde de o oluyor değişmiyor . değişir diye düşünürsem ancak kendimi kandırırıöm.

Kabullendim ben bu durumu canım daha yeni ama önemli olan da şu günleri atlatmak değil mi zaten .

Salıdan beri hiç sesini duymadım perşebe güü mesajaşıp bitirdi o kadar yani. o atsa dahi ben yanıt vermedim mesajlarına .

Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun

Sen actigin konuda sana yazilanlari da dikkate al canim :26:
İliskin daha 1 yıl olmadı ayrılmaya gonulluysen de daha fazla bağlanma ona :26:

Hep olumsuzluk yönünde youmlar yapılmış.

Öyle canım bitti artık .

Ben bu olaylara şöyle yaklaşırım
Ya beni annem gelsin bi oğlan her şeyimi kısıtlasın diye doğurmadı ya
Hele bizde kuzenle ilişkinin kısıtlanması hiç hoş karsılanmaz
Kuzen akrabadır sonuçta, kardeş gibidir
Sulu, laçka bi ilişki olmadıgı sürece tabi ki

Ayrıca ben nerede nasıl davranacağımı bilirim annem babam bana ögretmiştir
Başkası müdahele edemez ki ben cahil miyim :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…