Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

merhaba hanımlar biraz tuhaf bi soru olucak ama ben nazar için kurşun döktürmek istiyorum konu hakkında bilgisi olan varmı ??? :44::44:

tam da iş soracaktım.. iş i napmayı düşünüyorsun
akademisyenlik fln?

Kpss ye girecem canım, aslında en kolayıma gelen akademisyenlik ama nişanlım biraz şey yapıyor o konuda :/ aslında düşününce haklı belirli bi saatleri olmuyor falan hem evli hem prof. olmak zor geliyor sanırım

iktisatta kaç yılda prof. olunuyor,, eğer hayalindeyse vazgeçme derim ama sen bilirsin tabi
bu sene kpss ye giriyor musun

ben okul bitince daha da sınav yüzü görmek istemiyorum
belki 5 yıl sonra arabuluculuk sınavına girerim

Girecem bu sene evet, yaklaşık 15 senede olunuyor canım, olayda o 15 senede zaten çok yoğun ve sıkıntılı bir süreç bilmiyorum istiyorum aslında ama kısmet kaderimde varsa olurum zaten
aslında hukukta yüksek lisans vs. yaparsan AB bakanlığında çalışmak için çok işine yarar. İlgimi çekiyor bu konular

ben serbest meslek yapmak istiyorum canım
istediğim zaman dava alacağım istemediğim zaman almayacağım
işe istediğim zaman gideceğim istemezsem gitmeyeceğim
o nedenle serbest avukatlık yapacağım

18 inde belli olacak kuzum inşallahhh

anladım canım.. ben de heyecanla bekliyorum kuzen için
keşke şu şafakmatiklerde kuzen seçeneği de olsaydı ya
eş var nişanlı var erkek arkadasım var kardeşim var ama kuzen yok

Bide bana sor onu ben yerimde duramıyorum

Nişanlımda diyor şimdiye kadar senden hep güzel haberler aldım (kazandığı üniversitesini de ben söylemiştim). Bunda da güzel haberlerini bekliyorum diyor. Bende inşallahh dedim en güzel haberleri veririm ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…