Dostlar Yardım Edin..

İBRAHİM SURESİ 33-44 AYETLERİNİ OKUYANLAR

1.@mcyln83
2.@hmbg
3.@Karbeyaz06
4.@girlwithlove
5.@Elif
6.@AKovser
7.@NIKITA
8.@evTik

9.@lulicik
10.@yorgun annene
11.@Mrs Rabia
12.@BEYBISIM

13.@erhazan
14.@ZehreNur
15.@Yariiimm

16.@deynepnaz
17.@piskKo
18.@cansu_tr

19.@autmnfall
20.@denizinmavisi
21.@yeni_ay
22.@Safistd
23.@Zilan92
24.@Hannaz

25.@ozlemm1990
26.@aryalorinn
27.@Hayalimdi gercek oldu
28.@Mutluluk1515
29.@aryalorinn ablası

30.@aryalorinn kuzeni
31.@aryalorinn kuzeni
32.@aryalorinn kuzeni
33.@yumiti

34.@5816bursa
35. A Angeel91
36. SuUtku

37.@

bakalım arkadaşlar 41 e ulaşacak mI ALLAH RAZI OLSUN hepinizden hepinize dua edeceğim inşallah

Hannaz ablam senin tanıdıklarından okuyan olur mu bana yardım eder misin 5 kişi kaldı 41 e tamalamaya niyetledim ama nasip

Linktekini okudum işine yarar mı bilmem çok Konya vakıf değilim bu ara takip ediyorum demiyorum hayırlısıyla olur inş

Ne okuncak cnm görmedim
ilk sayfada var canım link de attım kolay okunsun diye canım İbrahim suresinin 33. ayetinden 44. ayetine kadar okunacak 1 kez canım sen de oku inşallah kendine canım asıl yapılışını da yazayım yeniden sayfalara çok yazdım da bir de 41 ayrı kişiye n,yet ettim bakalım

Linktekini okudum işine yarar mı bilmem çok Konya vakıf değilim bu ara takip ediyorum demiyorum hayırlısıyla olur inş
canım sadece 33 ayeti okumuşşsan olmuyor canım ALLAH RAZI OLSUN yine de hakkınızı helal edin

aaynaa canım bende birazdan abdest Kuran dan bulup okuyacağım insAllah okuyunca sana haber veririm kusura bakma etiketlemişsin ama yeni gördüm.. RABBİM en yakin zaman da kucağını Hayırlı sağlıklı bir evlatla doldursun inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…