Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri **Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

hmmm düzene binmezse bşka ilaç kullanıcan yaniii inşallah biner cnm ya....peki sen adet olduğunda karın ağrın fazla oluyomuydu benim oluyo valla kasılıp duruyorum bu karın ağrıları acaba erkeklik hormonunun fazla olmasındanmıdır nedirr...bende gidicemde bi gidemedim bende bi düzensizlik yok ama küçükler ve göğsümde başka yerlerimde normalden biraz fazla tüyler varr...

Kullandığın yağlardan dolayı olmasın tatlım tüylenme göğsünde? CADIARZU

Kullandığın yağlardan dolayı olmasın tatlım tüylenme göğsünde? CADIARZU

ohh beee geldim nihayett....cnm zaten bu yağları kullanmadan önce vardı tüyler göğsümde ama yağlardan sonra iyice uzadı ve kalınlaştıı....:1shok:

slm kizlar, kanal 7de ikbal le sifali yemekler programinda
doktor omer coskun varya, bu kuru oda soyledi geven hafata
cemen otu tohumu ve zeytin yag ile masaj her sabah dedi.

Bende baslicam en kisa zamanda.

ohh beee geldim nihayett....cnm zaten bu yağları kullanmadan önce vardı tüyler göğsümde ama yağlardan sonra iyice uzadı ve kalınlaştıı....:1shok:

hangi yağları kullandın da öyle oldu. lavanta ve nane yağı kullan bari madem tüy sorunu var. onlar kıl uzatmaz.

çemen yağı ve zeytinyağı mı eklemlere sürünce boy uzatıyor. omurgaya da sürülmeli mi

Azdırdı demek ki yağlar köklerini. :umursamaz: Hoşgeldin bu arada balım. opuyorumnanaktan

kimi terlik var yani ayak altlığı onu alıyorsun ayak numarana göre kesilme yerleri var oradan kesip ayakkabının içine yerleştiriyorsun. onunla boy uzatmışlar hem de 25 den sonrası için bile geçerli bu. boy uzatıcılar belli yaştan sonra az da olsa etki ediyormuş. bence dene ben denicektim de çemen yağı bulamadım. bulursam ilerde denerim. kimi vs dahil hiçbir boy uzatıcı kullanmadım.

Bakayım bir netten gene de, her ne kadar ümidim olmasada... :ecrin_bebek:

hangi yağları kullandın da öyle oldu. lavanta ve nane yağı kullan bari madem tüy sorunu var. onlar kıl uzatmaz.

çörekotu yağını kullandım bi süre sonrada badem yağına başladım süt artırıcı etkisi varmış bende etki eder diye badem yağınıda kullandım e badem yağınında kıl uzatıcı besleyici özelliği varya işte ondan olduu napcezz artıkın başka yağlaraaa bakcez

eveett boy uzatmada da etkili çemen formülü google a çemen ve zeytinyağı yazın direk boy uzatma çıkıyo zaten ama nekadar etkili bilemem ömer çoşkun bu formülü canlı yayında da vermişti bi kadına sanırm gelişmesi tamamlanmamış kişiler için geçerli bu eklem yerlerini sürülüyormuş dirsek diz falan filan bende uzasın istiyorum ama önce şu minişleri halledeyim hayırlısıyla boy mühim değil bide 1.90 ı vuruyomuşum sempatiksalakcinnisonra koca bulamam kendime...sahi dostlar ya şu çemeni kullanıpta sonuç alan yokmu yahu bi iki arkadaş başlamıştı sanki durumlar nedir...

eveett boy uzatmada da etkili çemen formülü google a çemen ve zeytinyağı yazın direk boy uzatma çıkıyo zaten ama nekadar etkili bilemem ömer çoşkun bu formülü canlı yayında da vermişti bi kadına sanırm gelişmesi tamamlanmamış kişiler için geçerli bu eklem yerlerini sürülüyormuş dirsek diz falan filan bende uzasın istiyorum ama önce şu minişleri halledeyim hayırlısıyla boy mühim değil bide 1.90 ı vuruyomuşum sempatiksalakcinnisonra koca bulamam kendime...sahi dostlar ya şu çemeni kullanıpta sonuç alan yokmu yahu bi iki arkadaş başlamıştı sanki durumlar nedir...

Kadınlarda adet döneminden sonra gelişim yavaşlıyor. 18'den sonra falan durmaya başlıyor. Uzayamam ki ben. :umursamaz:

çörekotu yağını kullandım bi süre sonrada badem yağına başladım süt artırıcı etkisi varmış bende etki eder diye badem yağınıda kullandım e badem yağınında kıl uzatıcı besleyici özelliği varya işte ondan olduu napcezz artıkın başka yağlaraaa bakcez

lavanta,nane yağlarını kullan onlar kıl uzatmıyor östrojenik etkileri var. göğüs büyütme kreminde lavanta olan bir krem vardı. hem de bin lira civarında pahalı bir krem unuttum neydi birisi kullanmıştı forumda çok etkili demişti ama devam edememişti pahalı diye.

çemen yağı kötü kokuyorsa ilk onu sürüp sonra nane yağı sonra lavanta yağı sonra çörek otu yağı sürebilirsiniz. nane kokusu keskindir bastırır çemenin kokusunu heralde. ben çemen yağı bulamadım. bulsam boy için de kullanacaktım. omurgaya sürülüyormuş zeytin yağı ile.

çemen yağı kötü kokuyorsa ilk onu sürüp sonra nane yağı sonra lavanta yağı sonra çörek otu yağı sürebilirsiniz. nane kokusu keskindir bastırır çemenin kokusunu heralde. ben çemen yağı bulamadım. bulsam boy için de kullanacaktım. omurgaya sürülüyormuş zeytin yağı ile.

ille çemen yağını bulmana gerek yok cnm yaw çemen tozunu al her aktarda vardır zeytinyağıyla bu tozu karıştırıp uyguluyosun kendin yap yani yağıda tozuda aynı kokuyor

X