Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri **Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

hayırdır kıs benimi düşünüyodunopuyorumnanaktan benm adet de bişey yokta göğsümde tüylenme var hatta bu aralar tüyler kıla dönüştü buda beni sinir ediyo kıl dediğinin göğüste ne işi varmış yahu başka yerleri anladıkta....sen bi alda sonuçları cnm benma.s.

Evet seni düsüniyodum..=) yani bendede resmen 1tane kil vardi ya simsiyah öffff...

Kızlar moralinizi bozmak istemem ama o kıllar gün geçtikçe artıyor.. Kendimden biliyorum. Bende oldu diye sizde de olacak değil tabii, herkesin bünyesi farklı.. Ama probleminiz hormonlarsa eğer, muhtemelen öyle olacaktır. Benim göğüs ortasında ve kenarlarında da en başta tek tük vardı.. şimdiyse doldu resmen. Bildiğin kıl yani tüy de değil. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum.. Daha fazla vakit kaybetmeden gidip baktırın derim.

Kızlar moralinizi bozmak istemem ama o kıllar gün geçtikçe artıyor.. Kendimden biliyorum. Bende oldu diye sizde de olacak değil tabii, herkesin bünyesi farklı.. Ama probleminiz hormonlarsa eğer, muhtemelen öyle olacaktır. Benim göğüs ortasında ve kenarlarında da en başta tek tük vardı.. şimdiyse doldu resmen. Bildiğin kıl yani tüy de değil. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum.. Daha fazla vakit kaybetmeden gidip baktırın derim.

Ya bende gögüs ucunun kenarinda yani nasil desem hani kahverengi olan seyin yanlarinda her neyse bide karnimin orta cizgi oldugu yerde en altta hormon bozuklugu bu ya hemen test yaptirin bencede..

Evet canım benim de aynen o şekilde..
Hatta benim üst bacakta, kalçamda da var. Ne kadar beklersen o kadar artıyor bunlar.
Gerçi ben doktorun verdiği ilaçları da kullanmadım.
Bitkisel çözüm bulmaya çalışıyorum.. bulabilecek miyim bakalım..
Kolay gelsin hepimize. :)

Hatta benim üst bacakta, kalçamda da var. Ne kadar beklersen o kadar artıyor bunlar.

Evet bendede salaklik edip jiletle almisdim orayi tüh yaaaa...

aman aman yaa sakın jilet vurmayın erkek bacağına dönerrakannehir benimde göbeğin hemen altında aşağı doğru tüyler iniyo erkek göbeği gibi koltuk altımda çok var göğsümün siyah halkanın hemen yanlarında kablo gibi kıllar var hatta bi delikten ikitane kıl çıkmış bu aralar iyice koyulaştı yaptığım şeylrden oldu heralde ben gidiym bi doktora ya ölçtüreyim....dostlar bu tüylenmelerde östrojen eksikliğinden oluyo biliyosunuzki doktora gidince östrojen takviye edici ilaçlar verebilir göğüslerde büyüyebilir..

arkadaslar bir yerden gögüs kenarında cıkan kılların faydalı oldugunu okumustum.tabi çok fazlaysa baktırmak lazım.bende gitmeyi düşünüyordum.tam karar verdim.

kızlar kahverengi kısmın etrafında bende de var. 3-5 tane koyu ve sert kıl, bir de sakal bölgesinde daha doğrusu favori kısmında 8-10 tane. üstelik ben sarışınım, vücudumda çok koyu renk kıl yok normalde. doktora gittim hormonlar normal çıktı. bazı bünyeler kıl yapabiliyor tabi baktırın yine de ama illa bi bozukluk olcak diye de kendinizi üzmeyin.

aman aman yaa sakın jilet vurmayın erkek bacağına dönerrakannehir benimde göbeğin hemen altında aşağı doğru tüyler iniyo erkek göbeği gibi koltuk altımda çok var göğsümün siyah halkanın hemen yanlarında kablo gibi kıllar var hatta bi delikten ikitane kıl çıkmış bu aralar iyice koyulaştı yaptığım şeylrden oldu heralde ben gidiym bi doktora ya ölçtüreyim....dostlar bu tüylenmelerde östrojen eksikliğinden oluyo biliyosunuzki doktora gidince östrojen takviye edici ilaçlar verebilir göğüslerde büyüyebilir..

Desebe ayni dertden yaniyoruz bendede ya bide ben kolumun altini makineyle aliyorum kiln dönmesi yapiyo simsiyah kolumun alti ya ne yapcam bilmiyorum...

Kizlar SONUCLARI ALDIM :) 3ay kadin dogum kontroll hapi alcam kadin hormonu icerikli killanmada gider belki dedi...Cocuk sahip olmak istedigimdede baska hap verilcekmis...

Evet bendede salaklik edip jiletle almisdim orayi tüh yaaaa...

Ben de jiletle almıştım yav. :1shok::uhm: Hangi bölüme gideceğim test yaptırmak için peki?

Ben de jiletle almıştım yav. :1shok::uhm: Hangi bölüme gideceğim test yaptırmak için peki?

Vallah canim ben Kadin doktoruna gitdim adetim dogru dürüst gelmedigi icin sonucuda suymus baya erkek hormonu varmis bende belki gögüslerimin kücük olmasi bu yüzden ve tüylenme kadina özellikle sordum..

Vallah canim ben Kadin doktoruna gitdim adetim dogru dürüst gelmedigi icin sonucuda suymus baya erkek hormonu varmis bende belki gögüslerimin kücük olmasi bu yüzden ve tüylenme kadina özellikle sordum..

Verdikleri ilaç iyi gelir umarım tatlım. Ben de gidecektim zaten, gitmişken bunuda sorayım madem. opuyorumnanaktan

ben geldim kıslaaarrrr nihayet girebildim kulübe.....aysimacım sonuçları almışsın geçmiş ola cnm ilaçları kullan bakalım göğüslerede kesin fayda eder peki göğsünün küçük olması erkeklik hormonun fazla olduğu içinmiymiş....

ben geldim kıslaaarrrr nihayet girebildim kulübe.....aysimacım sonuçları almışsın geçmiş ola cnm ilaçları kullan bakalım göğüslerede kesin fayda eder peki göğsünün küçük olması erkeklik hormonun fazla olduğu içinmiymiş....

Tsk canim insallah eder ya doktora sormadim anneme sordum ola bilir dedi 3ay sonra yine randevum var yine kan testi yapilcak simdiki kullandigim kadin dogum kontroll hapi yerdim etmezse baska kullancam...

Tsk canim insallah eder ya doktora sormadim anneme sordum ola bilir dedi 3ay sonra yine randevum var yine kan testi yapilcak simdiki kullandigim kadin dogum kontroll hapi yerdim etmezse baska kullancam...

hmmm düzene binmezse bşka ilaç kullanıcan yaniii inşallah biner cnm ya....peki sen adet olduğunda karın ağrın fazla oluyomuydu benim oluyo valla kasılıp duruyorum bu karın ağrıları acaba erkeklik hormonunun fazla olmasındanmıdır nedirr...bende gidicemde bi gidemedim bende bi düzensizlik yok ama küçükler ve göğsümde başka yerlerimde normalden biraz fazla tüyler varr...

hmmm düzene binmezse bşka ilaç kullanıcan yaniii inşallah biner cnm ya....peki sen adet olduğunda karın ağrın fazla oluyomuydu benim oluyo valla kasılıp duruyorum bu karın ağrıları acaba erkeklik hormonunun fazla olmasındanmıdır nedirr...bende gidicemde bi gidemedim bende bi düzensizlik yok ama küçükler ve göğsümde başka yerlerimde normalden biraz fazla tüyler varr...

Evet baya agrim oluyo dayanilamaz bi agri sanki bicakliyolar gibi..

B12 ve Çinko hapı içilirse bir arada erkeklik hormonu azaltır. Bu saç dökülmesinde kullanılır. Çünkü saç dökülmesi erkeklik hormonu artışından olur. Kıllanmayı da azaltacaktır vücuttaki. vücuttaki kıllanma da erkeklik hormonu artışından olduğu için onu da azaltacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
X