Makyaj Ürünleri dore ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ginka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
370
4
38
arkadaşlar dore ürünleri nasıl sizce hiç deneyen memnun kalan var mı? satış yapanlar var mı varsa fikirleri ve görüşlerinizi merak ediyorum.:lepi:

ben hem satıs stemsilcisiyim hemde kendim kullanıyorumm gayette memnunum.. avonun ürünlerinden daha iyi diyebilirimm

dore temsilcisiyim bende kullanıyorum cok memnun kaldım ayrıcA kullanan herkesten olumlu dönüt alıyorum

kazancı da iyi ben yaklaşık 3 aydır temsilcisiyim dorenin hem ürünlerinden memnunm kalite hem kazancıda bana göre çok iyi.

mesela yüzde kaç?ne kadarlık sipariş vermmke lazım..ne kadar vermezsek iptal oluo..promosyonları nasıl?teşekkürler

teşekkür ederim..ama diğerlerinden farkı yok gibi ...peki promosyon gibi hediyeler nasıl ?

teşekkürler..bi deörnek verir misin?nasıl yani hediyeler..500 liraya bi tabak değildir herhalde di mi?

merhaba, ben dore ürünlerini almak istiyorum, acaba izmir'de olan var mı bana katalog ulaştırabilecek olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…