Dondurulmuş embriyo transferi kızlar bi bakar mısınız

Testler bu şekilde dün ve bugün alttaki bugün
Gebelik oluşsaydı düne göre koyulaşırdı
(Üsteki softec marka,alttaki predictor)
Ya bu çok enteresan Bi deneyim ben test yaptım silik çıktı kan verdim 82 çıktı hala korkuyorum bu seferde kan değerine taktım kafayı bunun sonu yok inanın sizin testinizde de silik görünüyor vardır belki umutsuz olmayın aslında en güzeli test gününü beklemek sonra aşırı stres oluyoruz kan sonucunuz güzel gelecek inşallah ♥️🙏

Kızlar ben 18 temmuzda 6. Gün embriyo transferi oldum aslında yapmayacaktım ama anlık birşeyler evde idrar testi yaptım. Çift çizgi oldu belli ama çok renklide değil. Sizce hamile miyim?
Böyle olan var mı lütfen yazın
İş yerindeyim kan vermeye akşam gidebilirim

8 gün olmuş çokta erken değil.
Silik çizgi varsa pozitiftir.
10ncu ve 12nci gün kan testi vermeniz gerekir.
Artışa göre sağlıklı ilerleyip ilerlemediğine bakar doktorlar.

Benim gördüğüm tüm testler pozitif 🌸
Herkesin bhcg değeri farklı işler kimseyle kıyaslamayın kendi testinizi 🙏
Testin yapıldığı saat, markası, idrarın konsantrasyonu hepsi etkili.
Hayırlı olsun şimdiden 😍

10. Gün için çok düşük değer değil mi 🥺
17 mi demiştiniz? Tüp bebekte süreç farklı mıdır inanın bilmiyorum ama benim adetime 6 gün kala 21 çıkmıştı. Yani yumurtlama üzerinden 11 gün falan geçtiğinde sanırım.
21-75-145 diye ilerledi adetten bir gün öncesinde kadar. 4 gün gecikmede 1125 olmuştu. Kan testini tekrarlayın 48 saatte bir o zaten fikir verir durumla ilgili.

Çok sevindim pozitif olmasına. Bana doktor biraz düşük dedi. Tüp bebek merkeİ yarın tekrar kan vermemi istedi. Artışa göre ilerleyisi belli olur dedi. Bende korkuyorum inan bütün gece rüyamda bununla ugrastim
Biz dün koştur koştur kan verdik beklemedik dedik çıkınca zaten evde de görebiliriz eve geldik bi türlü görünmüyor mecburen tekrar acile gittik 20.04 pozitif ama idrarda kan görülmüş enfeksiyon var dedi ilaç yazmayım kendi doktorun ilaç verir dedi
Şuan aşırı korkuyorum artış olacak mı ve bu idrarda kan nerden çıktı 😢
Daha önce hiç idrar yolu enfeksiyonu olmadım

Biz dün koştur koştur kan verdik beklemedik dedik çıkınca zaten evde de görebiliriz eve geldik bi türlü görünmüyor mecburen tekrar acile gittik 20.04 pozitif ama idrarda kan görülmüş enfeksiyon var dedi ilaç yazmayım kendi doktorun ilaç verir dedi
Şuan aşırı korkuyorum artış olacak mı ve bu idrarda kan nerden çıktı 😢
Daha önce hiç idrar yolu enfeksiyonu olmadım
Kullandığınimiz ilaclaedan dolayı enfeksiyon olmamız gerekir aslında doktorunla ya da hemşirenle paylaşırsan daha iyi olur. İnşallah güzel artışları olur. Bu değerlerde olup gebeliği devam eden cok ornek var dedi bana eğitim hemsirem. Bol bol dua edelim hayırlı ise Allah bize nasip edecektir 🙏🏼❤️

Kızlar merhaba benim transfer gününü saymazsak 5. Günüm aşırı derecede adet sancım var böyle olup pozitif gören varmı moralim çok bozuk

X