Dondurulmuş embriyo ile transfer olup bu sürecde neler yaşadınız aşamalar neler?

Duru_ sude

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
272
268
36
Merhaba kızlar...
2015 de dondurulmuş embriyo ile oglumu kucağıma aldım.. Aradan cok zaman gectı dondurulmuş embriyom ile ıkıncı cocugum icin yarın drmla ilk gorusmem olcak ve randevu alırken adet bıttimı dıye soruldu oyle randevu verildi sulu ultrosanla bakılacakmış..yaptırdınızmı nasıl bırsey ilk defa duydum cunku aradan cok zaman gectı ve bu surecde neler degıstı bılemıyorum... Yakın zamanda dondurulmuş embriyo ile tup bebek deneyen arkadaslarımız oldumu bu sureci nasıl ılerledı neler yasadiniz... Yarın ilk muanem drla konusmamız olacak okadar heyacanlıyım ve korkum var ..

Merhaba kızlar...
2015 de dondurulmuş embriyo ile oglumu kucağıma aldım.. Aradan cok zaman gectı dondurulmuş embriyom ile ıkıncı cocugum icin yarın drmla ilk gorusmem olcak ve randevu alırken adet bıttimı dıye soruldu oyle randevu verildi sulu ultrosanla bakılacakmış..yaptırdınızmı nasıl bırsey ilk defa duydum cunku aradan cok zaman gectı ve bu surecde neler degıstı bılemıyorum... Yakın zamanda dondurulmuş embriyo ile tup bebek deneyen arkadaslarımız oldumu bu sureci nasıl ılerledı neler yasadiniz... Yarın ilk muanem drla konusmamız olacak okadar heyacanlıyım ve korkum var ..
Merhaba, biz de önümüzdeki ay donasyon yöntemi ile tüp bebek deneyeceğiz. İnşallah iyi haberleri de buradan paylaşırım; Kıbrıs’ta kendinizi evinizde gibi hissedeceğiz hastane arıyorsanız; Lefkoşe Tıp Merkezi, süpeeer ilgili, anında ulaşılan bir doktorum olsun istiyorsanız Uzm. Dr. Ahmet Eser adını not edin lütfen….

Merhabalar,
Daha önce bahsettiğim gibi 9 Nisan'da transfer yapıldı. Bugün betahcg bakıldı. Çok şükür pozitif, Allah kucağımıza almayı da nasip eder inşallah. İyi ki Doç.Dr.Ahmet Eser'le karşılaştık, iyi ki... Sorularınız olursa yazın, dualarınızı da esirgemeyin lütfen :))

X