donasyona karar vermek...

Bakış açınizi beğendim, aslında hala bir umut yolu olduğu için şükür etmeliyiz! Umarım istediğiniz gibi içinize sinen bir doktor bulursunuz. Biz HİT ile görüştük, cocuguna orada kavuşmuş bir tanidigimizin tavsiyesi üzerine gittik. Belki size ilham olur araştırmak için. ☺️
Bir şey daha danışmak istiyorum siz başlamışsınız yumurtaları taze mi dondurulmuş mu veriyorlar? Eşimle bu konuda emin olamıyoruz emin olamadığımız diğer konu donör yaşı, donör yaşı güvenilir mi? Ödemeyi yumurta toplama günü yapacaksınız dediler ya o zamana kadar rahim yeterli kalınlığa ulasmazsa? Kafamda çok soru var😔

Bir şey daha danışmak istiyorum siz başlamışsınız yumurtaları taze mi dondurulmuş mu veriyorlar? Eşimle bu konuda emin olamıyoruz emin olamadığımız diğer konu donör yaşı, donör yaşı güvenilir mi? Ödemeyi yumurta toplama günü yapacaksınız dediler ya o zamana kadar rahim yeterli kalınlığa ulasmazsa? Kafamda çok soru var😔
Bizim ilk tek tercihimiz HİT’ti.siz de ona karar vermişsiniz ne güzel. Bildiğim kadariyla yumurtalar taze veriliyor, çünkü siz rahamimizi hazırlayan ilaçlari almaya basladiginizda aynı zamanda donör de yumurtalarini geliştiren ilaç tedavisine başlıyor aynı dönemlerde hazır olmanız sağlaniyor. Yumurta donasyonu hazirlik surecinde her iki tarafında tedavisi aynı zamanda yürütülüyor. Donor yasları güvenli mi onu bilemem ama genelde 20 ila 27 yaş arası adaylar genç yaşta oldukları için istenilen yumurtaların edinilmesi kolay olur diye düşünüyorum, tabi ki kesin olarak bilemem. Umuyorum tedavilerimiz çok güzel geçer 😘

Çok çok teşekkür ediyorum şu an brithis ile görüşüyoruz sanirim orada karar kılacağız
Daha doğrusu eşim organize ediyor neresi derse orasi

Çok çok teşekkür ediyorum şu an brithis ile görüşüyoruz sanirim orada karar kılacağız
Daha doğrusu eşim organize ediyor neresi derse orasi
Ah öyle mi Hit’te karar verdiniz sanmistim. Eğer British’te başlarsanız, neden orayı tercih ettiğinizi yazar mısınız? Insallah gönlümüze göre olur.👍🏻

Ah öyle mi Hit’te karar verdiniz sanmistim. Eğer British’te başlarsanız, neden orayı tercih ettiğinizi yazar mısınız? Insallah gönlümüze göre olur.👍🏻
Insallah hersey gönlümüze göre olur🤲 aslında özel bir nedeni yok görüşmeleri eşim yapıyor o istedi orayla gorusmemi, ama orası altı bin euro dedi şimdiye kadar görüştüğüm her yerden pahalı geldi. Bilmiyorum son kararı yine eşim vericek sonuçta ödemeyi yapacak olan o🤔

X