Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Ben tekrarladım testi 2 gün kaldı adetime

Eklentiler

• A09710D0-043B-4F25-B847-FB66021D2F75.png
    A09710D0-043B-4F25-B847-FB66021D2F75.png
    770,1 KB · Görüntüleme: 754
günaydın bi sorum olacaktı bugün adet gecikmemin 6. günü dün yaptıgım gebelik tesinde çok açık silik çizgi çıktı vepazar günüde 2 damla pembe leke geldi hamile olma ihtimalim varmı

günaydın bi sorum olacaktı bugün adet gecikmemin 6. günü dün yaptıgım gebelik tesinde çok açık silik çizgi çıktı vepazar günüde 2 damla pembe leke geldi hamile olma ihtimalim varmı
Evet var yerleşme kanaması o büyük ihtimal siz kan vermeye gidin orda kesin cıkar

Acaba hamilemisinz 😊 bendede böle belirtiler var adetime on gün kala başladı ama bende bu belirtiler

Bende krem gibi beyaz akıntı dediğin kasık ağrıları adet sancıları bel ağrısı ama hafifti
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin sana ve isteyen herkese inşallah 😇🤲
Acaba hamilemisinz benimde belirtilerim böle adetime 10 gün varken başladı ağrım kasık ağrım ve göğüste sis ağrı olmaya başladı

Evet canım olmuştu şimdi yine aynı belirtiler var bata 3 kaldı bakalim bu 2. Olacak inşallah
Hayırlısi İnsALLAH ama on gün öncesi kasık ağrım akıntım başladı süt renginde akinti bakalım 8 gün kaldı adetime hayirlii haberler alırız İnsALLAH rabbim isteyen herkese bizlerede nasip etsin İnsALLAH hayırlı evlatlar 😊😘

Hayırlısi İnsALLAH ama on gün öncesi kasık ağrım akıntım başladı süt renginde akinti bakalım 8 gün kaldı adetime hayirlii haberler alırız İnsALLAH rabbim isteyen herkese bizlerede nasip etsin İnsALLAH hayırlı evlatlar 😊😘
İnşallahhhhhh kuzumm 🥰

İnşallah canım olmazsa da üzülme ben 5 yıl bekledim oğlumu daha sen 3 aylıksın 🥰 herşeyin vakti zamanı var
Doğru söylüyorsun cnm çok teşekkür ederim cvplarin için bir nebzede olsa rahatladı içim çok saol insALLAH güzel hayırlı sonuçlar alırız Allah'ın izni ile 😘❤️ eğer hamilelik çıkarsa yazicam sana 😘

Doğru söylüyorsun cnm çok teşekkür ederim cvplarin için bir nebzede olsa rahatladı içim çok saol insALLAH güzel hayırlı sonuçlar alırız Allah'ın izni ile 😘❤️ eğer hamilelik çıkarsa yazicam sana 😘
Güzel haberlerini bekliyorum canım bende sabah yine test yapcam bakalım

X