Döllenmeden sonra belirtileriniz neler

Kızlar merhaba bzde 1.5 yildr gebelik istiyoruz korunmuyoruz, olmuyor butun testler normal sorun yok tüpler fln, Adete 4 gun kala test yaptim negatf yine, suan 2 gun kaldı aşırı bel ağrım var , göğüs rengimde falan değişiklik yok, hamilelik olma ihtimali varmi acaba😔

İyi akşamlar. Benimde bu ay yumurtlamadan sonra göğüs hassasiyetim başladı ve dediğin gibi adete 7 8 gün varken sol kasık sızım ve ara ara iğne batması gibi oldu bat yarın bugün test yaptım negatif ve kasık olmadı hiç bugün. Sabah belim ve karnım ağrıdı ama olmadım. Acaba kasık ağrısının bugün olmaması adet olacağıma işaret midir
Bendede aynı oldu, szde durum nedir

Merhaba arkadaşlar bende defalarca erken gebelik testi yaptım adetimden 6 gün önce ama sonuç hüsran.Benim normalde adetime 1 hafta kala aşırı bel ve kasık ağrısı olurdu ayağıma vururdu yarın adet günüm 30 günde bir düzenli oluyorum bu ay hiç belirtim olmadı göğüsler hariç 15 gündür çok acıyor yumurtlamadan beri hiç akıntım da yok.İnsalllah hamileyimdir çok istiyoruz hep takip ettik bu ay günleri ilişki oldu ama nasip olur inşallah ve isteyen her kese nasip etsin Allah'ım
Merhaba sonuc nedir

Kızlar merhaba bzde 1.5 yildr gebelik istiyoruz korunmuyoruz, olmuyor butun testler normal sorun yok tüpler fln, Adete 4 gun kala test yaptim negatf yine, suan 2 gun kaldı aşırı bel ağrım var , göğüs rengimde falan değişiklik yok, hamilelik olma ihtimali varmi acaba😔
merhaba benimde aynı şekilde adetime 2 hafta kala aşırı kasık ve bel ağrım var hala da devam ediyor. bende beklemedeyim adetime 1 hafta daha var beklemedeyim. herhangi bir test yapmadım bekleyip görücez

Merhabalar benim fikrinizi almaya ihtiyaç duyduğum bir sürecim var yardım ederseniz çok sevinirim. Ben 8 aralıkta regl oldum 4 gün sürdü bitti. Femera kullanmaya başladım. 14 Aralık’ta doktora gittim 23 mm bir yumurtam olduğunu söyledi ve 14 Aralık akşam iğne oldum. O hafta hep ilişki oldu son ilişki 20 Aralık sonra olamadı işlerden dolayı. Bu sabah 14. Gün oluyor iğneden sonra erken ve normal kaset test yaptım ikisi de negatif ben bu ay erken yumurtladım normalde adet tarihim 5 Ocak ama erken yumurtlama olunca o da şaşar diye düşündüm yani şu an iğne üzerinden 14 gün geçti negatif ama adeti referans alırsak adete 1 hafta var kafam çok karıştı deneyimli arkadaşlar bir akıl verirse çok sevinirim.
Erken gebelik testi markası: clear pink early.
Bende aynı durumdayım. Benimde bu ayın 14 ünde olmam gerekiyor. Ne durumdasınız acaba

Ya bısey sorcam gebeysem ve bilmiyorsam hayıt kullandığında düşüğe sepep olrmu
Etkisini bilmediğiniz hiçbir şeyi kullanmayın. Ben bu şüphe oluştuğu andan itibaren ıhlamuru bile içmemeye çalıştım, çayı azalttım, kahveyi bıraktım. Ne olur ne olmaz.

Etkisini bilmediğiniz hiçbir şeyi kullanmayın. Ben bu şüphe oluştuğu andan itibaren ıhlamuru bile içmemeye çalıştım, çayı azalttım, kahveyi bıraktım. Ne olur ne olmaz.
Sorun lukı YUMURTALIK yetmezliği var vucut kendiliğinden östrojen üretmiyor dolardan ılacla alıp adet oluyorum 1 hafta ara veriyorum adet donemi o sırada da fsh yukseltyor içmem lazm hayıt aslında muhtacım ama gebelik olrsa diyede korkuyorum bu ay yoğn akıntı ve kasık ağrısı yaşadım sanrım yumurtalar ilk kez çalışmaya başladı hayıt la beraber bal tarçın çörekotu da kullanıyorum

Sorun lukı YUMURTALIK yetmezliği var vucut kendiliğinden östrojen üretmiyor dolardan ılacla alıp adet oluyorum 1 hafta ara veriyorum adet donemi o sırada da fsh yukseltyor içmem lazm hayıt aslında muhtacım ama gebelik olrsa diyede korkuyorum bu ay yoğn akıntı ve kasık ağrısı yaşadım sanrım yumurtalar ilk kez çalışmaya başladı hayıt la beraber bal tarçın çörekotu da kullanıyorum
Ben o iğne gbı kasık ağrılarını gebeliğe yordum ama mallsf garip bir adet başladı çok feci sancım kask ağrım devam ediyor

Son adet günü: 30 ekim
Yumurtlama:9-15 ekim
Beklenen bat: 28 kasım

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum ama sürekli takıp eden birisisyim. 1 tane oğlum bar ikinciyi düşünüyoruz nasipse.bu ay yumurtlama günlerinde ilişki oldu belirtilerimde oldu yumurtlamaya dair.suam adete 10 gün var daha ama yumurtlama günün sen sonra sureklı bi sağ kasık agrısı var otururken ani harekette afedersiniz tuvaletimi yaparken bi sızı oluyo ama bildiğiniz kasın agrısı enfeksiyon falan değil.göğüs ucu hassasiyeti de başladı daha çok erken normalde. Sizce gebelik olabilir mi korunmayı bıraktıktan sonra hemen hamilelik olur mu. Teşekkür ederim şimdiden 🙏
Canım sonuç ne oldu benim spiralim var ama hayatımda ilk defa göğüs ucum ağrıyor?

En erken belirti göğüs hassasiyetiydi, hatta neden bu kadar erken başladı daha vakit vardı diye düşünmüştüm.
Merhaba benimde en fazla regle 7 gün önce olur hep göğüs hassasiyetim 3 4 gün önce olduguda oldu bu ay yumurtlama gününde başladı yani tam emin değilim yumurtlamadan takvime göre akıntımda geçmedi hafif şekilde sürekli bi akıntı var sizin nasıl olmuştu çok umutlanmakta istemiyorum

X