Göz Makyajı Dolgunluk veren rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

karbeyaz

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
1.178
106
kızlarrr aranızda dolgunluk veren rimel i kullanıyosanız paylaşır mısınız henüz rimel alamadımm kararsızımm bnm kiprilerim kısa ve düz

merhabalar kızlar.... ben maybelline kullanıyorum rimel olarak sarı rengi ve pembe rengi ikisini birden üstüste sürüyorum:) işte o zaman süper oluyor kirpikler herkese tavsiye ederim...

Flormar x10 kullanıyorum ben çok memnunum akmıyor hem

Benim kirpiklerimde kısaydı hint yağı uyguluyorum baya bi farketti rimel olarak Maybellineden(mor renkli) memnunum bana göre rimelin fırçası önemli iki kat sürünce istediğim şekli alıyor.Fiyatıda uygun.

Benim kirpiklerimde kısaydı hint yağı uyguluyorum baya bi farketti rimel olarak Maybellineden(mor renkli) memnunum bana göre rimelin fırçası önemli iki kat sürünce istediğim şekli alıyor.Fiyatıda uygun.

badem yağı kullanıyorum bende rengi koyulaştı sadece kirpiklerimin ama uzamadı. bide dior marka rimel kullanıyorum ama aynaya baktığımda bi farklılık göremiyorum nedense yüzümde ne yapabilirim

badem yağı kullanıyorum bende rengi koyulaştı sadece kirpiklerimin ama uzamadı. bide dior marka rimel kullanıyorum ama aynaya baktığımda bi farklılık göremiyorum nedense yüzümde ne yapabilirim

badem yağını denemedim hiç ama hint yağını önerebilirim uzaması konusunda.bence pahalı marka rimel iyi rimel demek değil herşeyden evvel kirpiklere bakım yapmak gerek.Bakımlı bir kirpiğe sürdüğün rimel daha çok farkedilir bence ben hint yağından bir kaç günde sonuç aldım sabah akşam uyguladım badem yağıyla hint yağını karıştırıp sürmeyi düşünüyorum bundan sonrada.

tabiki pahalı demek iyi demek değil de arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım iyi dediler ben zaten marka belirttim özellikle hani iyi yada kötü yorumlarınızı alırım diye. bakım derken ben ne yapabilirim ki hani zaten önem verdiğim bi yüzüm var ne eksik demek istiyorsunuz bakımsızı kastederken?

sonunda buldummm markası PASTEL...ex press volume mor olanı kullanıyorum harika dolgunluk veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…