Dolgu Maddeleri Hak.

merhaba doktor bey benim göz altlarım çok mor estetik merkezi lazer dedi ama 4milyar hesap çıkardı bir ğretmen olarak mumkun değil buradaki bir arkadaş napaj tekniğini önerdi ancak internette göz altı ile ilgili olan bilgi bulamadım denemediğim krem kalmadı ama geçmiyo ne tavsiye edersiniz şimdiden teşekkür ederim

Göz altı morluklarının çok açık bir tedavisi yoktur.
Yüksek bütçeler harcayıp sonuç alamayabilirsiniz(Muhtemelende size yapmamak için yüksek bir fiyat verilmiştir).

Saygılarımla,
Op.Dr.Orhan Murat Özdemir

cevabınız için teşekkür ederim hiç umut yokmu yani en azından hafiflese ona da razıyımm ;(((

Merhaba Murat bey, hyaluronik asit içerikli dolguyla sadece üst dudak çerçevesine dolgu yaptırmak istiyorum. Ama en büyük korkum eşimin sahte bulması. Dokunulduğunda dolgu fark edilir mi? Eşimi 3 hafta sonra göreceğim o yokken sürpriz yapmak istiyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Dudak dolgusu yüksek hacimlerde yapılırsa sahte bir duruşu olur.
Yeterli miktarda uygulanırsa doğal görüntüsü bozulmaz ve dolgun dudaklara kavuşursunuz. Ancak çevreniz bu değişikliği farkedebilir.
Elle veya dokunarak dudak dolgusu bazen hissedilebilir. Bu durum çoğu zaman rahatsız edici seviyede olmaz.

Saygılarımla,
Estetik Cerrahi Uzmanı - Ankara

İyi günler doktor bey,

Acaba hangi yöntemle yeterince dolgun dudaklar elde edilir? Daha önce 2defa hyaluronik asit içerikli dolguyu denedim ama istediğim sonucu alamadım. Arı sokmuş havası veriyor. Acaba yeteri miktarda uygulanmadığı için mi ya da uygulayan doktordan dolayı mı istediğim dolgunluğu elde edemedim?? Sizin önerebileceğiniz alternatif başka dolgu maddeleri var mı? Bununla birlikte dudak şeklini değiştirmek için ameliyat mı gerekiyor? Şimdiden cevabınız için teşekkürler

Hyaluronik asit içerikli dolgular dudak için en ideal dolgulardır. Uygulama veya beklentileriniz konusunda bazı sorunlar olabilir. Enjekte edilen dolgu miktarının fazla olması genellikle söylediğiniz sonucu doğurur veya normal görünsede siz elde edilen değişikliği arı sokmuş gibi değerlendiriyor olabilirsiniz.
Dudak şeklinin değiştiren ameliyatlar için çok iyi düşünmeniz ve çok iyi şekilde bilgilendirilmeniz gerekir. Çünkü geri dönüşü yoktur.

Saygılarımla,
Estetik Cerrah - Ankara

Merhaba kuzenimle birlikte dudak dolgusu yaptırdık. Çok memnun kaldık ama kuzenim hamile olduğunu öğrendi. Dolgular bebeğe zarar verir mi. Muhtemelen dolgu yaptırdığı sırada da hamileydi. Cevabınız için şimdiden teşekkürler

Dolgular kana karışmaz o nedenle de bebeğe herhangi bir zararı olmaz. İçiniz rahat olsun.

Saygılarımla,
Estetik Cerrah Ankara

merhaba ...acaba hamileyken yağ enjeksiyonu yapılabilirmi

Hamile iken yağ enjeksiyonu işlemi sadece lokal anestezi altında yapılabilir. Genel anestezi altında bebekte etkilenebilir. Ancak genel anlamda ben hamile iken estetik cerrahi işlemlerin uygulanmasının doğru olmadığını düşünüyorum. Önerim emzirme döneminiz bittikten sonra bu tip işlemleri planlamanızdır.

Saygılarımla,
Estetik Cerrah Ankara

slm ben yüzgereme amliyatı oldum bi senede iki kere ama tam germe yok ya genede gevşek derim bidaha olsam zaraı olurmu

Sn Murat Bey,
Göz altı morluk tedavisinin tam olmadıgını söylediniz....ama bazı sitelerde napaj teknigi ile düzeliyor deniyor veya fraksiyonel lazer işe yarıyor deniyor doğru mu?
bir arkadasım göz altına vucuttan aldıkları yagı enjekte ettirdi morarmaya iyi geliyormus!!!!
siz Doktor olarak hangi teknigin işe yarayacagını düşünüyorsunuz?

Napaj Teknigi mı?dolgu mu? göz altı mezoterapisi mi?fraksiyonel lazer mi?

çok tesekkur ederim.....

merhaba bn 28 yaşındayım göz altlarım çok mor ve sanırım çukur olduğundan dolayı morluk artıyo bazı sitelerde dolguyu okudum ama bazı doktorlar bunun daha kotu yapableceğini soylüyor lazer işe yarar yada hiç faydası olmaz diyenlerde var zaten bir öğretmen olarak bana çok pahalı geliyo bir doktor da morluk için göz kapağı estetiği tavsiye etti aklım çok arıştı tek istediğim hiç bir yan etkisi olmadan zarar vermeden daha kotu yapmadan şu morluklarımdan kurtulmak tıp okdar ilerlemişken herseye çare var ama morluklara mı bişi yağplamıyo yardoımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Slm kıvırcık bende aynı dertten müzdaribim....murat beye sordum daha yanıtlamadı umarım bu morluk konusunda bizi aydınlatır...
Ben bu cumartesi onep plastige gidicem...orada doktorum var onada sorarım...bakalım o ne diyecek....

canım lütfen banı hemen haberdar et buradan msj yazarsan çok çok sevinirim ya ne yaptıysam geçmedi kime sorduysam farklı şeyler soyluyorlar ve birinin slediğini oteki yalanlıyo naci çelik diye bir doktor var ona remimi yolladım sakın bişi yaptırma yaptırırsan seda sayan gibi olursun yanı daha beter olur diyo ama hiç bir krem fayda etmiyo offf napıcaz biz artık umudum kalmadı;((((

slm kıvırcık,
naci beye sen ne dedin ki yaptırma dedi...göz altına yag enjeksiyonunu mu yazdın...bir arkadasım gözünün altına yag enjekte ettirdi...iyi diyor...ama kendi vucudundan bacak veya karın bölgesinden alınan yag...naci bey lazer konusunda bir sey dedi mi...yanı sen ne sordun o ne cevap verdi yzarsan yardımcı olabilirim belki....birde bu cumartesi gidip bizi aydınlatacağım...bakalım şu napaj falan neymis...doldu yarıyormuymus:)))

göz altındaki çöküklükleri yağ enjeksiyonuyla düzeltebiliyorlar bildiğim kadarıyla .. ama mor renk için yapılacak çok birşey yok bazı kremlee biraz açabiliyomuş renkleri. forumda alternatif tıpla ilgili öneriler vardı bu morluklar konusunda isterseniz oraya da bir bakın..

gözaltı morluklarından bende muzdaribim sıkıldım artık kapatıcılardan kesin biçözüm lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…